Graphilla.com :: Преглед на тема - non-profit
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

non-profit
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az neshto hich ne moga da zagreia :(
Kakvo imash predvid kato kazvash tehnologichen shok ? Mai sum te razbral pogreshno ?!?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ico написа:
Az neshto hich ne moga da zagreia :(
Kakvo imash predvid kato kazvash tehnologichen shok ? Mai sum te razbral pogreshno ?!?!


за жалост аз също не мога да го разбера - за жалост...

СМОХО - ili tam kakto beshe ZHi...li че не копирах праилно... написа:
Смятам че право на мнение относно даден продукт има ВСЕКИ човек, независимо дали е производител или обикновен потребител. В тоя смисъл не мисля, че е правилно да се нахвърляте на infuser. Той възприема сайта от една доста обективно страна - обикновеният потребител - човекът, който представлява масата, която ще ползва сайта. Таргета НЕ са дизайнерите и compund, братка, въобще не си прав да реагираш така. Мнението на обикновение потребител е най-важно след мнението на клиента. В случая клиент няма така че потребителя е най-важен. Целта на форума май не е (ако греша ме поправете) да си мерим пишките кой е по-добър, ами да обменяме опит - в това число влизат и коментарите и критиките, а колкото са по-разнообразни те, толкова по-добре. Иначе се зацикля.

Ето и едно цитатче:

Аватарче написа:
що бре - треа те да се критикуват щото са освободени от правилото "тва така го иска клиента" :))


В случай като този емоцията е човешкият фактор, който би накарал някой да се поинтересува от Копривщица. Посетителят трябва да си каже "това ме кефи", като "това"-то не е сайта, ами мястото представено в сайта. Чисто емоционалната реакция на infuser е много правилна. Не бих казал, че я подкрепям, но я уважам и смятам, че във форума трябва да уважаваме мненията си, колкото и да са различни.



скивай са пич...
в тоя форум няма място за "емоционални реакции" коментирайки дадена работа... ако ти или някой друг смята така - да си бие камшиците

и ако някой ми говори за усещането от тоя дизайн - нека да се аргументира правилно - а не да ми говори с английски термини изплуващи в напушената му тиква как ТОЙ ВИЖДАЛ нещата...

как аджеба дося от 100 човека видяли дизайна никой ама никой не спомена нещо за "технологичен шок" а тоя го видя? кво значи "технологичен шок" в тоя дизайн? и как да му приема мнението след като се базира на абсолютни глупости? че и чак разсъждава върху аудиторията, която ще го гледа...

ай холан ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
infuser



Регистриран на: 18 Ное 2002
Мнения: 10
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 5:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
и ако някой ми говори за усещането от тоя дизайн - нека да се аргументира правилно - а не да ми говори с английски термини изплуващи в напушената му тиква как ТОЙ ВИЖДАЛ нещата...


Ako shte ti pomogne da se pocuvstwash pich mogesh da pocnesh da me narichash "predrusal narkoman s psihicheski otkloneniq" :-) , no mogesh da budesh siguren ce nishto ot towa ne e vqrno.

a inache se izvinqvam che ne spomenah kakvo imam v predvid pod "tehnologichen shok".. mislih che shte me razberete... znachi imah predvid towa che e po hubavo da slozish edna golqma snimka na kushta s podobavashta arhitektura otkolkoto masova snimka na cherveni pokrivi razmazana ot kompresiq. na men lichno mi suzdava gadno useshtane i golqma distanciq.. vmesto toplina i svezest..

...ama sled kato ne iskash da me cuesh.. ostaii :-)
_________________
::: :::
Have Fun & Make iT COOL
:::: D Hamma RuleZ :::::
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

infuser написа:
Аватарче написа:
и ако някой ми говори за усещането от тоя дизайн - нека да се аргументира правилно - а не да ми говори с английски термини изплуващи в напушената му тиква как ТОЙ ВИЖДАЛ нещата...


Ako shte ti pomogne da se pocuvstwash pich mogesh da pocnesh da me narichash "predrusal narkoman s psihicheski otkloneniq" :-) , no mogesh da budesh siguren ce nishto ot towa ne e vqrno.

a inache se izvinqvam che ne spomenah kakvo imam v predvid pod "tehnologichen shok".. mislih che shte me razberete... znachi imah predvid towa che e po hubavo da slozish edna golqma snimka na kushta s podobavashta arhitektura otkolkoto masova snimka na cherveni pokrivi razmazana ot kompresiq. na men lichno mi suzdava gadno useshtane i golqma distanciq.. vmesto toplina i svezest..

...ama sled kato ne iskash da me cuesh.. ostaii :-)

aha :))) znachi az ne sum te razbral pravilno :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 7:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

infuser написа:

a inache se izvinqvam che ne spomenah kakvo imam v predvid pod "tehnologichen shok".. mislih che shte me razberete... znachi imah predvid towa che e po hubavo da slozish edna golqma snimka na kushta s podobavashta arhitektura otkolkoto masova snimka na cherveni pokrivi razmazana ot kompresiq. na men lichno mi suzdava gadno useshtane i golqma distanciq.. vmesto toplina i svezest..

...ama sled kato ne iskash da me cuesh.. ostaii :-)


абе бате..?
ти чуваш ли се кви ги плещиш?

единственото ми успокоение е, че и други хора те четат как ти изпъкват глупостите, та да си знаят кат даваш друг път мнение как да се отнасят към него...

баста - мое да не пишеш повече по темата - не желая мнение от теб - не го приемам и толкоз...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov