Graphilla.com :: Преглед на тема - ГРПХЛЛА за "всеки"
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ГРПХЛЛА за "всеки"

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Яну 22, 2005 10:25 pm    Заглавие: ГРПХЛЛА за "всеки" Отговорете с цитат

След като оптимизмът и надеждата ни, че можем да разчитаме на чувството за самоконтрол, приличие и възпитание във всички хора в такова голямо общество се изпари, ГРПХЛЛА вече не е за всеки. Явно няма смисъл от повече толерантност и чакане доброто у хората да се прояви, така че просто ще го филтрираме до някакво ниво.

Представяне остава единственият свободен форум за непознати потребители, на базата на постингите им там ще се преценява дали изобщо да стават част от ГРПХЛЛА.

Този (ГРПХЛЛА за "всеки") форум си остава със същите функции, само че единствено за членовете на поне една група и за техните теми, несвързани с тяхната група.

Дано тази мярка се окаже за добро...

ПП Ще се наложи създаването на междинна група от приятели или просто точни или надеждни и ентусиазирани хора, които ще имат права за ГРПХЛЛА за "всеки" и Общи приказки. Докато се попълни, може да има някои неудобства, за които се извиняваме. Приканяме всеки, който не е член на специализирана група, но смята, че заслужава място в тази, да ми напише лично съобщение, за да видим какво ще го правим :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
oho



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 453
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 24, 2005 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Смятам това за доста неправилно!
Не знам вие какво мислите, но сега като влизам в графилата няма нови мнения от доста време. Преди не беше така... активността сега спря кофти и това ама никак не е на добре. Не знам модератора къде видя чак такива дразнители, че да забрани общото ползване на форумите. Аз обаче видях разни дразнители отпреди добавени вече във "всеки" групата... изморен съм и надали написах нещо свързано до сега, но искам да кажа, че няма никакъв смисъл, а дори напротив, с това ограничение.
Не искам никой да обиждам или да се заяждам, обаче е факт и вие това ще го видите, а ще пострадам аз и хора като мен, които ползват този форум.
_________________
The only rules that matter are these:
What a man can do
and what a man can't do.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Яну 24, 2005 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

oho, estestveno che aktivnosta shte namalee. to tq taq aktivnost predi beshe po-skoro offtopic. reshenieto e absoliutno pravilno i na mqsto. ako tuk iskate da ima activnost mi eto puskaite temi i postvaite.
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
oho



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 453
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 24, 2005 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако хората, които са със права за специализираните форуми, бяха на това мнение, нямаше да си пускат проектите в "Грпхлла за всеки", а само там където нямаше да им ги спамят всякакви хора - в техните си форуми. Аз примерно пусках сайтове там, където всеки би искал (и може) да направи някакъв коментар. Мисля че развалихте една добре направена система.
_________________
The only rules that matter are these:
What a man can do
and what a man can't do.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Пон Яну 24, 2005 11:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

но така е много по-добре!
спокойствие, четливост...
прогнозирам че
активността бързо ще се покачи,
за сметка на влизането в спец.
форуми което вероятно ще се усложни?
вдига се нивото сякаш :)

за една рафинирана грапхилла!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 25, 2005 10:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък си мислех, че идеята на графила-та е хората да използват повече специализираните теми, защото иначе на лафче (както се получи и тук) може да си приказваме всякакви глупости и по другите форуми... този май има друга цел;)
А от доста време насам говориме доста по-малко за "основните неща", които всъщност вълнуват този форум...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Вто Яну 25, 2005 11:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Диня, съгласен =)

а така освен изчезването на оффтопиците, караниците, майтапите и простотиите, може би и мъъъъничко поне ще се вдигне нивото на представяните неща =)
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
AngeloFF



Регистриран на: 21 Ное 2003
Мнения: 200
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Яну 25, 2005 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съгласен с решението на Админите, аз лично рядко влизах в общите теми защото не съм тук да си лафим общи приказки, а за да науча нещо ново и да се опитам да науча някой на нещо което аз знам.
За общи приказки си има 10000000 други начина.

За специализирана ГРАФИЛА!
_________________
Angeloff.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 08, 2005 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ее чак сега виждам това съобщение, толкоз се чудих защо в "Представяне" почнаха да се появяват въпроси и разни други странни работи :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mozak



Регистриран на: 06 Юли 2003
Мнения: 362
Местожителство: Carbon City

МнениеПуснато на: Вто Мар 08, 2005 8:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

PERO! написа:
ее чак сега виждам това съобщение, толкоз се чудих защо в "Представяне" почнаха да се появяват въпроси и разни други странни работи :)


точно за това не е ли по добре да се създаде нов форум в който разни външни потребители да могат да си постват обявите или да задават тъпи въпроси, така "Представяне" няма да се пълни с теми които не са за там!
_________________
Мозъчни проблеми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Мар 08, 2005 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

по мое мнение който би писал простотии в "за всеки" нищо не му пречи да го прави и в "представяне", нали ? само че е даже малко по-гадно щото хората влизат с интерес да видат нови хора и техните работи, но често естествено темите нямат нищо общо с представянето щото само там е free. дилема
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov