Graphilla.com :: Преглед на тема - -=# Представяне #=-
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

-=# Представяне #=-

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2003 11:55 pm    Заглавие: -=# Представяне #=- Отговорете с цитат

pRivet!
Казвам се Александър Миланов. На 17 години съм, любимия ми цвят е...
По принцип съм ученик но се и занимавам с уеб дизайн:
http://rodolubets.cjb.net
http://www.gamedevbg.tk - скоро ше го опраа
Самообучавал съм се на Visual Basic, C++ и Paint Shop. В момента изучавам и PHP. Между другото съм запален по гейм мейкинга.
http://gamedevbg.headoff.com/escape/sdoor023_0.jpg
http://gamedevbg.headoff.com/escape/sdoor023_1.jpg
http://gamedevbg.headoff.com/escape/sdoor023_2.jpg
Това са скрийн-шоти от играта върху която работя в момента.
А ето го и последната версия на логото:
http://gamedevbg.headoff.com/zone45/zone45.gif
...
Ако може драснете два реда :)
С уважение,
alexem
_________________
Life is a game. The first rule is have fun! ;-)

“Dream no small dreams for they have no power to move the heart of men”
- Johann Wolfgang von Geothe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Znae6 li az bih te posywetwal da si izbere6 edna oblast (znam 4e ponqkoga twa e dosta trudno) i da naso4i6 celiq si entusiazym w tazi nasoka. Twa opredeleno e po-dobriq pyt kym uspeha, ina4e dosta riskuwa6 da stane6 kato men - wsestranno nedorazwita li4nost :)))) ...

... ti si na 17 jivota e pred teb - uspeh ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mucho написа:
ina4e dosta riskuwa6 da stane6 kato men - wsestranno nedorazwita li4nost :)))) ...



ela mi go kaji, det se opitwam ednowremenno 3D, 2D, webdesign i programirane da praja....

izberi si edno i nego si karaj

ama ot druga strana ne e losho da se mine prez sichko che dobre da znaesh koe tochno si e za teb i koe ne :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересни скрийншотове .. врата отворена .. врата затворена .. и пак врата затворена... очаквах нещо повече освен това дори за аматьор в 3Д-то като мене беше лесно да забележа повтарящите се текстури на стените. Логото просто го смени.
Май разностранните интереси ти вредят .. но все пак имаш време да се съсредоточиш в определена област и да се развиваш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не отбирам много от 3D, ама за логото немоа си премълча...
пич... започни го отначало!!!

Послушай mucho - най-големите провали в световен мащаб са опитите на хора или компании да бъдат добри в много насоки. Успели са тези, които са се специализирали в една област.

Imperial Friedrich написа:
...ama ot druga strana ne e losho da se mine prez sichko che dobre da znaesh koe tochno si e za teb i koe ne :)...

...то тва може да се разбере и без да го учиш.
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Забравих да спомена, че скриин-сшотовете не са правени на макс. Шото не го знам :) А на 3D Game Studio -
http://www.conitec.net/a4info.htm
който използва модифициран Quake II editor. Сами си вадете изводите. Снимките не са рендирани а са in-game. btw. Текстурите вече са други обаче не съм правил нови screenshots. Та така логото... Ми направих го буквално за 10-на минути малко Paint след това обработка в PSP и тва е.
ПС: Нещо не разбрах дали сум приет или не.
_________________
Life is a game. The first rule is have fun! ;-)

“Dream no small dreams for they have no power to move the heart of men”
- Johann Wolfgang von Geothe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бързата работа .. нали знайш .. в повечето случаи срам за майстора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne me razbiray pogreshno. Towa, che ima edna wrata wuw in-game rendering e mnogo hubawo, i pokazatelno, che se oprawyash sus dadeni neshta. UBACHE, ako shte e neshto in-game, tryabwa da e capture-nata animatsiya. Inache, realno poglednato, ako polzwash gotow/polu-gotow software, da postnesh samo screenshots ne e koy znae kakwo. Sukwartirantut mi pishe game engines na C++, i makar nishtichko da ne otbiram, znam kak izglezhda rezultatut dori i wuw mnogo nachalen stadii :-)

Inache, naistina, poslushay patilite hora, i se kontsentriray wurhu edin aspect -- bilo to 3D, 2D, ili C++, shtoto inache shte stane strahotna kasha, i kato se oburnesh nazad sled 5 godini, shte widish, che si zagubil mnogo wreme kato si nauchil mnozhestwo neshta wuw mnozhestwo sferi, i kat teglish chertata, shte widish, che ne si e zasluzhawalo.

Uspeh i kusmet wuw wsichko!

Best,
Drone
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2003 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдаа наистина послушай хората. Избери само една насока. Аз през кво ли не съм минал. То не е Visual Basic, C++, Perl, малко PHP, уеб дизайн (тука със CSS, HTML, Java-та и сичките им шийрети), малко печатен дизайн, че и музика съм правил. Накрая - нищо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tuzemec



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 33
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 12:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Верно, верно е тва за концентрирането в една насока. Послушай хората тука.
Но въпреки това, това е нещо което аз лично не мога да направя. Все още ми е интересно да се занимавам и с www, програмиране, музика, игри... А и за 3d/текстуриране ми се иска да намеря някакси време... :-) баси... дали има парелелни светове? :-))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tuzemec написа:
Верно, верно е тва за концентрирането в една насока. Послушай хората тука.
Но въпреки това, това е нещо което аз лично не мога да направя. Все още ми е интересно да се занимавам и с www, програмиране, музика, игри... А и за 3d/текстуриране ми се иска да намеря някакси време... :-) баси... дали има парелелни светове? :-))

twa e problema na 95% ot vsi4ki nas da praim mnoo neshta, no ideata e da si izberesh edno koeto da nau4ish maximalno, ostanaloto mejdudrugoto :)))
za paralelnite svetove nali znaesh - The One :)))
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 3:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съгласен с вас но като ме влече всичко това кво да се направи. БТВ /* не правите ли асоциация */ За кой форум ми са предоствени права или не са, не разбрах.
_________________
Life is a game. The first rule is have fun! ;-)

“Dream no small dreams for they have no power to move the heart of men”
- Johann Wolfgang von Geothe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като (ако) ти бъдат представени права ще получиш мейл, който те уведомява. Ти в кой от тукашните форуми мислиш, че можеш да даваш компетентно мнение, та хората, които отговарят за него да помислят за добавянето ти?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Web Design поне
Но тъй като явно не съм достатъчно квалифициран...

_________________
Life is a game. The first rule is have fun! ;-)

“Dream no small dreams for they have no power to move the heart of men”
- Johann Wolfgang von Geothe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 4:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва е, че този точно форум се занимава с компютърна графика.. не с програмиране, php, скриптове, html и т.н. Според мен лично най-добре ще е да си се занимаваш само с програмиране и да зарежеш графиката....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zuzu
_________________
Life is a game. The first rule is have fun! ;-)

“Dream no small dreams for they have no power to move the heart of men”
- Johann Wolfgang von Geothe


Последната промяна е направена от alexem на Сря Мар 12, 2003 9:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eeeehhh filters, filters, filters... dai malko concept da vidim
Kazvash mojesh da davash kompetentno mnenie za WEB-a,
turi nekav link kam site da widime kaw web praish.
Ne se obijdai pi4, no kato dizainer si slab (ili pone tva deto pokaza do tika ne struva)
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Вто Мар 11, 2003 9:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми писна ми. Готин сайт е но не е помислено за новобранците :) Почти съм завършил Game Dev BG портала, където особенно място ще се отдели за новата кръв :) Може да не съм много добър дизайнер професионалист но имам време. За сега ше правя това каквото мога. А и си мисля че знанията ми стигат за постигане на целите, които съм си задал. То не беше питане само CV-то не ми искахте. Защо всеки смята, че като се иска мнение, е задължен да плюе.
Ако некой го е обидило съобщението ми - Сори. Обидения кой требе да бъде? За сега ще си затворя очите и въпреки държанието на някой хора всички са поканени да използват сайта, който ще направя. Не искам никакви похвали или други лаври, това не го правя за да се фукам а защото мисля че трябва да има такъв портал за българия. Който иска може да участва по който начин реши.
Искам пак да уточня не се смятам за велик дизайнер, и никой не ме е свалил на земята. Просто това беше условието за влизане. Съжелявам, че не покривам изискванията. Но знам какво мога, знам какво искам, и знам какво ще напрвя. Благодаря за вниманието.
С уважение,
Александър Миланов - 17 годишен наивник
_________________
Life is a game. The first rule is have fun! ;-)

“Dream no small dreams for they have no power to move the heart of men”
- Johann Wolfgang von Geothe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
uDuoTa



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 12:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe zakvo tormozite mom4eto dajte mu edin dostup do web design i da mirjasa.
_________________
::: Живопис :::
Летете огнени ракети,
Ирак във пепел превърнете,
С кървта Садамова се обагрете.
И свободата донесете.

Летете огнени ракети.
С победостна стъпка се върнете.
Но освободители ли сте кажете,
Свободните ги вече няма.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 12:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе толкова ли е сложно да се възприеме - има 2 форума за компютърна графика и дизайн! Единият е за новобранци (clubs.dir.bg -> Компютърна графика и дизайн), другият - не. Просто преди беше голямо мазило, на професионалистите рядко им се обсъжда световният проблем с кирилизиране на Photoshop или правене на кръгла селекция и т.н., за това разделянето стана наложително...
А за новобранците наистина не е помислено, просто не им е мястото тук (освен 3Д новобранците, 3Д форумът е с различни правила :)
Този форум НЕ е за новобранци! На тях ще им е достатъчно да четат и да задават евентуалните си въпроси в Свободния форум. Но мнението им не е търсено и желано в специализираните форуми. И това не е защото сме лоши, ами защото такъв форум искаме...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov