Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне: моят сайт
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне: моят сайт

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Radiator



Регистриран на: 29 Сеп 2003
Мнения: 39
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Чет Ное 04, 2004 11:22 pm    Заглавие: Представяне: моят сайт Отговорете с цитат

Моля дайте коментар за сайта. Какво мислите за индекса, интрото и цялостната реализация (галерията да оставим на мира). Кое дразни и кое е приятно?
Засега съм го качил в хит.бг

http://ivokunov.hit.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Ное 05, 2004 12:15 am    Заглавие: Re: Представяне: моят сайт Отговорете с цитат

Radiator написа:
Моля дайте коментар за сайта. Какво мислите за индекса, интрото и цялостната реализация (галерията да оставим на мира). Кое дразни и кое е приятно?
Засега съм го качил в хит.бг

http://ivokunov.hit.bg


nito indexa, nito introto nito tzialata rezlizatzia mi haresa.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
FPrint



Регистриран на: 23 Юни 2004
Мнения: 709
Местожителство: San Francisco

МнениеПуснато на: Пет Ное 05, 2004 2:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bad, BMF ne go odobrqva. I az ne mozah da se nastroq pozitivno. Sorry.
Draznqt me zvucite i trudnata navigaciq. I po edno vreme Alt + F4... A introto e ... izmoritelno i neponqtno za men.

Uspeh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Дими



Регистриран на: 22 Фев 2004
Мнения: 1228

МнениеПуснато на: Пет Ное 05, 2004 3:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат


Gubi mi se cqlostnata ideq na site-a. Lipsva ti theme i stil.
Syglasen sym, 4e navigaciqta e obyrkva6ta.
Ne zabravqi, 4e site-a trqbva da e pyrvo qsen, i edva sled tova priqten na vyn6nost!
Na men mi se struva, 4e samo ako preosmisli6 ideqta malko moje da
napravi6 dobyr site, tyi kato mislq 4e ima6 izvestni skills v Flash.

ne ka4vai v hit.bg! pls.. ima trista ftp-ta postvani iz foruma!

_________________
Would you like fries with your template, sir?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zlo-2



Регистриран на: 21 Авг 2004
Мнения: 28

МнениеПуснато на: Пет Ное 05, 2004 10:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Зле е, но поне си личи, че ги хваща нещата пича. Практика, Седларов, практика. :)
_________________
Cow Cud Is A Twin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Ное 05, 2004 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vse pak se e potrudil.
Jivopista mi haresa. za drugoto ne moga da komentiram
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Radiator



Регистриран на: 29 Сеп 2003
Мнения: 39
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Ное 05, 2004 11:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще работя още по сайта, разбрах къде са недостатъците. Жалко че интрото е непонятно - исках да бъде различно от стандартната практика. Май е рано за "новаторство" защото това все пак ми е първия флаш сайт :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 05, 2004 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

това с шишето, ябълката и косматата покривка съм го виждала някъде
_________________
и един шоколад увива мармота в станиол
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BSC System



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 725
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Ное 06, 2004 3:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mim написа:
това с шишето, ябълката и косматата покривка съм го виждала някъде


аз неможах да се добера до тоя момент... Alt+F4 ми беше реакцията когато се опитах да изчакам интрото ....за другите неща вече ти казаха. Успех за напред !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TheViolator



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 446
Местожителство: Beverly Hills, CA

МнениеПуснато на: Нед Ное 07, 2004 3:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
това с шишето, ябълката и косматата покривка съм го виждала някъде


Xaxaxa.....i az tova ne mojah da go vidja, pri men vuobshte ne se zaredi stranicata, oba4e si go predstavjam kak e izglejdalo...osobenno "косматата покривка" :))))))
_________________
Liebe und Verstand gehen selten Hand in Hand..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Нед Ное 07, 2004 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zawbudeste
pomalko
misli
za
efekti/widise4eswiftsigoporazcukal/
powe4e
zaposlanie
Върнете се в началото
ScriptKiddy



Регистриран на: 08 Ное 2004
Мнения: 297
Местожителство: London, UK

МнениеПуснато на: Пон Ное 08, 2004 3:20 pm    Заглавие: Gradivna kritika:))) Отговорете с цитат

Nai-lesno e da ti se kaje "ne mi haresva" bez da ti se dade obqsnenie, ot kade adjeba se e porodilo negativnoto vpe4atlenie v zritelq:)
Az li4no 6te ti napi6a,nqkolko reda,v koito 6te ti se obqsnq-taka da se kaje:))
Parvo:stranicata ti e malko tejka, t.e kogato se pravi strani4ka trqbva da se misli,za neinata funkcionalnost.
Neznam dali razbira6 zna4enieto na dumi4kata "DESIGN".
Vtoro:haresva mi tova 4e ne si q na6aril strani4kata s kakvi li ne ki4ozni(no za nqkoi hora" modni")cvetove,no si se poovlqkal sas sivoto.
Mnogo vajen e cveta za daden dizainerski produkt.Ne slu4aino horata u4at cvetoznanie i t.n..6te ti dam primer-V reklamata(plakati bilbordove i t.n.) ne se izpolzva jalt cvqt za tekst,za6toto e nau4no dokazano 4e jaltiq cvqt v dale4inataq se razseiva.Toest ako na edin golqm reklamen produkt se postavqt edno do drugo dve krag4eta,sinio i jalto-da kajem, to ediniq krag(jaltiq)-nqma da go vazpriemem kato krag4e,za6toto konturite mu nqma da se 4etat v dale4inata.Za6to ti gi kazvam vsi4kite tezi ne6ta?-za6toto sivoto e cvqt koito podtiska malko ili mnogo i sazdava vpe4atlenieto za ednoobrazie.Men mi e sku4no kato ti gledam strani4kata:)Trqbva da me zaintriguva6 kato zritel.
Treto:Kogato zatvarq6 ne6to, v nqkakva ramka -to ti trqbva da misli6 za kompozicionen centar,svetlinen centar,balans na petnata i t.n.
Tova e vsi4ko,koeto iskam da ti kaja.
P.S.....edin savet porovi se iz net-a i razgledai strani4ki na izqvili se Web dizaineri.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Radiator



Регистриран на: 29 Сеп 2003
Мнения: 39
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Ное 09, 2004 11:30 pm    Заглавие: Наново Отговорете с цитат

Предвид всичко което прочетох тук, мисля че направих достатъчно изводи. Започнах проекта изцяло наново. Ще опитам да го направя по атрактивен - значи повече ефекти. Нямам послание и повече няма да рискувам да правя послания, защото ... не искам лоша реализация или странна идея да ме оставят неразбран. Колкото до това дали ще е тежък или по-лек - не знам какво ще се получи. Ще пусна за преглед когато има достатъчно какво да се види. Надявам се да имате още интерес :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 10, 2004 2:04 am    Заглавие: Re: Наново Отговорете с цитат

Radiator написа:
Предвид всичко което прочетох тук, мисля че направих достатъчно изводи. Започнах проекта изцяло наново. Ще опитам да го направя по атрактивен - значи повече ефекти. Нямам послание и повече няма да рискувам да правя послания, защото ... не искам лоша реализация или странна идея да ме оставят неразбран. Колкото до това дали ще е тежък или по-лек - не знам какво ще се получи. Ще пусна за преглед когато има достатъчно какво да се види. Надявам се да имате още интерес :)


ок еби му майката на тежък или лек. доколкото разбрах, това е ЛИЧНЯТ ти сайт, изрази себе си просто. как да те възприемат хората, какво трябва да видят, как да те почустват като личност, творец.

всичко това смятам да е суобразено с твое виждане как трябва да стоят нещатата в сайта ти.

Каквото и да е обаче, покази себе си - личен сайт е. Усех
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov