Graphilla.com :: Преглед на тема - HELP!!!!!!!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

HELP!!!!!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 3:02 pm    Заглавие: HELP!!!!!!! Отговорете с цитат

xora mno4o shte s`m blagodaren ako nqkoi ima stariq film "Solaris" na Tarkovski. ili p`k znae nqkvi links za da go downloadna!! trqbva mi za diplomnata mi rabota:(( t`rsil s`m k`de li ne! ako nqkoi me xelpne shte ima po4erpka!!! 10x predvaritelno!

Edin Zak`sal mnogo losho!:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://free.techno-link.com/VGG/Books%20&%20FAQ/FAQ/Solyaris/eng dublaj gubesht se na mesta (t.e. ruski na mesta)
eng subs dokolkoto pomnia

BTW imam go i zapisan na CD ako shti e po udobno
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 3:12 pm    Заглавие: a sea da vidim koi ste cherpish :) Отговорете с цитат

filma: http://rack3.free.evro.net/server18/chocho10/-=%20Movies%20=-/Solaris%20(2002)%20DVDScreener%201CD/Solaris-dcn.avi

subtitrite: http://rack3.free.evro.net/server18/chocho10/-=%20Movies%20=-/Solaris%20(2002)%20DVDScreener%201CD/Solaris.sub

oblojkata: http://rack3.free.evro.net/server18/chocho10/-=%20Movies%20=-/Solaris%20(2002)%20DVDScreener%201CD/cover.jpg
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 3:12 pm    Заглавие: kakvo piesh:))) Отговорете с цитат

ne seriozno mnogo ti blagodarq! ako moje da se vidim 6te e nai dobre! i kaji naistina kakvo piesh!:) p`k ako ne piesh moje da ti drasna nqkvi neshta na CD kato trampa!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Perrooooooooooooo mama twa NE E na Tarkowskiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))))
i me e strah da go gledam:)))))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 3:14 pm    Заглавие: mai nai dobre da piinem zadrujno:))) Отговорете с цитат

mai nai dobre da piinem zadrujno:))) kato gledam kolko narod udrq po edno ramo moje kupon da se zav`rti! tva e to kato ne proverqvam redovno po serverite:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 3:17 pm    Заглавие: verno! Отговорете с цитат

mda:)) tva si e noviq film. i men me e strax da go gledam:) R1dler
are ako ti e udobno da se vidim da zema filma!!? 4e ne mi se d`rpa na 2cd-ta. ako moje de:)?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 3:18 pm    Заглавие: Re: verno! Отговорете с цитат

DR2 написа:
mda:)) tva si e noviq film. i men me e strax da go gledam:) R1dler
are ako ti e udobno da se vidim da zema filma!!? 4e ne mi se d`rpa na 2cd-ta. ako moje de:)?



ICQ de
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 3:20 pm    Заглавие: breeeeeeeeeeeeeee........ Отговорете с цитат

R1dler написа:
Perrooooooooooooo mama twa NE E na Tarkowskiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))))
i me e strah da go gledam:)))))

zalko, ne mojah da pomogna :((
sorry za koeto :)))
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov