Graphilla.com :: Преглед на тема - non-profit
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

non-profit
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 12:30 pm    Заглавие: non-profit Отговорете с цитат

абе... глеам си аз вебове и попадам на www.kopriv.com
и ся... как да остаиш таков убав град с таков грозен сайт...
та спретнах едно сайтче по темата да им подаря...

http://avi.7floor.net/kopriv/

секви мнения са велкоме - няма клиент, няма изисквания, сичко съм правил, че да ми хареса на мен и хората около мен, които имат некви чуФстфа към Копривщица...

п.с. има леки пробелми с фуутер-а - треа набутам шпацер-чета... ама тва по - натам...

п.п.с. сите снимки - освен тия в галерията съм ги праил аз - така, че... не са мноо перфетни - ма толкоз мога...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

to4no sa prawa sait s podobna stilistika.sao 4e pri mene nema sans da e lk designa stoto horata se borat em za informacionen em za prezentacionne layout//estestwenostawa mazalo//ma mi se struwa 4e shrifta na menuto malko tezicak sedi i angazira okoto.se pak dosta wuzduh ima w layouta. ako namersi blizak shrift do tozi s po zaoblenki formi ste ti fitne super kum ornamenta sa malko mi se deli ina4e e iako:))
Върнете се в началото
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo priatno saitche, ne moje li da pomislish za shrifta na citata na Luben Karavelov, dosta trudno se chete. inache bravo, tova e naistina blagorodno nachinanie:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bundyo



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 54
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 1:32 pm    Заглавие: Ми... Отговорете с цитат

При толкоз много текст, що не пробваш да го justify-неш? И indent-а да е малко по-навътре... Мисля че ще стане по-добре.
_________________
Котаракът на Шрьодингер
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 2:19 pm    Заглавие: Re: Ми... Отговорете с цитат

Bundyo написа:
При толкоз много текст, що не пробваш да го justify-неш? И indent-а да е малко по-навътре... Мисля че ще стане по-добре.


s justify става мноо монотонно - аз не обичам
лично мнение...

pipi написа:
mnogo priatno saitche, ne moje li da pomislish za shrifta na citata na Luben Karavelov, dosta trudno se chete. inache bravo, tova e naistina blagorodno nachinanie:)


мерси
цитата го суках много време - реших така, че е най - добре
той се повтаря на сяка страница - като елемент от хедъра е
трудничко - но се чете - но само първия път..

бтв - общо зето който го видя за цитата каза - ама аз нали съм твърдоглаво магаре :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 26, 2003 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bre 4e o6te ima takwizi ljude ... pyk i design-a e priqten - a be vyob6te hwala, grehowete 6te da sa ti oprosteni ve4e ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Tva zeleno otgore men me drazni moje shtoto mnogo iarko. Probval li si s drug cviat ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gradinko



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 12:00 pm    Заглавие: ммм, приятно:) Отговорете с цитат

на снимката в хедъра и идва в повече магентата, а зеленото стои измито, засили го грейнат горите гъссссти балкански.
колоната с основния текст е твърде широка, стесни я с 1/3, и недей да я отхапваш със снимки. те и без това са твъъърде малки по този начин, нищо се не вижда, освен някви покриви там ако се кьориш достатъчно. уголеми я, да се изравни по ширина с текста (който пак - смали:), и да вървят едно под друго.
кафявкото е доста, хм, храносмелено вече, въпреки че др. възрази с/у яркостта на зеленото. виж някви народни носии за цветни комбинации, може убито червено, може др. зелено, не знам какво се е носело из копривщенско.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 12:16 pm    Заглавие: Re: ммм, приятно:) Отговорете с цитат

gradinko написа:
на снимката в хедъра и идва в повече магентата, а зеленото стои измито, засили го грейнат горите гъссссти балкански.
колоната с основния текст е твърде широка, стесни я с 1/3, и недей да я отхапваш със снимки. те и без това са твъъърде малки по този начин, нищо се не вижда, освен някви покриви там ако се кьориш достатъчно. уголеми я, да се изравни по ширина с текста (който пак - смали:), и да вървят едно под друго.
кафявкото е доста, хм, храносмелено вече, въпреки че др. възрази с/у яркостта на зеленото. виж някви народни носии за цветни комбинации, може убито червено, може др. зелено, не знам какво се е носело из копривщенско.


абе... магента едва ли в RGB има много - ма разбрах де... :))
проблема е, че снимката така или иначе е гадна, аз съм я правил - със смотан апарат и т.н. - може в последствие да се преснима...

за другите неща не съм мноо съгласен - ма полезно се пак чуждо виждане :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

avata gepi ...stiskam ti rukata za ideata i projecta ..

sichki tuka da zemat primer ot avata.. ammmaha! nie bulgari li sme ili kvo? takiva saitove ne se kritikuvat (ako shtete i zaradi samata ideia).
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 12:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
avata gepi ...stiskam ti rukata za ideata i projecta ..

sichki tuka da zemat primer ot avata.. ammmaha! nie bulgari li sme ili kvo? takiva saitove ne se kritikuvat (ako shtete i zaradi samata ideia).


що бре - треа те да се критикуват щото са освободени от правилото "тва така го иска клиента" :))

поне така си мисля аз де - :))

т.е.
не че да кажем ся нещо ще променя по тоя сайт - ама сяко мнение е полезно за по-натам :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Фев 27, 2003 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:))) az sia she ti kaja edna stara bulgarska pogovorka
NA HARIZAN KON ZUBITE NE SE GLEDAT .... :))) np. bee az se kefia, dori ako niakoi put se zalovish da pravis zait na niakoe drugo kitno bulgarsko gradche vinagi moe da razchitash i na men..she pomogna s kfoto moga mhmm i ne se vuzgordiavai...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
infuser



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 10
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 12:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nacionalist ili humanist.. pohvalno :)

samo che nai ne mi haresva che si prenebregnal cqlata ideq na site-a..

V centura na stariq site pishe - "ekologichen rai", a ti si naprawil tehnologichen shok :P

Kato q gledam kushtickata v stariq site mi se prishtqva da izbqgam ot okalqnata Sofia i da probvam na baba Pena toplata chorbica.. za razlika ot noviq varqnt.. :) Vkarai malko svejest.. stiga stil.. slozi edno hubavo momiche v sredata.. pred edna konushna i edin golqm violetov nadpis QUALITY CONTENT - FREE TRIAL... e.. poslednoto v ramkite na shegata de ;-)

a puk v stariq site.. nai me drazni kak gordo se razvqva angliiskoto zname ;-) ama towa sigurno proizvodna na veliki prozreniq.. "Visko tehnologichna animirana Gif tehnologiq - 2lv i 95 stotinki" ;-)

---
P.S. ako neomorno rufash ot novite paketi pechena carevica "Barbeku" za 75 stotinki gledaiki poredniq propaganden Hollywood-ski bokluk i se kefish na gotinite efekti i qkite pichki... to znai.. niq sme s teb. i nqkoi den she se oprawim...
_________________
::: :::
Have Fun & Make iT COOL
:::: D Hamma RuleZ :::::
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 12:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

infuser написа:
nacionalist ili humanist.. pohvalno :)

samo che nai ne mi haresva che si prenebregnal cqlata ideq na site-a..

V centura na stariq site pishe - "ekologichen rai", a ti si naprawil tehnologichen shok :P

Chak puk tehnologichen shok !!! Stiga be :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

infuser написа:
nacionalist ili humanist.. pohvalno :)

samo che nai ne mi haresva che si prenebregnal cqlata ideq na site-a..

V centura na stariq site pishe - "ekologichen rai", a ti si naprawil tehnologichen shok :P

Kato q gledam kushtickata v stariq site mi se prishtqva da izbqgam ot okalqnata Sofia i da probvam na baba Pena toplata chorbica.. za razlika ot noviq varqnt.. :) Vkarai malko svejest.. stiga stil.. slozi edno hubavo momiche v sredata.. pred edna konushna i edin golqm violetov nadpis QUALITY CONTENT - FREE TRIAL... e.. poslednoto v ramkite na shegata de ;-)

a puk v stariq site.. nai me drazni kak gordo se razvqva angliiskoto zname ;-) ama towa sigurno proizvodna na veliki prozreniq.. "Visko tehnologichna animirana Gif tehnologiq - 2lv i 95 stotinki" ;-)

---
P.S. ako neomorno rufash ot novite paketi pechena carevica "Barbeku" za 75 stotinki gledaiki poredniq propaganden Hollywood-ski bokluk i se kefish na gotinite efekti i qkite pichki... to znai.. niq sme s teb. i nqkoi den she se oprawim...



Такааа...
секи има право на мнение - дори и ти... и секи може да си позволи да има и лош вкус..

в случая обаче, или не си разбрал идеята на сайта - или си прегледал отгоре-отгоре, или си достатъчно напушен за да избълваш цялата тая боза.

НЕ приемам нито една от критиките ти - за разлика от сички останали изказани дотук.

И ще запазя добрия тон, единствено защото темата си е моя и се явявам един вид "домакин"

жалко...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Infuser, struva mi se che chetesh malko povechko upadnachnoto spisanie eroucm, trurde seriozni dumi za chovek slojil v detailite si takuv site
http://brain-sucker-in.deep-ice.com/

aide po-vnimatelno s izkazvaniqta predi da sme vidiali neshto veliko ot teb, a ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
infuser



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 10
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tc tc.. basi zverovete ste :-)

edinstwenoto koeto iskah da kaza e ce sum pochti siguren che nowiq site v ochite na "Туристически информационен център" (koito e mnogo vuzmozno da sa cyber squatters nakupili domeini za da si dokarat turisticheski trafik) nqma da ima vidima razlika osven zagubata na celta im..

Avatar - mnogo lichni cuvstwa vkarvash... a i kude vidq drugi kritiki osven moqta ?..

compound - "izkazvaniqta" mi sa ot gledna tochka na shirokata publika.. i nito kapka designersko vizdane.. vuobshte za krasota ne stawa vupros.. a puk lichniqt mi art site e representaciq na dulboko extremalnite mi vizdaniq otnosno krasotata.. dori i az veche ne gi razbiram.. grozni sa mi.. no towa e chast ot razvitieto mi i s nego si pripomnqm atmosferata v koqto sum bil dokato sum gi prawil...

P.S. egoist mnogo otdavna go razvaliha
_________________
::: :::
Have Fun & Make iT COOL
:::: D Hamma RuleZ :::::
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 2:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

infuser написа:
edinstwenoto koeto iskah da kaza e ce sum pochti siguren che nowiq site v ochite na "Туристически информационен център" (koito e mnogo vuzmozno da sa cyber squatters nakupili domeini za da si dokarat turisticheski trafik) nqma da ima vidima razlika osven zagubata na celta im..

Avatar - mnogo lichni cuvstwa vkarvash... a i kude vidq drugi kritiki osven moqta ?..


Аз вече съм сигурен, че ти нито си погледнал сайта нито имаш идея за какво иде реч... какво аджеба е "туристически информационен център", какво е Копривщица, каква е целта и т.н.

в този смисъл изказването ти НЯМА смисъл...

точка

п.с. личните чувства са "вкарани" в направата на сайта - не към тебе - ти си ми безразличен...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Смятам че право на мнение относно даден продукт има ВСЕКИ човек, независимо дали е производител или обикновен потребител. В тоя смисъл не мисля, че е правилно да се нахвърляте на infuser. Той възприема сайта от една доста обективно страна - обикновеният потребител - човекът, който представлява масата, която ще ползва сайта. Таргета НЕ са дизайнерите и compund, братка, въобще не си прав да реагираш така. Мнението на обикновение потребител е най-важно след мнението на клиента. В случая клиент няма така че потребителя е най-важен. Целта на форума май не е (ако греша ме поправете) да си мерим пишките кой е по-добър, ами да обменяме опит - в това число влизат и коментарите и критиките, а колкото са по-разнообразни те, толкова по-добре. Иначе се зацикля.

Ето и едно цитатче:

Аватарче написа:
що бре - треа те да се критикуват щото са освободени от правилото "тва така го иска клиента" :))


В случай като този емоцията е човешкият фактор, който би накарал някой да се поинтересува от Копривщица. Посетителят трябва да си каже "това ме кефи", като "това"-то не е сайта, ами мястото представено в сайта. Чисто емоционалната реакция на infuser е много правилна. Не бих казал, че я подкрепям, но я уважам и смятам, че във форума трябва да уважаваме мненията си, колкото и да са различни.

Аватарче, не бих казал че сайта ме кефи особено, обаче голямо ЕВАЛА за начинанието. Трябва да има повече такива хора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
infuser



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 10
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:

Аз вече съм сигурен, че ти нито си погледнал сайта нито имаш идея за какво иде реч... какво аджеба е "туристически информационен център", какво е Копривщица, каква е целта и т.н.

в този смисъл изказването ти НЯМА смисъл...


moge i da si praw ;-) Poslednoto koeto kazah e glupost v sluchai che ne iskash da slozish site-a na kopriv.com
v toq slucai izvinqvai.. no ne si vrushtam dumite nazad za (dopulnitelniq) technologichen shok (na front page-a) :-)
_________________
::: :::
Have Fun & Make iT COOL
:::: D Hamma RuleZ :::::
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov