Graphilla.com :: Преглед на тема - "Представяне"
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

"Представяне"
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Black Adder



Регистриран на: 17 Яну 2004
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Нед Фев 27, 2005 9:06 pm    Заглавие: "Представяне" Отговорете с цитат

......Не помня преди колко време съм се регистрирал във форума, не водя и статистика колко често го посещавам, може би една от причините беше това, че след регистрацията трябвало да се "ПРЕДСТАВЯ", че да получа право да пиша.
......Понеже мразя бюрократщината във всичките и форми и разновидности, пропуснах този етап от регистрацията, още повече че не е и задължителен. Естествено - Опазил ме Господ да критикувам създателите на форума, в края на краищата бърлогата си е тяхна и те решават кой и как ще пуснат да върлува в нея. /друг е въпроса че разглеждайки 'мненията', 'постиженията' и пр. добих впечатлението, че май това с представянето не е кой знае какво сито/
8<--------------------------------------------------------------------------------------------------
......Та, да си дойдем на думата, т.е на %Заглавието%:......с Предпечат /ако може да се нарече така/ се захванах не-много отдавна, годината май беше 1991, Windows-a май беше 3.0, Corel-a май беше 1.2 или 2.0, програмата за макетиране май беше 'ИЗДАТЕЛ', /побългарената версия на Ventura Publisher/, а компютъра май беше 286, 16 Mhz. /и всичко това наистина през май месец/
......Това естествено не ме прави много умен, или много знаещ или много можещ, ама да ви кажа - и ума, и знанията и уменията ми стигат за сега, че дори и за експорт има..

8<--------------------------------------------------------------------------------------------------
......Ей на, представих се, сега е ред на многоуважаемите 'разрешаващи' да си кажат думата, т.е- да цъкнат дето трябва, та да мога да върлувам и в останалите теми на форума
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Нед Фев 27, 2005 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, хубаво е да покажеш нещо върху което си работил, за да може модераторите да преценят дали да получиш права. Това е основно изискване все пак.
Второ, аватара ти е страхотен, само ако можеш да го вкараш в разрешените граници - 100х100 пиксела. :)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Black Adder



Регистриран на: 17 Яну 2004
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Пон Фев 28, 2005 2:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Драги ми, Ky3Mu4
не виждам причина да се заяждате с мен и да ме хапете, при положение че дори още не съм ви ритнал (както казваше добрият войник Швейк), малко или много умея да чета, а точно в тази тема
http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=163
под Номер 8, е изказването на morgoth (а той както виждам, е с потребителски номер=2, демек - най-старшият тука)
Цитат:
Под "представяне" се има предвид единствено показване на неща, описващи професионалните умения на форумджията :)
Представянето може да е просто някой дизайн без никакви обяснения, може да е "Работил съм за...", "от 4 години се занимавам с..." и т.н.

т.е - единственото и задължително условие да поствам мои неща, не е на лице, това I.
II. Какъв е размера на аватара, не мисля че е от първостепенна важност, ако не е коректен - следва скрипта на форума да го отреже, щом не го е отрязал - значи е коректен, друг е въпроса, че макар моят аватар да е с размери 163х175 пиксела, големината му е точно 5 062 байта, докато твоя, макар 100х100 пиксела, има големина 9 527 байта, или почти двойно повече трафик за тези които го зареждат.

Хайде остани си със здраве, пък ако искаш да ти пратя служебната си биография в 3 екземпляра, подписана и подпечатана от домоуправителя - нямаш проблеми, само си дай адреса :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пон Фев 28, 2005 3:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятелче, нямаш си представа колко дружелюбен бях до този момент, но ако искаш да обърна на ”другата страница” - няма проблем, поне за мен. Въпросът е, че темата ще бъде затворена твърде бързо заради ”просташкия език” който си пазя за подобни ”специални” случаи. На никой тук не му пука, какво и къде и колко си работил, докато не покажеш част от това което си ”сътворил”, ако вярвахме само на думи, тук отдавна щеше да е пълно с ”гениални творци”. Та така, карай по-кротко, ”творецо” ;)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Фев 28, 2005 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Black Adder, тръгваш с рогата и при това без никакво основание. Какво ще стане, когато получиш първия си негативен отговор мога само да гадая.
Послушай Кузмич и покажи нещо твое, за да преценят съответните хора, че има полза да "върлуваш в тази бърлога".
И понеже си педант в правилата на форума - ясно е написано, че ограничението за аватара е 100х100, а не броя битове. Странно как се възползваш от "вратички" в правилата, а не спазваш изрично посочените изисквания.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nrg333



Регистриран на: 28 Апр 2003
Мнения: 336
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Фев 28, 2005 10:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Black Adder, това че си работил някаде е ок. Но показването на нещо твое би ме убедило, че не си правил визитки, никролози, нискокачествени етикети и листовки през цялото време на трудовия ти стаж.
Аватарчето трябва да го намалиш до 100х100 независимо от отношението ти по въпроса. Просто това са правилата за форума в който ти искаш да бъдеш приет.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Black Adder



Регистриран на: 17 Яну 2004
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Чет Мар 03, 2005 12:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво стана бре, другари, последно - одобрен ли съм или ДА?
явно и неявно поне като WEB аматьор се показах, ако трябва да показвам и като десигнер - ша покажа, щом регламента е толкоз разтеглив та винаги в моя вреда се тълкува ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Мар 03, 2005 2:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ubu kot po4ukalo takvoz mu go na4ukalo, ya kai stoinostite po CMYK?

ma glei da sa vernite, se pak 14 godinki......

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Black Adder



Регистриран на: 17 Яну 2004
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Пет Мар 04, 2005 1:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Разглеждайки любопитният файл 1.jpg ми направи впечатление, че е правен с Adobe Photoshop CS, и то специално за мен, като гледам датата и часа 2005:03:03 01:46:38, трогнат съм от което ;)
Тъй като в моята скромна колекция не присъства инсталирана въпросната версия на Photoshop-a, реших че може да стане и с по-стара версия, в случая 7.01.
Логически свързвайки факта, че файла е записан в Adobe RGB (1998) формат, с факта че този формат по подразбиране се използва когато Color Settings на Photoshop-a е настроен на Europe Prepress Defaults реших, че данните от картинката трябва да са следните :

C66M45Y27K04 |C00M16!Y93!K00 |C59M63Y00K00 |
C67M45Y40K12 |C00M42Y24K00 |C36M14Y11K00 |
C52M65Y42K20 |C62M76Y27K10 |C36M12Y32K00 |

Обаче според стойностите дето ми ги даде Инфото, много ми прилича като да е Emulate Photoshop 4, със цъкнат Adobe RGB вместо вместо подразбиращият се Apple RGB
така, че по-спреведливи ми се виждат тези, най-малкото защото цифрите са някак по-приятни за окото:
C67M42Y18K15 |C00M30Y99K00 |C70M71Y00K00 |
C64M39Y35K35 |C01M47Y30K00 |C43M14Y12K02 |
C40M67Y30K43 |C63M80Y18K23 |C40M13Y38K04 |

А цвета на капака на шкодата би трябвало да е: C01M03Y37K00
И най-малкото некоректно е да ми пращаш JPG RGB и да искаш ТОЧНИ резултати, при положение че самата компресия предразполага към дефект в картинката, да не говорим за останалите настройки които при JPG файл просто няма как да се запишат.
Още повече пък,че CMYK %-те зависят както от вида на материала за печат (картон, хартия, гланцирана, негланцирана, велпапе), както от начина на печат (офсет, флексо, принтер ), така и от самите мастила, поради таз причина хората са измислили цветните профили, денситометрите и прочее благинки, така че изобразеното на КАЛИБРИРАНИЯ монитор да се постигне максималко близко и на отпечатъка.
Та така, за да получа абсолютно точните цифри каквито са били при теб, следва и моя Photoshop да е настроен на същита профили, нещо което не мисля че е възможно, най-малкото защото предпочитам да работя на Emulate Photoshop 4 Settings-ите.
Толкоз по въпроса за почукване, начукване, щанцоване и лакиране с UV лак.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
pilot4ik



Регистриран на: 01 Мар 2005
Мнения: 103
Местожителство: vn///sf///pd???

МнениеПуснато на: Пет Мар 04, 2005 12:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това мом4е много знае, вземайте го бързо че не се знае как ште се ядоса, заштото като гледам доста знае, а и доколкото разбирам хич не му се влиза........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пет Мар 04, 2005 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Black Adder написа:

C66M45Y27K04 |C00M16!Y93!K00 |C59M63Y00K00 |
C67M45Y40K12 |C00M42Y24K00 |C36M14Y11K00 |
C52M65Y42K20 |C62M76Y27K10 |C36M12Y32K00 |



Верен огговор! (па може и да не е, аз не разбирам)

Въпрос за 200 лв:
"как се казва първата любов на бабата, на човека измислил ЦМИКа?"

Чест и почитание от Ники Кънчев.
_________________
if triangles had a god, He would have three sides
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Мар 04, 2005 8:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)

Правен - не, растеризиран и компресиран по-скоро... което прави грешни всичките ти по-нататъшни логични разсъждения, включително за цвета на капака на шкодата ;)

трябваше да тръгнеш всъщност от това че квадратчетата са абс. еднакви и равномерно разположени, което предполага употребата на векторен продукт.... тъй... сетне, предполага се че два-три са по-разпространените от тях.... 3 за мене и Симпли... ма за да не затруднявам твърде задачата, свеждаме ги до два... така, ЦДР и Аи..., ку беше си отворил и двата поне в единия щеше ти напрай впечатление че има твърде близко съвпадение поне визуално между РГБ ЖПГ-то и готовите цветове в съответното колор-галери.... и щеше предположиш вероятно правилно :)

Инак Адоби РГБ-то не предполага задължително Емулейт на 'Шоп 4...5 етц нали... т.е. мое пък да имам достъп до калибратор, денситометър и т.н. съвременни благинки примерно, и да ползвам собствени настройки...
От друга страна гледайки форума отвреме навреме, но явно дастатъчно навреме за да успееш да се ориентираш в цвета на капака на шкодата (милата :\ , лека и пръст ) щеше имаш достатъчно инфо и кой-къв е и кви са му предпочитанията поне откъм софт :P

Така, нататъка... от трета страна пък, ти като един човек врял и кипял 14 години в сферата, треаше са сетиш че не мое имаш вера на инфо-палетата и квито и да било колор сетинги за конверсия на РГБ-ЦМУК... и също така и тез къдрави резултати треаше та усъмнат деба....

Също така не можем да си говорим за дефекти внесени от компресирането при това на достатъчно голям равен тон и при условие че степента на компресия е достатъчно ниска за да няма шаване на измерените резултати с пипетата....

Инак за цвета на капака ;) верния отговор там е - зависи с ква покривност мерим, 1x1 или 5х5 пиксела, но и на 1x1 да беше по-склонен съм за верен да посоча цвета около 25-30М/80-90Y, kaто разбира се тука е отчетено избеляването от годините ;)

инак за любопитните избраните стоиности са от деф.палетата на ЦДР и са съответно:

C60M40Y0K40 |C0M25Y100K0 |C60M60Y0K0 |
C20M0Y0K60 |C0M40Y20K0 |C20M0Y0K20 |
C0M40Y0K60 |C60M80Y0K20 |C20M0Y20K20 |

И треваше са усъмниш, как при некои от мътните показани цветове ти дава твърде малко наличие на черно в бъркоча, и човек като тебе треваше се досети че при конверсията ЦМИК-РГБ черното го разфърля здраво и обратната конверсия изобщо не води до възстановяването на коректния ЦМИК, ми по скоро шоп-а се стреми да докара визуално близко нещата по ЦМИ...

та така

радвам се че си поиграхме :)

диагнозата ми е че теоретично си добре подкован, но си по-скоро фен на максимата, що нещо мое да е просто кат мое да е сложно :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пет Мар 04, 2005 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Black Adder



Регистриран на: 17 Яну 2004
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Съб Мар 05, 2005 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То ovendelon
ovendelon написа:
Въпрос за 200 лв:
"как се казва първата любов на бабата, на човека измислил ЦМИКа?"

Според някои учени, Закона за синтез на цвета, от където предполагам произлиза и CMYK метода на печат, е бил формулиран от Херман Грассман (Hermann Gunther Grassmann), през 1853 г. Баща му се е казвал Justus Gunther Grassmann, а майка му Johanne Luise Friederike Grassmann (с моминска фамилия: Medenwald).
Обаче честно си признавам - за пустата баба - нищо не намерих, така че ще бъда благодарен да науча и аз нещо

То minimiro:
Наистина добра игра, достойна дори за ЧерноВлачуго като мен ;) признавам си, че ме заблуди, нооо, да си почешем малко пръстите:
minimiro написа:
:)
трябваше да тръгнеш всъщност от това че квадратчетата са абс. еднакви и равномерно разположени, което предполага употребата на векторен продукт...

не виждам защо ревномерното разположение на квадратчетата трябва да води до употребата на 'векторен' продукт, при положение че спокойно мога да си ги направя същите и във ФотоШопа.

minimiro написа:

ЦДР и Аи..., ку беше си отворил и двата поне в единия щеше ти напрай впечатление че има твърде близко съвпадение поне визуално

Е па отворих ги, и у трите - Xara X, CorelDraw, AdobeIllustrator.
намалил съм картинките, да не правим трафик, левите са Импортнатите от 1.jpg, десните са експортнатите към JPG с настройки по Дефаулт. Мдаааааа, Твърде близко съвпадение ПОНЕ ВИЗУАЛНО. А визуалното съвпадение от що ли зависи - май-май от това дали е калибриран качествено монитора, какви профили са зададени на съответната програма и пр. Е мойте явно не съвпадат много-много с твойте ;) ама то затова си употребявам и цветната табличка те, тя поне по-малко лъже ;) (надявам се си направил опита да импортнеш твоя си JPG в съответните програмки )
XaraX

CorelDraw 11

AdobeIllustrator 9



To Ky3Mu4



:-)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Мар 07, 2005 2:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Black Adder написа:
...не виждам защо ревномерното разположение на квадратчетата трябва да води до употребата на 'векторен' продукт, при положение че спокойно мога да си ги направя същите и във ФотоШопа....


Tehnologi4nost mu e maikata, tehnologi4nost ;) edva li trebe obesnyam kolko puti po-burzo e v ednoto (koeto i da e to) otkolkoto v shopa ;)

Black Adder написа:

Твърде близко съвпадение ПОНЕ ВИЗУАЛНО. А визуалното съвпадение от що ли зависи - май-май от това дали е калибриран качествено монитора, какви профили са зададени на съответната програма и пр. Е мойте явно не съвпадат много-много с твойте ;) ама то затова си употребявам и цветната табличка те, тя поне по-малко лъже ;)


ПОНЕ ВИЗУАЛНО - ei ti tips and triks :)
na4i color engineto na shopa pokazva neshtata po edin razli4en i neimoverno po-veren na4in otkolkoto Win-sredata, IE sredata i sekva druga takava sreda... za celta, predi da pokaja fail koito she se gleda na edin prost IE da kajem ili pa koito se setish tam produkt det polzva def win/monitor nastroiki i ne pravi nikakvi color compensacii, ko praa az, ru4kam ot VIEW/proof setup/Windows RGB
sled koeto kompensiram zagubata na cvyat nai-ve4e prez Ctrl+U
sredno ~ +15/+20 sat

Sa tuka ti dulja leko izvinenie, shtot onya den kato davah vernite stoinosti sum blyal i na dve kvadrat4eta sum dal leko zavisheni stoinosti ;) Koeto tebe te oplita natatuka....

zna4i pyrvo gore dyasno
obyaveno (C60M40Y0K40) - vsushtnost e (C40M20Y0K40)

i nai-dolu v sredata
dadeno (C60M80Y0K20)- a e (C40M60Y0K40)

Ta taka, pak si poigrahme ;) ma nA, nau4i dnes neshto polezno... ;)
vij, nii oshte 4ekame tam za babata i libovnite i istorii :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пон Мар 07, 2005 2:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат


;-)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Black Adder



Регистриран на: 17 Яну 2004
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Нед Мар 13, 2005 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде, след като спряхме да се замяраме с награбени фенове, умрели котки, монахини кротки, стари вестници и списания, както и с неуместни съвети по цветоопределяне, да попитам:
Какво (освен краткото анонимно описание на мен самия (не искам да казвам точно кой съм), WEB представянето (за тези дето са имали акъла да се сетят) + миниатюрните ми познания по предпечат) е нужно да покажа и без да ползвам ходатайства и прочеее, да добия правото за писане във форуми различни от 'ПРЕДСТАВЯНЕ'?

P.S. Пък и понеже днес е Сирни Заговезни, та да кажа : Да прощават тези, дето съм им нещо навредил или зло сторил.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
longjohn



Регистриран на: 16 Сеп 2003
Мнения: 184
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 2:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Samo ne razbrah tolkova li ti e problem da pokajesh neshto koeto si pravil da mu se poradvat horata, vmesto da si dokazvash technologichnite i teoritichni umeniq!
_________________
i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Grotesq



Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 442
Местожителство: Булгаристан

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми да с тия технически познания трябва доктор хонорис кауза да те произведът.Ама ако искаш да дрънкаш глупости прави го в специализиран форум за неразбрани гении бунтари и не влизай повече тука ако нема какво да покажеш щото тука повечето хора могат и да творят,а ти явно не можеш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Black Adder



Регистриран на: 17 Яну 2004
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2005 12:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

longjohn написа:
Samo ne razbrah tolkova li ti e problem...

Само не разбрах, толкова ли е ТРУДНО да пишеш на КИРИЛИЦА?
Точно този банер който приканва хиляди като теб, АЗ съм го правил. Качен е на сайт, който АЗ съм го правил, Аватарът ми - също е качен на сайт който АЗ съм правил.
Мога да кача снимки които АЗ съм правил, както и Етикети, достатъчни да запълнят поне 5 екрана. Но нужно ли е? Трябва ли да ползваме винаги поговорката - По дрехите посрещат, по ума изпращат?
Но това ли е целта? Гледайки ВАШАТА лична страница, уважаеми longjohn, едва се сдържах да не кажа нещо за професионалните ВИ умения.
Grotesq написа:
Еми да с тия технически познания трябва доктор хонорис кауза да те произведът..

Еми, драги ми Grotesq, може да не започвам всяко изречение с ЕМИ, може и случайно да знам къде се слага ПЪЛЕН член /не е там където си мислиш/, а дали 'дрънкам глупости' не знам дали си ти човека който ще прецени, най-малкото защото не ти достигат знания и умения да отсееш глупостите от умностите. Колкото до 'любезният' ти съвет 'не влизай повече тука ако нема какво да покажеш ", НАДЯВАМ се не го казваш само защото си ПОТРЕБИТЕЛ :2936 по ред на номерата, и щото те е яд че от обикновена простотия си се самоизтрил от форума?!?!
---------------
Та ако някой от властимеющите, все пак хвърля по някой поглед на темите тука, и му пука за форума, да ми разясни, какво точно още трябва да представя, за да ми се разреши да пиша като бял човек и в останалите теми.
Ако пък съм твърде нелицеприятен, и душевносмутителен за реда в този форум - съобщете ми го, било на ПМ, било в прав текст, та да знам .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov