Graphilla.com :: Преглед на тема - DTP-BG.COM
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

DTP-BG.COM
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  

Сайт за DTP?
Мии, може!
26%
 26%  [ 4 ]
Да!
73%
 73%  [ 11 ]
Што, не одиш да се..!
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 15

Автор Съобщение
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

МОЛЯ ВИ СЕ БЕ СПРЕТЕ С ТИЯ -БГ.ЦОМ ДОМЕЙНИ ВЕЧЕ! БЕ КАКВА Е ТАЯ МАНИЯ БЕ БРАТЧЕ КАКВО Е ТОВА ЧУДО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi dtp.com zaeto sigurno zaradi tva :))
Za sujalenie ValBo i dpt.com i to ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I ne samo tova
Za DTP.BG mnogo pari iskat;-)
pyk az iskam neshto bylgasko v imeto
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ValBo написа:
I ne samo tova
Za DTP.BG mnogo pari iskat;-)
pyk az iskam neshto bylgasko v imeto


shto be... ej PRO e protiv -bg.com
neka go reg-ne na *.bg
:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хората които държат .бг домейните опорочиха всичко около тях с некомпетентността и алчността си. Аз не бих регнал такъв домейн докато не се сменят собствениците ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Hozievich



Регистриран на: 27 Фев 2003
Мнения: 126
Местожителство: Интернет

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD написа:
хората които държат .бг домейните опорочиха всичко около тях с некомпетентността и алчността си. Аз не бих регнал такъв домейн докато не се сменят собствениците ..

Абе Тони аз да ти кажа не съм твърде убеден, че и да се сменят нещо ше се оправи :( то нали знаеш в българия как става ... сменят се за да могат други да се налапат :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може и да си прав, хунта .. доста време ме нямаше в България и още май ме гони някъв английски оптимизъм в някои отношения. Иначе нали помниш тва интервю с оня от регистер.бг дето го коментирахме на форумите на флашбг.орг .. кажи ми после как да си дадеш парите на такъв педал.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

basi... tva koeto ValBo e namislil e mnogo qko mislq az! Ideqta da mojesh da vlezesh v bg-sait i da pro4etesh za nqkva tehnika za nqkoia ot programite koito polzvash si e napravo super. Ima go navsqkade po sveta, zashto da go nqma i u nas. Ne mislq (vsashnost nadqvam se) 4e sme tolkova stisnati za znaniq Bulgarite.
Az sam "ZA" takav sait
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 1:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

zna4i ako se podhozdas ku twa serioznno te sawetwam da e na php, i niakoi da ti programne nakwa forma za uplode.kat ideia mno iako.kat podruzzka sti zeme energia i wreme.sawet ne nabliagai na nekw ubiistwen design.samo funkcia i gr akcenti.i no flash.w kraen slu4ai zemi edin takuw forum i nekoi programer da go tweakne.stawa.ima samo edin problem.twa 4e se go ima twa nesto ne ozna4awa 4e se sprat da idwat razni bozi kum tebe.werwai mi ako ima zelanie nekoi i na anglisiiski i s f1 se si swarsi rabota is e nau4i nesto.USPEH
Върнете се в началото
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moga samo da te pozdravia s ideata..i she pomagame s kfoto mojem :))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:

shto be... ej PRO e protiv -bg.com
neka go reg-ne na *.bg
:)


ne stawa wypros za .bg - za men takiwa domejni ne syshtestwuwat. ama taq istoriq s -bg.com e naj-golqmoto bezumie na sweta. mnogo qsno che dtp.com e zaeto. i hwashtam bas ot predi pone 5-6 godini. ama kato ne move da se nameri takowa ime se misli neshto alternatiwno - kato graphillata primerno.

towa razbira se e lichno moe mnenie no men taq maniq po takyw "alternatiwen" nachin da se demonstrira bylgarska prinadlevnost mi e protiwna. widno e obache za mnogo bylgarski biznesi towa e super inteligentno reshenie - hp-bg.com, dunkindonuts-bg.com, kfc-bg.com, orgachim-bg.com, aroma-bg.com. genialno naistina.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mislish li da slagash 3D tutorials?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pro_01 написа:
ne stawa wypros za .bg - za men takiwa domejni ne syshtestwuwat. ama taq istoriq s -bg.com e naj-golqmoto bezumie na sweta. mnogo qsno che dtp.com e zaeto. i hwashtam bas ot predi pone 5-6 godini. ama kato ne move da se nameri takowa ime se misli neshto alternatiwno - kato graphillata primerno.

towa razbira se e lichno moe mnenie no men taq maniq po takyw "alternatiwen" nachin da se demonstrira bylgarska prinadlevnost mi e protiwna. widno e obache za mnogo bylgarski biznesi towa e super inteligentno reshenie - hp-bg.com, dunkindonuts-bg.com, kfc-bg.com, orgachim-bg.com, aroma-bg.com. genialno naistina.

huu de - nali ValBo kaza 4e dava samo primerno ime, kvo se zahvanahte za tva pusto -bg basi... a predlojete nekvo ime, shtoto ako pitate mene sait shte se prai (kat gledam kolko sa navitacite na ideata) taka 4e predlagam edno na4alo na misleneto na podhodqshto ime.
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pro_01 написа:
Аватарче написа:

shto be... ej PRO e protiv -bg.com
neka go reg-ne na *.bg
:)


ne stawa wypros za .bg - za men takiwa domejni ne syshtestwuwat. ama taq istoriq s -bg.com e naj-golqmoto bezumie na sweta. mnogo qsno che dtp.com e zaeto. i hwashtam bas ot predi pone 5-6 godini. ama kato ne move da se nameri takowa ime se misli neshto alternatiwno - kato graphillata primerno.

towa razbira se e lichno moe mnenie no men taq maniq po takyw "alternatiwen" nachin da se demonstrira bylgarska prinadlevnost mi e protiwna. widno e obache za mnogo bylgarski biznesi towa e super inteligentno reshenie - hp-bg.com, dunkindonuts-bg.com, kfc-bg.com, orgachim-bg.com, aroma-bg.com. genialno naistina.


ми то на тебе така или иначе ти е противно асоциирането с БГ - така че е разбираемо... ама пък има хора дет искат да се асоциират с БГ и поради една или друга причина решават за тоя домейн

да не говорим пък от маркетингова гледна точка колко по лесно се индексира сайт с точно име, отколкото с асоциативно... ама тия неща би треало да ги знаеш - и да не се нервираш на базата на личното си мнение - нали се пак сме "УЖ" професионалисти....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 11:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pochna se tq pak...
ok are - dtpbulgaria primerno...

awatarche: eto otgore edno predlovenie za asociirane koeto shte dawa dostatychno informaciq kakto na bylgari, taka i na wseki po sweta kojto reshi da cykne na toa sajt. shto se otnasq da marketingowata gledna tochka sprqmo bylgarskiq pazar predpolagam si praw. qwno -bg e nawslqzlo dostatychno dylboko za da se asociira ot wsichki w bylgariq s bylgarsko. siguren sym obache nikoj w chuvbina ne go priema taka. az za bylgarskiq pazar ne rabotq taka ili inache ta naj-weroqtno towa e edna ot prichinite da ne obicham takiwa neshta. na wseki sluchajno izpadnal bg klient s kojto ewentualno naprawq neshto i widq che e reshil da regne -bg domain mu predlagam winagi alternatiwno da si regne neshtobulgaria wmesto neshto-bg. smqtam che ne e UV a sywsem profesionalno da mu predlova ime koeto shte se razbere ot wseki edin visitor po sweta, a ne ot ogranichenata bg auditoriq. dali toj she se nawie si e negowa rabota - komisionnata za registraciqta taka ili inache otiwa w moq dvob.

a konkretno za tiq primeri za imena ot predniq mi post - SRAMOTA e firmi s podobni razmeri i imidv da si regwat takiwa imena. towa si e chista gesheftarshtina na drebno i nishto poweche. dylyg shtql da stane domaina, ne znam si kwo - emi ako nqkoj uspee si nameri adekwaten kys .com w nashi dni neka mi se obadi.

konkretno za dtp-to - nikoj ne e zadylven da mi se wryzwa na akyla nali?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 12:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pro_01 написа:
pochna se tq pak...
ok are - dtpbulgaria primerno...

awatarche: eto otgore edno predlovenie za asociirane koeto shte dawa dostatychno informaciq kakto na bylgari, taka i na wseki po sweta kojto reshi da cykne na toa sajt. shto se otnasq da marketingowata gledna tochka sprqmo bylgarskiq pazar predpolagam si praw. qwno -bg e nawslqzlo dostatychno dylboko za da se asociira ot wsichki w bylgariq s bylgarsko. siguren sym obache nikoj w chuvbina ne go priema taka. az za bylgarskiq pazar ne rabotq taka ili inache ta naj-weroqtno towa e edna ot prichinite da ne obicham takiwa neshta. na wseki sluchajno izpadnal bg klient s kojto ewentualno naprawq neshto i widq che e reshil da regne -bg domain mu predlagam winagi alternatiwno da si regne neshtobulgaria wmesto neshto-bg. smqtam che ne e UV a sywsem profesionalno da mu predlova ime koeto shte se razbere ot wseki edin visitor po sweta, a ne ot ogranichenata bg auditoriq. dali toj she se nawie si e negowa rabota - komisionnata za registraciqta taka ili inache otiwa w moq dvob.

a konkretno za tiq primeri za imena ot predniq mi post - SRAMOTA e firmi s podobni razmeri i imidv da si regwat takiwa imena. towa si e chista gesheftarshtina na drebno i nishto poweche. dylyg shtql da stane domaina, ne znam si kwo - emi ako nqkoj uspee si nameri adekwaten kys .com w nashi dni neka mi se obadi.

konkretno za dtp-to - nikoj ne e zadylven da mi se wryzwa na akyla nali?


ми аз незнам кво се е почнало - тва, че не работиш за БГ клиенти ясно - ама то явно ти пречи да схванеш идеята, че идеята на ВалБо е да направи сайт НА БЪЛГАРСКИ - за БЪЛГАРСКИЯ потребител - даже превежда статиите и от руски - за да е за българите...
така, че - кво ми дреме на хурката как ше го възприема някой от щатите тоя сайт - кат целта е да се възприема от българите..

а тва как ТИ мислиш за големите фирми (цитираните hp-bg.com) си е твой проблем - на тях явно така им изнася - мога да ти кажа, че тия неща не се решават еднолично - а заедно с централите - така, че явно и там достатъчно добре разбират, кво аджеба е -бг.цом

ама както и да е- темата е "на вкус и цвет - товариши нет" така, че нека я прекъснем - ВалБо ше прецени найдобре къф да е домейна
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov