Graphilla.com :: Преглед на тема - LoveHateeeeeeee, kude siiiiii ? ,-)))
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

LoveHateeeeeeee, kude siiiiii ? ,-)))

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Нед Ное 17, 2002 1:45 am    Заглавие: LoveHateeeeeeee, kude siiiiii ? ,-))) Отговорете с цитат

E, ne e rusa, no za smetka na tova e briunetka ,-)))

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Нед Ное 17, 2002 3:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mnoiako,DISKO STIL
i o4ite kat plo4i:))))
a sea widiah
kato puskas blik w o4ite i ustata pusni i wurhu nosleto
tkmo leko se zagatnes formata:)
Върнете се в началото
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Нед Ное 17, 2002 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Миррррррррррррр - но! за позата:)
главата съвсем не ми харесва... брадичката може поне малко по нежна, все пак е девойка а не терминатор 4:) може би трябва да покажеш и ушите..или се виждат или са под косата, а я твоя случай не изглежда косата да покрива нещо.... aaa.. и за косата... да ползваш телесния цвят по този начин за светли петна в косата определено е лоша идея... изглеждат като плешиви петна деа..

и ако може да сложиш мойте ръце там където мисля че са нейните...шта черпа едно:PPP
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Нед Ное 17, 2002 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sled kato se poizsushih ot pliunkite po moi adres shte vi popitam pravite li razlika mejdu photography i illustration, suglasen sum sus zabelejkite, no vse pak kato cialo sum nablegnal na detaili koito sum smetnal za neobhodimo v momenta, a i ne sum gonil hyper-reality. Za blikovete na kosata s telesen cviat shte kaja, che tova e effect ot gel ili piana za kosa da kajem ,-)))

Blagodaria vse pak za otkrovenieto, za chovek kato men nqma nishto po-polezno ot gradivnata i analitichna kritika, taka che davaite, oshte murdam !!!

_______________

PHILIPS - Let's make things better.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Ное 18, 2002 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

compound ™ написа:
Sled kato se poizsushih ot pliunkite po moi adres shte vi popitam pravite li razlika mejdu photography i illustration, suglasen sum sus zabelejkite, no vse pak kato cialo sum nablegnal na detaili koito sum smetnal za neobhodimo v momenta, a i ne sum gonil hyper-reality. Za blikovete na kosata s telesen cviat shte kaja, che tova e effect ot gel ili piana za kosa da kajem ,-)))

Blagodaria vse pak za otkrovenieto, za chovek kato men nqma nishto po-polezno ot gradivnata i analitichna kritika, taka che davaite, oshte murdam !!!

_______________

PHILIPS - Let's make things better.




ama ubuu de:) az pone nishto losho ne kazah dea!!!
prosto TEZI raboti deto izbroih ne sa nared spored men...ne sym te "pliul"!
i gel i piana za kosa da e ..s tozi telesen cwiat SPORED MEN e KOFTI.
i nabliagganeto na niakoi detaili moje..ma samo moje da NE wodi do otebawaneto na ostanalata chast ot photo/illsutration ili kwoto tam e.

a....mi po edno wreme mai praweh razlika m/u photo i illustracia.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 18, 2002 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Znachiiii, adi sia po red.

Shto mi haresva na mene, estestveno sha kaja i koe ne mi haresva, ama da pochnem s pliusovete.

1. Stila opredeleno mi dopada
2. Rabotata e pipnata mnogo dobre cvetovo, ima si harnomia, chistoto i zakachka.
3. Tochno taia stilizacia na anatomiata mi haresva. btw, tochno Snaker trebe da znae, che po niakoga se raviat takiva kompromisi za da izleznat na preden plan drugi neshta.
4. Haresvam aziatki
5. Vinagi sam se vazhishtaval na umenieto na c....tm da dokarva nastroenie s niakolko linii.
6. Ima malki zakachlivi detaiuli, koito me radvat - tova s belioto

Tova koeto ne mi haresva:

1. Sashtata taia izchistenost na liniite v sluchai s kosata e malko prekalena, makar che v tova neshto chovek moje da reshi, che e niakakva ekstra na pricheskata
2. R1d e prav za telecnia cviat v kosata, bial bi stoial po dobre, kato otbliasak
3. neshto v karakata me smushtava, moje bi zashtoto taka i ne ia haresah taia moda s shirokite pantaloni.
4. Moje bi malko po jenstvena forma na hansha bi me izradvala poveche, taka mi stoi malko unisex

Otdelno tova rabota v stil, koito dosega nemame predstaven tuk i nai malkoto e interesen i svej polah.

Rabota e mnogo OK za men, i vsiako detailizirane bi dovelo edinstveno i samo zaguba na vnushenieto koeto ima sega. Tova sa pravilata na stila, i tove, che niakoi ot nas ne gi znaiat, ne go pravi po-malko stoinosten.
NB Tova pak, che niakoi ne gi znaeiat, ne pravi i tiah po malko vajni v davaneto na mnenie.

Ebati mislata izkarah :))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Вто Ное 19, 2002 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i az da pochista manichko :)))

... gotino e devoicheto bre .... ko se penite ...

ia da vidim nekoi da stilizira kitaiche! :O))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov