Graphilla.com :: Преглед на тема - GRAPHILLA 3D Конкурс - "Космически кораби"
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

GRAPHILLA 3D Конкурс - "Космически кораби"
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Мар 05, 2003 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne moga da razbera, vie oplakvate li se che nagradite sa gotini?:)Tova e samo oshte edin stimul da uchastvate:)Ako tolkova durjite, kato spechelite, otkajete se ot nagradite v moq polza:)Niama da otkaja:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Сря Мар 05, 2003 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az pa poneje sym prost i extraizmeren trytlio se oplakwam samo che diskriminirahte Bryce!!!!
i koi ne wnese protestna nota deto triabwa to si pa na!!!

ne che sha sa izlagam da uchastwam i da ne beshe zabranen ama tree da sa rive!!


taka e to:))))))
:P
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Сря Мар 05, 2003 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nagradite sa si bash superski!
Samo che,da,ako ne e anonymno ili bez WIP ,togava mozhe i njakade po sredata da si e veche jassno koj kade stoi i tova mozhe i da obezveri njakoi ot nas....makar che,krajnijot result counts.
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Сря Мар 05, 2003 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E-e , chestit ni 1-vi konkurs ! Shte gledam da se probvam i uspeh na vsichki..

Pozdravi : north
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 2:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ex... Nagradite mi haresvat ;-)
Dano da sa po-dalgi weekendite i po-iaki konceptite ;-)
Uspeh na vsi4ki!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chokoboko



Регистриран на: 18 Яну 2003
Мнения: 60
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 2:38 pm    Заглавие: :))) Отговорете с цитат

Auuuu kosmicheski kolap:-P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nixon-e kakto vinagi govorish mnogo i umni neshta, no malko ne si prav. Ako spechelish, ako iskash mojesh da se otkajesh ot nagratata, nikoi nqma da ti q tika nasila, no ako nqkoi drug specheil, nqkoi koito moje da i da nqma tvoita elementarna mashina, shte si vzeme nagradkata, koito sam siguren che zaslujeno shte e spechelil. Taka che, nagradi neka da ima :o)

Sega, kato zagovorihme za spechelvane na konkursa, nali se seshtate sledkato az uchastvam, koi shte e pobeditelq :o) Nqmate shansh momcheta, taka che si pomislete dobre predi da uchastvate. Makar che, da vi kaja, KATO spechelq, shte si izbera nqkoi chovek ot foruma, koito e s po-slaba mashina, i shte mu podarq nagradata si :o)

Nixon, specilano za teb, smqtam che vobshte ne trqbva da govorish za mashini tuk. Opravdanieto che ne mojesh da napravish tova ili onova zashtoto ti e slaba mashinata.. ami tova vaobshte ne e opravdanie. Samo vednaj se opitah da se opravdaq s tova i bat Morgoth mi napravi egati zabelejkata i mi obqsni kak sedqt nehstata. Ot togava sam zabravil za kakvito i da e opravdaniq. Savetvam te i ti da napravish sashtoto. Ne se hvali s mashinata si, osven ako ne te popitat, zashtoto badi siguren, che ot foruma ima hora s dosta po-seriozno mashini. Oshte poveche, kato govorish za mashinata si, moje da otkajesh nqkoi novak ot konkursa. Moje da si kaje - "Basi toq s kakva mashina e i koi znae kakav korab shte napravi, az kade sam tragnal s moita shtaiga..." A vse pak, nali konkursa e tochno za tova :o)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 7:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нов ъпдейт: гласуването и постването на финалните картинки ще са анонимни.Същото се отнася за постването на WIP темите, за тези които желаят да постват такива.ВИП темите ще се постват във форума 3Д конкурс - като поствате направете го под друг ник : напр. Анонимен#1, 2 и т.н. За целта не е нужно да се регистрирате пак - 3Д Конкурс форумът е свободен за всички,дори за тези които не са се представили и не са приети в някоя от групите. Завършените картинки ще се изпращат на мейл който ще обявим по-късно - след завършването на срока те ще бъдат изложени за гласуване.Ще могат да гласуват само хора приети в някоя от групите или участници.
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 12:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe samo da popitam kakyv trqbva da e razmeryt na kartinkite...800x600, poveche, po-malko....nqkakvi aspect ratove i tem podobni???!?!
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami pridurjaite se kum niakakvi po normalni rezoliucii,ne primerno 3000 na 1600...800x600 e dobre,no ako durjite po golemi ili v drug aspekt prosto shte gi napravim kato tumbnailcheta za glasuvaneto:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LunatiK



Регистриран на: 28 Фев 2003
Мнения: 165
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 7:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В такъв случай едва ли има някои с по-слаба машина от моята (няма да я описвам подробно - 14" монитор и Celeron na 433 (488 след оверклок)). Давайте наградата!!! Между другото машината не ми пречи толкова, з-то като седна на на 3dsmax си отделям време за рендването (и някои други нешта) и не смятам, че това ще ме постави в неравностойно положение - виж уменията ми може и да ме подведат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 8:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

то хубаво анонимно да е, ама едно е да не си кажеш името, а друго е да не те разберат кой си :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e niama da se podpisvash sus golemi neonovi bukvi vurhu kosmicheskiq si korab...nali?:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 9:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еее :))) мисълта ми е че някои хора тука могат да се познаят и по стила на постовете, че и по самия графичен стил (е ако има такова нещо изобщо :)) )

нуби примерно се вижда от 100км кой е :)))

значи всеки да пише "анонимно" :))) може би един вид формален стил като в официално писмо или нещо от тоя сорт
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2003 3:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

WIP-темите може или трябва да бъдат анонимни?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2003 4:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

трябва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2003 9:29 pm    Заглавие: ааа.... може ли да попитам? Отговорете с цитат

ахааамм... сега. не ми стана много ясно как трябва да се постват WIP топиксите, т.е. къде точно ще се качват картинките (сървър), по какъв начин. аз лично имам няколко сървъра, на които мога да качвам, и преди съм пращал неща от тях, така че може да се разбере веднага кой съм... знам ли.

Може ли, някой от модераторите, да даде пример - някакъв да започне тема, така както трябва да се започне с Анонимен... еди кво си и т.н. уф... и вътре в самото съобщение да пише, така и така това е тест или еди що си.

Bethoven айде без лични нападки, а? виж си бележката, за която вече съжелявам че съм я пратил, след кратък размисъл, прецених че просто няма за какво да спорим... ама тва е положението.

Изказвах мнение, че 1(една) единствена награда, която е парче машинария, според мен не е много голям стимул за всички ни. Ама, това си е моя гледна точка и така...

И... хора. Време няма. Мина вече почти 1/3 от срока, а само бърбориме. Айде някой много скоро да пусне нещо, че да спрем да спорим, и започнем да действаме.

Успех на всички от мен, очаквам старта...
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2003 1:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

дааа това със сърверите наистина е много зле, анонимността пропада. отделен проблем е, че 90 процента ще ъплоудват на хит.бг техно-линк и ненам кви други и хорицата извън България нищо няма да могат да видят...
някакви идеи, организаторите :)

идеята на nixon за книги като награда наистина е много добра!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dark Shadow



Регистриран на: 15 Яну 2003
Мнения: 123
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 10:38 pm    Заглавие: Malko vyproschce Отговорете с цитат

Momcheta pochti nikoi ne me poznava. Ne sym profesionalist kato vas i ne moga da se pohvalq s tolkova dobri neshta kato vashite. To moqta istoriq za rabotata mi s 3D produkti e malko dylgichka i nqma da vi zanimavam. Sega rabotq s Maya i iskam da vi pitam dali moje da polzvam Photoshop za da si doopravq samata textura po modela. Kakto spomenah veche ne sym tolkova dobyr kato vas, no ne mislq che moga da napravq neshto gore dolu kachestveno ako pone malko ne pipna texturkata s Photoshop. Ta vyproscheto mi e moje li da se pipne malko ili syvsem e zabraneo. Vse si misleh che e zabraneno samo za post production...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 2:43 am    Заглавие: Re: Malko vyproschce Отговорете с цитат

Dark Shadow написа:
da vi pitam dali moje da polzvam Photoshop za da si doopravq samata textura po modela


moje razbira se stiga da e predi rendera ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov