Graphilla.com :: Преглед на тема - Main titles..Svetlanas Journey
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Main titles..Svetlanas Journey
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2004 11:47 pm    Заглавие: Main titles..Svetlanas Journey Отговорете с цитат

Main titles ( първите у живота:))) за един български филм...Открадната светлина ...английското заглавие е Svetlanas Journey (имената са различни по независещи от мен обстоятелства)...ще има и българска версия, но засега само английска ( на филмчето де:)) ....Филма се разказва за едно 13 годишно момиче което е продадено на сводници и е принудено да проституира...

Файла е 14 Мб знам че е голям обаче мовито е минута и 30 се пак и с музика...по малко немаше как( поне аз не можах:)...quicktime sorenson 3....съвсем скоро ще има и линк за хората навън...надявам се да го дръпнете

концепт, снимане, дизайн - сам:))....естествено с любезното съдействие и критики на колегите ми

combustion, реално за около 3 дена бе направено све

Очаквам критики и коментари

http://store2.data.bg/plakatista/images/Svetlanas%20Journey_main%20titles2.mov

Ако има проблем с тегленето си го save as от директорията
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

@all: ЗА БОГА БРАТЯ, ДЪРПАЙТЕ!!!

@plakatista: evala bre, bre 4ove4e, izglejda strahotno!

edinstveniq mi komentar/zabelejka e za miganeto, bideiki full screen i go gledam v absoliutno tymna staq mi miga malko v pove4e...
no...NOOO....vsyshtnost e UBIISTVENO, dori v momenta ne se seshtam nqkoi bylgarski film da ima titri, kamo li 4itavi titri, kamo li takiva!
hilqdi pyti evala :)

za kakvo e filma? taka po titrite mi se struva 4e sha e nqkva mytna i brutalna drama? trafik na jeni?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
v momenta ne se seshtam nqkoi bylgarski film da ima titri, kamo li 4itavi titri, kamo li takiva!


ne sum osobeno kompetenten v tazi svera... no sum napulno suglasen s kazanoto ot ovendelon
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

evala
plakatista
istinsko e
Върнете се в началото
Uruk Hai



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 189
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Razkaji malko po-podrobno kakvo tochno si pravil. Samo teksta li? Sedi dosta dobre, vse pak imam malko idei kak da stane po-dobre - ako sledvash realnata kamera i fokusirash e razfokusirvash s neya shte stane napravo ubiec, i zaedno s tozi efekt i edin mazen yak blur v unison s obektiva.
Predpolagam e mnogo kysno za syveti :)
Dobra rabota.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
daysleeper



Регистриран на: 27 Юни 2003
Мнения: 734

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

spokoino moje da prepratim tazi tema v otgovor na temata na Nixon .. "Kak shte gi stignem ... " .. ETO KAK :)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

дайте и на нас де

ботеф качи го на славата :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
abbadon



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 137
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ne se seshtam nqkoi bylgarski film da ima titri, kamo li 4itavi titri, kamo li takiva!


ne samo titrite sa dobri, no i snimane musica i montaj! Ne6to riadko sre6tano ... dano celia film da e taka.
_________________
..the pieces of the puzzel are waiting...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
daysleeper



Регистриран на: 27 Юни 2003
Мнения: 734

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

eto go na vynshen server:
http://daysleeper.co.uk/maxo/Svetlanas%20Journey_main%20titles2.qt
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
daysleeper



Регистриран на: 27 Юни 2003
Мнения: 734

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mai prekalix s postovete ..
ama eto i link kym site-to na filma:

http://topformstudio.com/svetlana/

otnovo sorry za mnogoto postove
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo blagodaria...ebasi chak tolkova pohvali:)))) naistina blagodaria:)))

nachi pravil sum vsichko sam snimah.. montaj .....nadpisi abe zialoto bez muzikata...

nachi za migankite....ili prisvetvaneto za koeto govori oven delon...istoriata e slednata...purvia test koito napravih beshe s obiknoven digitalen aparat i si snimah filmche...i neznaino zashto se poluchi podoben defekt koito prevurnah v posledstvie v effekt....samo che v post...tui kato ne znaeh ot kakvo se e poluchilo prisvetvaneto pri testa. az go gledah na broadcast monitor i da ti kaja chestno ne mi prisvetvashe mnogo..obache ot druga strana si prav zashtoto ako se gleda v kinosalon shte e absolutno tumno...no po veroiatno e da se gleda na tv:))))

za uruk hai...nachi kusno e da promeniam neshto obache...imah idei da se zaigraia poveche s nadpisite koito da se vruzvat s kartinkata...znaete dizainer i se uvlicham:))...probvah chestno kazano podobni pohvati..s texta obache mi idvashe v poveche..i reshih nadpisite da sa kontrapunkt na kartinkata otzad...da sa po spokoini i po tozi nachin da budat po vidimi ..vse pak imenata triabva da se prochetat...ne che durja na chetimostta...:))))
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lllll



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 137

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 8:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo dobro! Strashno stilno i chisto.

A towa che si go prawil sam naprawo mi skri kakwoto imam za skriwane.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво браво:) Много добро:) успех на филма. Дано има раздвижване в БГ киното най-накрая:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

явно аз нещо съм зле...

Хубаво е ама чак пък потресаващо :)
Добре заснето, хубави цветове, хубав шрифт, дори на 2 места чезне с маска...
Ма потресаващо ???

ае, скачайте ми :)
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе добре титрите... добре, ама трейлара защо е такъв? Музиката ме изкефи, ама на края стана мазало. Пак старите, бели с нищо невръзващи се надписи, а и тва "с подкрепана на М-Тел"... след като е за кино... ебати старайте се повече. Публика трябва да привлечете все пак :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 2:37 pm    Заглавие: хммм. Отговорете с цитат

хмм...

пипната работа, стилна и с характер.

субективно - доста ми е тъмничко/черногледо някакси. Навява лоши идеи. То може и това да е целта, сигурно темата на филма не е много весела.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Пет Дек 10, 2004 12:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Nixon:) ..da ieiata beshe naistina da e mrachno, tumno i tiagistno..iskashe mi se tova da postigna...vse pak se razkazva edna dramatichna istoria za edno momiche koeto nasila e nakarano da prostituira....ideiata e (kakto na vsichki titles) da slujat kato edno vuvedenie kum filma, koito da te potapiat v tova mrachno i tiagostno nastroenie...ako ti stoiat takiva znachi do niakakva stepen sum svurshil zadachata si.

... a za trailera niamam nikakvo otnoshenie...imam predvid ne sum rabotil po nego po nikakuv nachin.. az pokazvah nadpisite koito sa moiata chast:)))taka che ne moga da komentiram. otnosno Mtel ....znaete kak sediat neshtata s kintite v tozi biznes v sluchaia prosto iavno mtel sa dali dostatuchno za da se poiaviat v trailera....za edna broika i da se poiaviat v titles na samia film ...iskaha da se vijdali vednaga sled imeto na rejisiora ..logoto im daje iskqaha da sedi tam....az sum shtastliv che pone tova preborihme da ne se sluchi...:)))..btw filma ne bash za kino...moje i da go ima na lenta moje i da go niama....:)))viarvai mi spezialno za moiata rabota se postarah kolkoto moga Bethoven...za tova postnah tuka da skiam kvi sa otzivite:)))nadiavam se sledvashtia put oshte po dobre da stane..ima mnogo treski za dialane:)))mechtaia si obache ako ima sledvasht put az da si napraim neshtata kakto iskam da izglejdat da si dode operatora...da si naglasi osvetlenieto i da si snimame kakto triabva che sega napraihme pak nashenski izpulnenia:))) seki sam se opravia:))
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Пет Дек 10, 2004 1:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dobre si si svarshil rabotata. Fakt e che za filmtitle naistina niama tradicii tuk.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 10, 2004 1:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

strahotno!!!
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Пет Дек 10, 2004 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е титрите са готини според мен :)) Просто гледах и трейлъра веднага след това... и си помислих че... нали се сещаш :))

И сега, къде ще го гледаме, щом няма да е на кино?
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov