Graphilla.com :: Преглед на тема - i mojto dupe
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

i mojto dupe
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 3:43 pm    Заглавие: i mojto dupe Отговорете с цитат

da lysne, deto se kazwa... 3.5 dni urgent rabota: http://www.mayainc.com. s konkurenciq kato tezi

http://www.ericatanov.com/index.html
http://www.eunhwa-paris.com/
http://www.yoshiogawa.com/
http://www.jillanderson.com/pages/home.html
http://www.staciany.com/home_fr.html

mislq che sym se sprail dobre, eh?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 3:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da slojish vsichki tekstove kato kartinki e chista ludost dusha, parvo mnogo kachva razmera, vtoro e ujasno neudobno kogato triabva da promenish nesto. Inache malko posten mi se vidia saita, dobro nachalo, no bi mogal da pomislish oste. btw puloverite mi haresaha moga li da si gi kupia ot niakade?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хихи, ама тва е флаш беее, кви текстове, кви картинки! ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
Da slojish vsichki tekstove kato kartinki e chista ludost dusha, parvo mnogo kachva razmera, vtoro e ujasno neudobno kogato triabva da promenish nesto. Inache malko posten mi se vidia saita, dobro nachalo, no bi mogal da pomislish oste. btw puloverite mi haresaha moga li da si gi kupia ot niakade?


US horata imat po-drugi razbiraniq i iziskwaniq kato stana duma za postno.
inache movesh - ot NY kato gi pusnat lqtoto ;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sq dali e postno ili ne twaa ... de da znam - vypros na vkus .... no si misleh drugo - taka i taka izpolzva6 flash moje6e smqnata na contenta da stawa s nqkwa leka i nenatrap4iwa animaciq, ne6to mazno za okoto -6ot ina4e kwa e polzata ot flasha ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dobre de flash e, izdanih se, ne sam obarnala vnimanie, a zasto e praven na flash sled kato sastoto ste stenane prekrasno s html, napalno podkrepiam mucho po vaprosa za animaciata.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

samo mani toia BEVEL na logoto i she zaspi !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 7:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Или поне малко по-недефоултен бевел :)

Съжалявам, че е назъбено, мързеше ме да го изрязвам по-точно от флаша :P


Последната промяна е направена от morgoth на Вто Фев 25, 2003 9:59 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mucho написа:
sq dali e postno ili ne twaa ... de da znam - vypros na vkus .... no si misleh drugo - taka i taka izpolzva6 flash moje6e smqnata na contenta da stawa s nqkwa leka i nenatrap4iwa animaciq, ne6to mazno za okoto -6ot ina4e kwa e polzata ot flasha ;)


i az tochno towa si pomislih! :) kato se otwori home-a si kazah - gotinko, obache posle konenta... malko ednoobraznichko... siakash kontenta, nakraia za 2min si go izsipal prosto.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vALE



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 151
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Вто Фев 25, 2003 8:51 pm    Заглавие: opa Отговорете с цитат

Zdrasti pro,

ami az mislia che si se sprawil mnogo dobre !!! (samo mani bevela na logoto :) ). Kompozicionno e dobre, ima dostatychno white space + leki cwetowe - koeto iawno e i podhoda za sites ot takowa estestwo - poluchawa se efekta za chistota, stilnost, focus kym sydyrjanieto.

Otnosno nawigaciata -- kato wlezesh w Collection i kat razglejdash sweaters ili coats moje li na wseki edin page da se sloji link koito da wryshta nagore kym osnownia collection page? to i sega stawa ama niakak si neestestweno e da hodia da klikam na collections menuto w diasno.

Ami az mislia che ot pokazanite links twoito nai - ubawo :P

Pozdrawi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 2:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mahni bevela! gotina ideika samo ia osveji kakto ti spomenaha vsichki predi men smianata na contenta da stava neshto..animation finno...i az bih vavel slednite promenki :) za da ti pokaja kakfo tochno leko me drazni


_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

aaaax ej tuj ve4e e druga rabota
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
mahni bevela! gotina ideika samo ia osveji kakto ti spomenaha vsichki predi men smianata na contenta da stava neshto..animation finno...i az bih vavel slednite promenki :) za da ti pokaja kakfo tochno leko me drazni




chudno! Pro dai sa na implant-a 50$ za promiankata :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
mahni bevela! gotina ideika samo ia osveji kakto ti spomenaha vsichki predi men smianata na contenta da stava neshto..animation finno...i az bih vavel slednite promenki :) za da ti pokaja kakfo tochno leko me drazni


qko... btw spored mene na logoto to4no tam mu e miastoto kadeto go e slojil implant samo, 4e mene li4no me drazni gradienta na butonite> Mislia 4e sha e po huu ako sa si platen siv cvet. Ina4e 4ervenata (ili kraemavata tam kakvato i da e:)) fasha v liavo stoi mnoo dobre.
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 12:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moa sao da kaza 4e flasha w slu4aia e bzmislen.ina4e lauota stawa.prosto ne znam ma ako prawis flash trea si e flash da ima niakwa animacia.
ai oste nesto wideh, ako si s goliama rezoliucia si4ko se algwa w desno
koeto malko drazni,sa standarta 800x600 e zadalzitelen ma designa trea ti fitwa dobre na si4ki resoliucii.
Върнете се в началото
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sa po red na nomerata:

bevela na logoto ne e moq ideq - taka go iskaha - dori mi pratiha logoto bevelnato shtoto ne im haresaha po-chistite warianti deto gi naprajh - iskat da e po-3d i si pratiha tqhnata ideq ;-) pozicioniraneto mu syshto ne se diskutira ;-/ no moga da opitam tihomylkom da smenq logoto ;-))

shto e flash wmesto html - wqrno, moveshe mnoo lesno i na html da stane wsichko ama se goneshe efekt nqkyw ot hm interaktiwnost w stil - oniq imat flash, nie da ne sme po-prosti

inache za malko po-sharenka smqna na contenta moga da pomislq shtoto te tepyrwa she idwat promenite - twa trqashe da stane ekspeditiwno shtoto nqkwo expo goneha.

inache towa za golemite resoliutioni i aligna w dqsno si beshe moq ideq... taka mi se struwa che e po-udachno. sa malko typo da resizewam flasha spored resolutiona.

miii tuj maj eh?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

be neznam ma az kat wlea w sai det si4ko mi e wdesno .nekak diskomfortno se 4uwstwam. a wslu4aia klienta trea da mu populnis o4akwaniata za nekwa nawigacia.
Върнете се в началото
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
be neznam ma az kat wlea w sai det si4ko mi e wdesno .nekak diskomfortno se 4uwstwam


6to ve daje ima edna teoriq, 4e elementi ot navigaciqta, koito se izpolzwat 4esto e dobre da sa razpolojeni vyv vizualna blizost do rykata, uprawlqwa6ta mi6oka (a v pove4eto slu4ai towa e desnicata) ...

... are spiram, 4e ne6to se otplesnah :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bundyo



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 54
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 7:32 pm    Заглавие: ... Отговорете с цитат

mucho написа:
6to ve daje ima edna teoriq, 4e elementi ot navigaciqta, koito se izpolzwat 4esto e dobre da sa razpolojeni vyv vizualna blizost do rykata, uprawlqwa6ta mi6oka (a v pove4eto slu4ai towa e desnicata) ...


Хмм, не съм виждал някой да гледа с ръката си ;) На мен лично ми е удобно навигацията да ми е изцяло в горната част на екрана, щото ми се пада точно срещу очите :)
_________________
Котаракът на Шрьодингер
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 8:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e sq, twa e samo teoriq de :) ... ma eto vij i tuk butonite "nova tema" i "nov otgovor" sa u desno ;) ...

... ajde spiram, 4e nou razvodnihme temata ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov