Graphilla.com :: Преглед на тема - Ferrari F50
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ferrari F50

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aSeP



Регистриран на: 20 Мар 2005
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Нед Мар 20, 2005 10:52 pm    Заглавие: Ferrari F50 Отговорете с цитат

Zdraveite pi4ove. Mnogo interesno ste go napravili tova s predstavqneto....

Kazvam se Andrey, Zanimavam se s 3d grafika ot 1god. Po princip sam ot Varna no sega sam vremenno v US, v Seattle.

Ta eto tuka pyrvata mi kola oshte e WIP, no dolo gore e po4ti gotova!... Kajete kavko mislite
C&C sa dobre doshli ;]


_________________
^_--------
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dEmON



Регистриран на: 16 Юли 2004
Мнения: 322

МнениеПуснато на: Нед Мар 20, 2005 11:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Файлът е повреден.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aSeP



Регистриран на: 20 Мар 2005
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Пон Мар 21, 2005 1:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Za tezi koito ne mogat da vidqt gornoto!


_________________
^_--------
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 21, 2005 11:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

като модел е много добър. материала го прави малко да прилича на детска количка. имаш проблем според мен с HDRI-то. не е разположено както трябва и се разтелянекоректно по тавана, а той трябва да отразява небето от което да е много по-светъл споре мен. Имаш още малко работ по фаровете, но
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 21, 2005 11:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето какво става като натискам без да искам произволно по клавиатурата и няма edit:)
та за фаровете съм сигурен, че ще ги довършиш, защото виждам, че си отделил доста внимание на детайла, така че скоро ще се получи една много добра количка:)
Покажи още нещо, за да убедиш модераторите още по-сигурно, да те преместят в горният форум:)
От мен добре дошъл и успехи:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Пон Мар 21, 2005 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добра и чиста работа, рендъра иска още светлина обаче, много е тъмно в най-тъмните участъци-направо е черно... ако рендиш с ГИ засили го:) Успех!
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aSeP



Регистриран на: 20 Мар 2005
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Пон Мар 21, 2005 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Takaa...Ami shtom iskate da vidite oshte shte vi dam....

Tova mi e nai pyrvata rabota koqto sam pravil i sam q zavarshil! Beshe dolo gore to4no predi 1god.





Tova tuka mi e nai zavarshenata scena koqto sam pravil....Beshe nqkade Lqtoto Uni mesec....Nishto osobenno v modeling-a po skoro si igrah s svetlini texturi i materiali. Ideqta e beshe dai si napravq rabotnoto mqsto i mai dolo gore se polu4i.





Tuka edno robot4e po4nah nqkade prez noemvri, no oshte ne e gotov...Ideqta beshe da sloja dosta detail, i da vdyhva taka doverie i mosht, a to stana nqkvo nihilitno takova(nishto sledvashtiq p1t). No kakto vijdate savseeem se uzgubih v modeling-a i ve4e neznam kakvo pravq....Imam golemi problemi v design-a na glavata.(Toest ne moga da q izmislq.)





I ostanalite drugi proekti koito sa oshte mnogo WIP:







_________________
^_--------
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 21, 2005 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

запрятай ръкави да си довършиш роботчето! Ще се получи много добре. Имаш малко проблеми с осветлението в интериорните сцени, липсва ти контраст. Сложи пречупване на светлината в чашата, така стои странно.
Другите работи имат още много работа и не беше необходимо да пускаш всичко, все пак трябва да показваш само най-доброто.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пон Мар 21, 2005 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dobre doshul:)!
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tva_sam_az



Регистриран на: 20 Апр 2003
Мнения: 75
Местожителство: krumovo

МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2005 1:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

shto seki si pravi 3D staqta ?
_________________
Ako ne ti puka kade si ne si se zagubil :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Io_the_STEALTH



Регистриран на: 21 Дек 2002
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2005 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tva_sam_az написа:
shto seki si pravi 3D staqta ?


1. Mай е един вид предизвикателстово ...

2. Пък и винаги можеш да видиш до каде си стигнал с реалистичността ... демек колко далеч е от теб :)
_________________
"Винаги когато хората ме хвалят много се притеснява, че когато свършат да го правят ще са пропуснали нещо" - Жул Верн
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov