Graphilla.com :: Преглед на тема - Maya U: Space-Planet 6turmovak:))
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Maya U: Space-Planet 6turmovak:))

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 2:44 am    Заглавие: Maya U: Space-Planet 6turmovak:)) Отговорете с цитат

eto o6te edna ma6inariq!!! 6turmovi ( silno kazano Space ship :) s low range na deistvie, ideqta e 4e moje da deistva i na samata povurhnost na dadena planeta.
PS. tva trqbva6e da mi e za Konkursa!!! ama mi se stori mnogo obiknoven i re6ih nanovo da po4na :)) puk kakvoto stane.

http://www.geocities.com/sandosbg/al007.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 3:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:) haresva mi no mnogo mi prilicha na modificiran APACHE HELICOPTER!!!
uspeh v konkursa!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 5:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Wsushtnost, oshte po-tochno, myaza dosta na AH-1H/J "Cobra" -- ne che e losho towa :-))))

Ako malko go porazkrasish i go "porazperish" (nyakakwi krila da otworyat ideyata, koyato si zapochnal sus opashkata) mozhe da stane mnogo got.

Uspeh!
Drone
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A wsushtnost,oshte oshte po-tochno, prilicha na UD-4L "Cheyenne" Dropship - liubimiq mi model na dropship:)














_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hehe Jovi, ne znaeh, che sushtestwuwa takowa neshto :-) Modelcheto e ideino, naistina! Winagi mnogo sum se kefel na sci-fi neshta, deto polzwat segashni modeli kato otprawna tochka :-) Imash li link kum drugi podobni neshta (za wduhnowenie) :-)

Inache, eto malko AH-1

http://www.fas.org/man/dod-101/sys/ac/ah-1-5.jpg
http://www.fas.org/man/dod-101/sys/ac/ah-1-dvic288.jpg
http://www.fas.org/man/dod-101/sys/ac/ah-1w-huey.jpg
http://www.fas.org/man/dod-101/sys/ac/AH-1G.JPG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tochno za tozi film resursi mojesh tuk da namerish i vduhnovenie:)
http://www.encom.demon.co.uk/atoz.htm
picha ima niakakva brutalna collekciq...zavijdam mu:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A-a super lubim film! I kato sme na tazi vulna ne moje da ne spomenem bash maistora :

http://www.giger.com/mainflash.htm

Gledash mu neshtata i vduhnovenieto po temata ti e garantirano ;)

Pozdravi : north
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 7:52 pm    Заглавие: DETEKTIVI:))))))) Отговорете с цитат

DAAAAAA !!!! prili4a na 6turmovi helikopter! da ima malko ob6to s AH1 Cobra i to dori na posledniq variqnt Super Cobra!!! no ako 6te sme tolkova nabliudatelni , napravo moje da se kaje 4e ima i element ot nebezizvestinqt ruski 6turmovi helikopter MI28 HAVOC !!! i o boje o6te dokato go praveh nai malko 10000 du6i mi kazaha 4e im prili4al na proslovutiq drop6ip ot pri6aleca!!! A i Jovi , ne se sumnqvai 4e prava4ite na proslovutiq drop6ip sa hvurlqli po edno oko na nqkoi 6turmovak za spravka:)))) A! i nakraq eeeh toz RH Giger 4udq se na konkursa kolko li hora 6te gledat da si nabru4kat korabite do Gigeropodobni formi!!!!
PS. Prosto iskah modela mi da pridobie formite na delfin!!!
Vsqka prilika s deistvitelni lica e slu4aina , osven s gazoturbinniq dvigatel na Mi28 Havoc:)))))))
Ina4e naistina blagodarq za napisanoto ve4e sum gord pritejatel na paranoq ;))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 8:06 pm    Заглавие: Re: DETEKTIVI:))))))) Отговорете с цитат

Boteff написа:
DAAAAAA !!!! prili4a na 6turmovi helikopter! da ima malko ob6to s AH1 Cobra i to dori na posledniq variqnt Super Cobra!!! no ako 6te sme tolkova nabliudatelni , napravo moje da se kaje 4e ima i element ot nebezizvestinqt ruski 6turmovi helikopter MI28 HAVOC !!! i o boje o6te dokato go praveh nai malko 10000 du6i mi kazaha 4e im prili4al na proslovutiq drop6ip ot pri6aleca!!! A i Jovi , ne se sumnqvai 4e prava4ite na proslovutiq drop6ip sa hvurlqli po edno oko na nqkoi 6turmovak za spravka:)))) A! i nakraq eeeh toz RH Giger 4udq se na konkursa kolko li hora 6te gledat da si nabru4kat korabite do Gigeropodobni formi!!!!
PS. Prosto iskah modela mi da pridobie formite na delfin!!!
Vsqka prilika s deistvitelni lica e slu4aina , osven s gazoturbinniq dvigatel na Mi28 Havoc:)))))))
Ina4e naistina blagodarq za napisanoto ve4e sum gord pritejatel na paranoq ;))))))


Ko ti stana pa na tebe, bre? Ne widqh nqkoi a e kazal neshto losho za modelcheto. I to si e got. Twa che eventualno ima reference si e dazhe dobre. Pokazwa modeling skills nqkakwi i t.n.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 12, 2003 10:17 pm    Заглавие: Iavno ne me razbrahte!!! Отговорете с цитат

:))) qvno pak nerazbran ostanah:(( ne mi be6e ideqta da opi6tq ortaluka za gluposti!!! prosto iskah da kaja 4e mi se 6te6e da mi kajete ne6to strogo po modela !!! ne bih imal NI6TO ama nii6to protiv da kaje nqkoi " toz moedel e 6it i eto za6to....i da poso4i !!! az za tva gi postvam ne6tata tuk . taka 4e Izvinqnaite oficiqlno !!! ama vse pak se po4ustvah kato dolen plagiqt :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 13, 2003 11:05 am    Заглавие: Re: Iavno ne me razbrahte!!! Отговорете с цитат

Boteff написа:
:))) qvno pak nerazbran ostanah:(( ne mi be6e ideqta da opi6tq ortaluka za gluposti!!! prosto iskah da kaja 4e mi se 6te6e da mi kajete ne6to strogo po modela !!! ne bih imal NI6TO ama nii6to protiv da kaje nqkoi " toz moedel e 6it i eto za6to....i da poso4i !!! az za tva gi postvam ne6tata tuk . taka 4e Izvinqnaite oficiqlno !!! ama vse pak se po4ustvah kato dolen plagiqt :(



Ama ne e shit modela, bee! Gotin si e! I dumata plagiatstwo ne e spomenata nikyde.

Az lichno te pozdrawqwam za modelcheto....



---


Sa da se izqsnq. Hwanal sym se tuka da te uspokoqwam i da ti obqsnqwam i da ti kazwam da ne se qdoswash. Po princip ne bih si prawil truda, ama sym si nabelqzal az edni hora, chiito raboti mi se shte da prodylzhawam da gi wizhdam tuka w kluba. I ponezhe usetih che stana nedorazumenie, usetih, che ti neshto se zasegna, ta zatwa se fanah da se obqsnqwam koi kwo iskal da kazhe, kwo kazal wsyshtnost i pr.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Чет Мар 13, 2003 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az sum napulno suglasen sus spacera - modela e mnogo gotin i ne moga da razbera zashto si go ostavil.A i za plagiatstvo naistina ne e stavalo duma.Btw designa na aliens dropshipa e na James Cameron i naistina e izpolzval za baza AH64:)Prosto ima neshto obshto mejdu tvoq model i tozi vuv filma,i poneje tva mi e liubimiq film i liubimiq dropship suotvetno, ne mojah da se sdurja da gi postna tia images:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 13, 2003 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:)) sega ve4e mi stana neudobno:))) ok i 10X .
otnosno tva za6to ostavih tozi model !? prosto mi se struva6e prekaleno obiknoven za da subudi interes u nqkoi !! lo6oto e 4e ne znam tozi deto sum podhvanal sega na kakvo 6e mqza:)) no " nadejdata umira posledna "
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov