Graphilla.com :: Преглед на тема - MORGOTH ATTENTION
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

MORGOTH ATTENTION

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Фев 22, 2003 1:02 pm    Заглавие: MORGOTH ATTENTION Отговорете с цитат

ABE TOIA FORUM NE VURVI BE :))))))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Фев 22, 2003 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да бе? ;)
Тоз форум е измислица на бате ви LoveHate, аз не виждам много свързано с авторска компютърна графика в предпечата (но това може и да е защото не знам нищо за него) и бях против създаването на специализиран форум :) Пишете в Частния конкретни предложения, къде да бухна темите за предпечат и как точно да се казва новия форум за лого дизайн и типография.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov