Graphilla.com :: Преглед на тема - Oplakvam se ot mishkata mi...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Oplakvam se ot mishkata mi...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mozak



Регистриран на: 06 Юли 2003
Мнения: 362
Местожителство: Carbon City

МнениеПуснато на: Сря Мар 09, 2005 8:42 pm    Заглавие: Oplakvam se ot mishkata mi... Отговорете с цитат

Ужас! Брачетка ми ми донесе мишка от usa, Compaq Wireless Optical... ама много не удобна за работа бе. Да си цъкаш за е така става ама ако трябва да се треисва нещо ужас!! Супер не точна е и чат пат трепери...
По едно време си върнаш старата мишка с топчето (Logitec - класика) ама пак тя вече не ми е удобна за хващане защото новата е с някакъв супер удобен дизаин и ръката просто ти се отпуска на нея... та не мога да хвана друга мишка...

Чувал съм че лазерните мишки са неточни заради плоскоястта на която са, за това си куших пад и то от плат! И пак същата работа...

Та някои да каже някои съвет?

Вие изобщо с какви мишки работите?
_________________
Мозъчни проблеми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TchudO



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 1175

МнениеПуснато на: Сря Мар 09, 2005 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi mojesh da si zalepish folio v/u plota na burota az sam taka nikav proble.
Ako ne tva e mnoo dobar izbor imai i v cherno
http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore?productLearnMore=M9269Z/A
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 09, 2005 9:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

значи около 2 години бях с най-простия модел на logitech оптична... в началото ми беше много неудобна , пак треперене скачане и тнт... после след около 2 седмици свикнах да я държа без да я въртя и беше супер.... докато не и се прецака след много време бутона от цъкане... и се наложи да мина временно на обикновенна... смених 3 за по-малко от месец , всичките ми се сториха ужасни... после се снабдих с пак оптична А4 .... която ползвах докато не си купих малък таблет и вече май дори неговата мишка не ползвам :)

та просто не я въртиш около оста , никакви повърхности отдолу не те интересуват....

безжичността и обаче може да е проблем....
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nickyz



Регистриран на: 29 Авг 2003
Мнения: 194
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 09, 2005 10:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

всъщност лазерните мишки са най-точни, все пак това е оптика без механична част. Друг е въпроса колко е читав сензора и какви са характеристиките му.
Специално при оптичните мишки при някои хора се случват прескачане и треперене дори и при качествени мишки. Това може да се дължи на нестабилност на елекрическата част на порта на компютъра, по специално масата(нулата) е непостоянна и оттам се получават трептенията. Това може да е проблем както на лош захранващ блок на компютъра, както и да е проблем на ел. мрежа.
Би могъл да пробваш да си купиш преходник USB->PS2 или обратно (в зависимост каква е мишката) и да видиш дали ще помогне. Мишките на Compaq се правят от Logitech, така че е не боклук.
_________________
не се чете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
_sasho



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 1579
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Мар 10, 2005 10:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Туй с мишките майката си ебало. (сори за нецензурното емоционално изказване)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov