Graphilla.com :: Преглед на тема - Ммм... календарчета...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ммм... календарчета...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 10:30 pm    Заглавие: Ммм... календарчета... Отговорете с цитат

Та начи понеже не ми се пише по другите теми нагоре - да кажа тука 2 думи за календарите дет показахте :-Р

Мини бате - тоз метален бордер ша го изкараме ли на печат? Или блясъчетата на тва "кълбо" горе дясно и долу дясно? Треа ебаси и внимаването да му се удари за да излезе така гоцко както седи на екрана... ма вервам шсе справиш :-Р

ого-то кефи кво календарче е сбацал - ама се присъединявам към лофе хате за уравновесяващия елеметн долу ляво - така заспива... а и тия наживо рязани букви малко мое се пипнат - тоо фонт малко неразбираем - ама ако е некъф фирмен - балига той ша е треало да бъде :) абе не е лошо - както каа шпацера и аз бих си го закачил...

за на лофе хате календрата... ми за мене е трепач... аз такова календар обичам мноу - да има послание - и да има закачка .. и да има логика и да има асоциация...
е моеше с цветовете да са побъзика още малко - ма и кат му го каах ми се скара- па и тука навас - поне се надявам даси е зел поука и да ги пипне нахрая...

бахгу.... написах толку мноу и май нема глупости... кой ша черпи по случая? м?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Ное 14, 2002 10:32 pm    Заглавие: Re: Ммм... календарчета... Отговорете с цитат

Avatar написа:

Треа ебаси и внимаването да му се удари за да излезе така гоцко както седи на екрана... ма вервам шсе справиш :-Р


гоцко.. имам предвид ... като материал... иначе тоо метален подход нещо нимъ кефи... :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 1:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде моля ти се дай некъв линк и ний простосмъртните да видим аджеба за какви календари става дума. Се пак тоя форум е "За всякакви глупости", тоест за всички, не само за богопомазаните, които априори знаят за какво става въпрос.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 1:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.graphilla.com/viewforum.php?f=7
И гледаш всички теми, в които има думата "календар"
Ех че сте мързеливо племе, все трябва да ви сложи линка в устата човек :Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 1:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси. Бая сте писали докато беше апокрифен и още не съм изчел сичко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 1:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Чети, чети :)
Бтв тая тема трябва да се премести в Общия специализиран форум, щото този тука си е за глупости, несвързани с графиката... Айде утре като се присетат модераторите :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov