Graphilla.com :: Преглед на тема - arbre
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

arbre

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ducklin-th



Регистриран на: 02 Яну 2008
Мнения: 90
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2012 10:42 pm    Заглавие: arbre Отговорете с цитат

arbre
fashion editorial за Жената днес

фотография: Петър Драганов // MEM Studio
стайлинг: Ива // MEM Studio
грим и коса: Красимира Петрова
модел: Михаела // Ivet Fashion
интериор от Gamma Design
сесията в сайтът на Жената днес
и в behance










_________________
MEM Studio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2012 6:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Like it! Получват ти се бе Пеше.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ducklin-th



Регистриран на: 02 Яну 2008
Мнения: 90
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2012 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

P E T R O V написа:
Like it! Получват ти се бе Пеше.

Благодаря :)

още по-хубавото е, че знам точно какво й липсва на тая сесия и есе опитам в следващите да не се появява този проблем
_________________
MEM Studio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2012 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Едно от нещата които ти липсват, е качествен ритуш ;) Обаче пък геометрията на някой от кадрите е конец и това ме кара да харесвам цялата сесия.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ducklin-th



Регистриран на: 02 Яну 2008
Мнения: 90
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2012 10:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

я дай да видим какво точно като ретуш не те кефи.
аз сам си го правя и не съм твърдял, че съм гуру в ретуша, но пък става все по-важно
_________________
MEM Studio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2012 2:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Разгледах снимките в малко по-големия формат на сайта на Ж.Д. Няма да коментирам всеки кадър по отделно, но скина седи на петна и сякаш има фин блър, на места се забелязва и сива неприятна тоналност. Косата на някой кадри може да се дооправи, има и малки части от обстановката които могат да се доизпипат. Въпреки тези подробности пак споделям, че сесията е чудесна.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ducklin-th



Регистриран на: 02 Яну 2008
Мнения: 90
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2012 2:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

P E T R O V написа:
Разгледах снимките в малко по-големия формат на сайта на Ж.Д. Няма да коментирам всеки кадър по отделно, но скина седи на петна и сякаш има фин блър, на места се забелязва и сива неприятна тоналност. Косата на някой кадри може да се дооправи, има и малки части от обстановката които могат да се доизпипат. Въпреки тези подробности пак споделям, че сесията е чудесна.


благодаря ти, въпреки цялостното впечатление, на мен са ми необходими такива отзиви, за да знам къде да наблегна, къде да работя повече. :) отново благодаря
_________________
MEM Studio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov