Graphilla.com :: Преглед на тема - Anonimno-WIP--ne znam koj nomer maj 3
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Anonimno-WIP--ne znam koj nomer maj 3
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Сря Мар 19, 2003 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

Eto tuka s malko texturi+FR+Dirty Reyes:

http://free.bol.bg/cont/jjj34.jpg

Znam che nqkoi chasti na modela sa malko grapavi, ama tova e s ogled po-byrzoto rendvane.......
Върнете се в началото
Zmei Gorianin



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 7
Местожителство: Vdun Gorite Tilileiski

МнениеПуснато на: Чет Мар 20, 2003 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="mav"])[quote]Zmei Gorianin kaza:
--------------------------------------------------------------------------------

Е да де...точно малко фантазия се изисква за да видиш каската... ясно е че не е 1 към 1 с каска, ама то и и като пиле не беше 100% а само ако се погледне с фантазия...:)
_________________
Bury me in velvet dream
Lest I unduly wake
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 10:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

4ak sega go vidqh!!! abe man tolkoz da me kefi tvoq meganestandarten model a ti taka da go........... s taz textura!!! :(( ne iskam da te obidq!!! v kraina smetka ne znam to4no zamisulut ti ! no vse pak moje da mu macne6 ne6to dosta po ideino!!! tva e dosta sku4ni4ko!!
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 12:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

Abe kakvo da ti kaja......za texturata....ami prosto tazi q slojih.......moje da q smenq do kraq - - moje i ne...(ne znam dali she uspeq, a i ne znam dali she sym na kef....) A i po princip si misleh che trqbva da ima razni nadpisi, nomera i drugi shturotii.......ta shte vidimkakvo shte izleze de.......nishto ne obeshtavam.
Inache hich ne me obijdash.....daje me radvash, shtom te kefi modela...
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2003 1:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

Ami eto edin ponamacan korab(abe texturata ima razni nadpisi):

http://free.bol.bg/cont/LB.jpg

ima oshte razni raboti ama te za posle;)
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov