Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне!

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
R_E_X



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 178
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 05, 2003 11:30 pm    Заглавие: Представяне! Отговорете с цитат

Am dokolkoto razbrah nqkakwa tema se postwa za "powi6awane" ili tam kakwoto be6e:)
Ta az s@m edin podrastwa6 16 godi6en tip zanimawa6t se s 3D xtri i dizain. SAIT za razglejdane ot GOLEMITE hora e rexsite.hit.bg Sad@rja moi raboti w oblasta, kolko sa spolu4liwi wie 6te kajete nadqwam se;)
Ina4e se zanimawa s Bryce, Rhino, Photoshop i o6te nqkolko ne tolkowa izwestni programki. Eto i malko PIC4eta praweni ot men, nadqwam se BB koda da e podeistwal;)

PREDWARITELNO SE IZWINQWAM ZA GOLEMI4KIQ RAZMER NA PIC4etata


http://rexsite.hit.bg/REX31_.jpg

http://rexsite.hit.bg/REX30_.jpg

http://rexsite.hit.bg/REX28_.jpg

http://rexsite.hit.bg/REX24_l.jpg

BTW na samite LINK4eta PIC4etata sa po-golemi, za6toto zablqzwam 4e ot foruma gi smalqwat m@ni4ko;)
4akam otgowori i mneniq;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 1:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Zdrasti, ne znam ama samo da ti kaja che pic-chetata ne sa po-golemi(na linkovete de)....inache dobre doshyl...no dali shte si povishen reshavat horata ot 'gore'.

Bih izkomentiral neshto ama ne moga da gi vidq mnogo dobre rabotite ti, zashtoto sa mnogo malki, daj gi v po-golqm razmer ako mojesh.....
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 1:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

и ако може на СЪРВЪР ИЗВЪН Б-Я!!!

благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 1:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

R_E_X sorry ama bqh zabravil da ti pogledna site-a.....abe ne sym gledal vsichko, a i ne sym obyrnal na raboti deto sa samo na Bryce....ama imashe edna glavichka na Lightwave-a pravena....E pa bravo, kato se ima predvid che az s toq lightwave ne se pogodihme, neshto select-a ne me nakefi...ta si ostanah(za sega de) na Max-a......ama daj neshto koeto da se vodi hubavo....shtoto i onova lice deto go vidqh beshe minalo prez PS....
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

stia riwal we imperiata sao naduwas gaidata:))servei, serveri:))))
sa kat si gazar se si traes malko:))
Върнете се в началото
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Emi da ....... edinstwenoto deto me pritesniawa v niakoj kartinki sa senkite ..... mnogo reski i kusi ( towa s westnika) ......... shto ne probwash i Max-a .... mislia che kato za "nachinaeshti" e "dosta lesen" spriamo drugite .......... - maya ne ia vkiuchwam hich daje : )
_________________
.... listen to the waves ... everything communicates ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R_E_X



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 178
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 4:23 pm    Заглавие: SORRY:) Отговорете с цитат

Mda, gre6kata e moq, 6tot s@m dal linkowete na malkite priwuta, ta eto gi i po golemite nadqwam se te pone da se widat dobre:) Ako ne s@m se sprawil otnowo preglagam da se butnete na SITEa mi i da otidete w PIC galeriikata, t@Kmo 6te widite i drugi moi WORKs, p@K i COUNTERa 6e mi nap@lnite;) Ina4e ne mislq 4e s MAXa 6e mi e po-lesno:) Az li4no s@M probwal MAXa i nqkak si ot enginska gledna to4na se upla6ih:) Mnogo TOOL4eta i opciiki ima ina4e s BRYCE si kompozwam i rendwam, na rhino puskam nqkoi i drugi model4eta i posle za "kozmetika" minawat pres PS. A lightwave acki rqdko go polzwam! A ina4e glawi4kite sa gotowo wzeti ot POSER. A eto i URL4etata:

http://rexsite.hit.bg/REX24l.jpg
http://rexsite.hit.bg/REX28.jpg
http://rexsite.hit.bg/REX30.jpg
http://rexsite.hit.bg/REX31.jpg

I edna gawrki4ka s@M naprawil koqto s@6to q prepor@4wam(nqma ob6to s 3Dto;)

http://rexsite.hit.bg/Mtel.jpg

!!!

o4akwam nowite mneniq;) I se nadqwam we4e link4etata da rabotat, opitah se da gi probwam no sega POSTwam ot edno klub4e i nemoga da wlizam w HIT.bg i ...nadqwam se da e OK si4ko!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobre dosul i na teb:)S vas dvamata srednostatisticheska vuzrast na 3d foruma pada znachitelno:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 7:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
stia riwal we imperiata sao naduwas gaidata:))servei, serveri:))))
sa kat si gazar se si traes malko:))


кво да си трая, не виждам поне 75% от нещата дето се постват тука :-/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

naistina sa mnogo nepriqtni tiq BG severi :( . BTW ot hit.bg moje da se izmuknat nekoi po-drebni nestica (moje i edri, ako imash slonsko tarpenie) - nqkoe .jpg primerno, no si e jiva muka. az go pravq DL acceleratora, no tochno v momenta ne sam v kasti i ne moga da drupna nestata na R_E_X (za tova i prikazvam obsti prikazki :) )
coldblooded spomena selecta na Lightwave - verno e mnogo maloumen, obache oste po maloumen e "deselect"-a (obratnoto na select). dnes stqh da izdiveq tochno zaradi nego. no, kato izkljuchim tova, programata e super, drugi golemi nedostataci ne otkrivam :)
aaa tova mi e purvi post na Graphill.com ... zdrasti :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Toshiro написа:
... spomena selecta na Lightwave - verno e mnogo maloumen, obache oste po maloumen e "deselect"-a (obratnoto na select).


az pyk se chudja kak izobsto si se swetnal koe na koe e "obratno"

Toshiro написа:
aaa tova mi e purvi post na Graphill.com ... zdrasti :D


mnogo ostroumen post
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R_E_X



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 178
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 10:24 pm    Заглавие: Mi... Отговорете с цитат

Az ne wijdam problem w twa 4e w@zrastowata granica na forum4eto e niska:> Po-dobre malki zapaleni "oligofreni" na nqkoq po specialna tema koqto kato q os@war6enstwat im dawa dobra prespektiwa po natam ...no da:) Az li4no se zanimawam s takiwa gluposti we4e ...4 godinki:}
Ta twa s deselect i select s@m dosta s@glasen. E naprimer w Bryce si selektne6 nqkolko obekta i kato re6i6 kato d@rji6 CTRL i c@kne6 s@otwetno w@rhu nqkoi ot elementite s@otwetno da go deselect, to razbira se selektwa samo nego:) Ta taka s dosega6nite mi nabludeniq taka i ne s@m widql perfektnata proga:)
...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 10:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Be dude, kalviaturata li ti e shchupena????
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R_E_X



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 178
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2003 11:00 pm    Заглавие: 10x Отговорете с цитат

10x 4e me powi6ihte;) Acki se radwam, 4e s@m w tozi forum s kolegi i nai we4e seriozni BG kolegi! Mnogo se radwam i na "awatara", nqkak si po prestijno se 4ustwam;) Otnowo 10x za powi6enieto, o4akwaite WORKs ot men!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 2:22 am    Заглавие: Re: Mi... Отговорете с цитат

R_E_X написа:
Ta twa s deselect i select s@m dosta s@glasen. E naprimer w Bryce si selektne6 nqkolko obekta i kato re6i6 kato d@rji6 CTRL i c@kne6 s@otwetno w@rhu nqkoi ot elementite s@otwetno da go deselect, to razbira se selektwa samo nego:) Ta taka s dosega6nite mi nabludeniq taka i ne s@m widql perfektnata proga:)
...


R_E_X, az polzwam Lightwave ot wremeto kogato si bil
w pyrwi klas i moga da te uwerja che ako ima nesto da ne mu e
nared sys selectwaneto to e swyrzano s choweka zad klawiaturata
ne sys samata programa

kolkoto do priemaneto ti ... np .. dobre doshyl
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 3:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бе за тия 4г тряаше нещо повечко да може да изкараш...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 3:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

joro* още първият ти пост (към мен) звучеше (леко) раздразнено. сега, от втория май разбирам какво ти е на душата. начи аз до сега се занимавах с MAX и там методите за селектиране са тотално различни, но мисля че вече посвикнах с Lightwave-ските.
това което сам написал е провокирано най-вече от нещо, което ми се случи днес. трябваше да избирам групи от полигони (за тежести). избиам си ги аз и решавам да сменя рендването от Smooth shade на wireframe примерно, обаче не нацелвам малката стрелкичка, а малко в дясно от нея и полигоите се деселекват (а поясненеито скобите го написах, защото не 'нам дали деселект е верния термин...). това ми се случи многократно и е леко изнервящо.

това е. абе никого не искам да изнервям, но все успявам :( баси
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 4:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Toshiro ... jawno mojesh da pishesh i normalno ...
izglejda si i najasno che wseki software ima swoite osobenosti ...

w 3D foruma mojesh da poluchish po wsjako wreme
pomost i idei ... znaesh uslowiata za wkluchwane

kakwo chakash oste ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Toshiro



Регистриран на: 06 Мар 2003
Мнения: 292

МнениеПуснато на: Пет Мар 07, 2003 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами аз още уча Lightwave-a. залегнал съм зад едни книги. имам направена една нетекстурирана глава(+ още една по туториал), което май не стига за представяне...може да се пробвам в конкурса с корабите, пък от там нататък ще видим :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov