Graphilla.com :: Преглед на тема - Spaceship Gost#04 - [UPDATE!]
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Spaceship Gost#04 - [UPDATE!]
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgulbrr
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 1:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

otnovo sum maluk, a po televizora vurtiat The Invaders.Blagodaria ot surtse za putuvaneto vuv vremeto i prostranstvoto- naistina krasiv jest!
Върнете се в началото
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

neznam obache tfa mi e lubimoto UFO... :)))) mnooo mu se radvam...iskam da go vida s oshte elementi i texturki :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
neznam obache tfa mi e lubimoto UFO... :)))) mnooo mu se radvam...iskam da go vida s oshte elementi i texturki :)


и на мене ми е любимото и искам да му видя червената петолъчка!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

... много е готин дискмена ;-)) направо прелест !
Ама краката нещо ме притесняват - освен че са като скиорски обувки, май това нещо каца само на писти - с тия крачета не е за неравен терен. А и с тая твърда конструкция няма какво да обира вибрациите при кацане. И някак си са груби за останалото...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sluggard
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

Christo написа:
....И някак си са груби за останалото...




Mdaa... mnogo si praw. Opasqwah se che nqkoi shte go kazhe. Edinstwenata mi nadezhda e kogato naprawq i detailite po korpusa, vizualno da se urawnowesqt malko neshtata....

kolkoto do nerawniqt teren - mi ne e predwideno da kaca po polqnite :))))

nito pyk e predwideno da e lunohod :)))) Shte trqbwa da ima poeche ot edno "kolqno" na krachetata za taq cel :))))
Върнете се в началото
XY
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 6:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

Prika4en kal na Kalcun

ne ti li sedi mnogo zalepeno

mnogo got sa izmodelirani kra4etata ma na taia iz4istena forma gore tia zaigravki dolu ?

i drugo ne sa li stanali sega pak Prekaleno tromavi sediat kato lapite na slona zaka4eni na giraf ili neshto podobno

sami po sebe si seko edno si e OK no zeti zaedno mi sediat to4no na kakto pishe nai otgore
Върнете се в началото
Sluggard
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

S now, po-detailen korpus i zadni dwigateli...... still no guns! :)












Върнете се в началото
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kazah li vi che tfa e lubimoto mi ufo.. :)))
a Christo az da te svetna che na neraven teren ne se kaca a prosto se gravitira nepodvijno vuv vuzduha i onia luch bzzzz ot chiniata teleportira ekipaja .. :) mda...i posle s blasterite zuup zuup..vodiat srajenie s zemlianite ...pri eventualna pobeda gi vzemat gore i praviat experimenti (biologichni, sexualni, bla bla) i gi vrushtat..i hop onia vika "imah sreshta ot 3-ti vid ma ne pomnia ni100."....ili razkazva sichko do nai-malkata podrobnost dori pravi izumitelno tochni skici na koraba, dori znae simvolite na azbukata im..(ako ima takava a ne komunikirat s telepatia)..da ne govoria za IMPLANT-tite deto ni slagat (ae vij mi sega nicknameto, ti ot kade si pomisli che idva??)..ma nema da spodeliam.. :)))) che mnooo alienizirah temata...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 24, 2003 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
na neraven teren ne se kaca a prosto se gravitira nepodvijno vuv vuzduha i onia luch bzzzz ot chiniata teleportira ekipaja ..


:))))))))))))))))))))))))


i na mene taka mi se struwa, daaa... koito zastane pod lycha awtomatichno se teleportira...... hmmmm..... ne edno po-dobro mqsto :))))


kolko li wreme mozhe da zapazi syznanie edno wyglerodno oblache?

:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sluggard
Гост





МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

hhhyyyymmm. wsyshtnost towa e ednomesten korab i se wliza otgore. t.e. tam otzad na onowa tumbestoto otgore ima edna panta s koqto se otwarq styklenniqt kapak. No kakto i da e. :)
Върнете се в началото
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sluggard написа:
hhhyyyymmm. wsyshtnost towa e ednomesten korab i se wliza otgore. t.e. tam otzad na onowa tumbestoto otgore ima edna panta s koqto se otwarq styklenniqt kapak. No kakto i da e. :)


мда... аз пантата много ясно я видях - интересува ме къде е аджеба местото на катинара?

бтв - тва съвсем сериозно - кораб от 2389 година с катинарче... яко :Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sluggard
Гост





МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

Аватарче написа:
sluggard написа:
hhhyyyymmm. wsyshtnost towa e ednomesten korab i se wliza otgore. t.e. tam otzad na onowa tumbestoto otgore ima edna panta s koqto se otwarq styklenniqt kapak. No kakto i da e. :)


мда... аз пантата много ясно я видях - интересува ме къде е аджеба местото на катинара?

бтв - тва съвсем сериозно - кораб от 2389 година с катинарче... яко :Р



ти си изруд! :(
Върнете се в началото
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sluggard написа:


ти си изруд! :(



еххх... ама аз савсем сериозно баси - дадох предложение...
сиа ако журито реши, че ти се меся в концепта и земе да те дисквалифицира - баси ше умра от яд... тва си ми е любимото УФО...

:((((((
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
... тва си ми е любимото УФО...


az spomenah li che tfa mi e lubimoto UFO i na men ? ma az purvi si go zapluh.. :)))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sluggard
Гост





МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

:)))))))))))))))))))))))

Abe maitapime si se nie i si ni e weselo, ama ........ kritikite seknaha i twa ne e na dobre... mhm!

:)
Върнете се в началото
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sluggard написа:
:)))))))))))))))))))))))

Abe maitapime si se nie i si ni e weselo, ama ........ kritikite seknaha i twa ne e na dobre... mhm!

:)


сигур няма кво да се критикува??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mmm niama krit li..? avatarche vish ko vika nashia chovek nemalo krit..m kak da ima kat sichko si e tip-top be? mda..Sia she ima li nekfi texturki 100t na men kato che li hrome nai she mi e got da ia vida i iskam zaduljitelno nomerche s logo na broniata ako trebe she pomogna s logoto :))) aaa i tfa kupola otgore neka da e prozrachen samo kogato trebe da stava tumen (heliomatic) edin vid :))) i mu sloji oshte malko elementi ...ae stia tolkova...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
mmm niama krit li..? avatarche vish ko vika nashia chovek nemalo krit..m kak da ima kat sichko si e tip-top be? mda..Sia she ima li nekfi texturki 100t na men kato che li hrome nai she mi e got da ia vida i iskam zaduljitelno nomerche s logo na broniata ako trebe she pomogna s logoto :))) aaa i tfa kupola otgore neka da e prozrachen samo kogato trebe da stava tumen (heliomatic) edin vid :))) i mu sloji oshte malko elementi ...ae stia tolkova...


а за лого нема се разберем - треа да има червена петолъчка и туйто!!!

лого и номерче - тва да не ти е USA UFO

тва си българско уфо от епохата на късния социализъм...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 4:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

m hubu de neka ima petoluchka ma i nomerche(te i prez kusnia socializum jigosvaha kravite s nomercheta)...moe da se napravi edno gotinu logo s petoluchka i edni hubavo nomerche kato mu se lepne, mmm she zaspi mutzka she stane...ae tfa kak she se kazva UFO-to be ima li ime ili da pomognem i za tova?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Вто Мар 25, 2003 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
m hubu de neka ima petoluchka ma i nomerche(te i prez kusnia socializum jigosvaha kravite s nomercheta)...moe da se napravi edno gotinu logo s petoluchka i edni hubavo nomerche kato mu se lepne, mmm she zaspi mutzka she stane...ae tfa kak she se kazva UFO-to be ima li ime ili da pomognem i za tova?


импланте - ше ни бият - да знаеш :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


а как да се казва ли... ми викам да е нещо "гързелинянски лутекрицатор"

м?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov