Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 8:07 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Здравейте,

управител съм на неголяма но с ясни позиции рекламна агенция.
Занимаваме се основно с предпечат, печат, уеб дизайн и програмиране.

Целта на настоящето ми присъствие тук е обмяната на опит с колеги и способни хора.

Имам 10 години опит зад гърба си в бранша, но това в никакъв случай не ме прави графичен дизайнер, какъвто не съм и никога няма да стана.

И тук дойдохме до конректетният въпрос.
Очаквам конструктивна и конкретна обмяна на опит, може би съвместна работа с определени лица или фирми.

Ще помоля само да ми бъдат спестени безмислени "хуления", защото очаквам конструктивен диалог от който се ражда краен продукт.

Имам достатъчно богат опит зад гърба си изразяващ се в няколко стотици хиляди печатни материали, добри оборотои за не малка част от печатниците в България, няколко портални сайта, общо около 100-ина сайта зад гърба си някои от които в Топ 100 на dir.bg по посещаемост сред всички сайтове в България.

Не искам и не мога да се хваля с графичната страна на нещата, защото повечето не са на нивото, което искам да бъдат.

Това е.
Мисля, че можем да си бъдем полезни взаимно с част от хората тук. Затова моля за ми бъде разрешен достъпа до Графичен дизайн, Уеб дизайн и рубрики с подобна насоченост.

Готов съм да отговоря на част от въпросите Ви, но ще помоля да бъдат конкретни и точни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 9:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az samo taka ot lubopitstvo moje li niakolko url-ta da dadesh na tez web-ove che ot teia tumnaili ne se razbira mnogo puk samo edin adres ima :)
Ili az ne sum nacelil ot kade se gleda ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne vyarvah, 4e i az 6te go kaja, no - avatara ZADULJITELNO s razmeri 100/100 px.
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 9:39 pm    Заглавие: корекция на "аватара" Отговорете с цитат

avatara tukmo go korigiram

съжалявам въпрос на 5 мин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 9:59 pm    Заглавие: някои Web-ове Отговорете с цитат

ОК по-молбата за някои сайтове

Група I
сайтове родени след доста работа и и помощ от мои приятели
и колеги
www.maksoft.net
www.nilana.bg
www.vamos-salsa.com
www.parnasse-bg.com (още се тества)
сайта на НК ЖИ преди да го омажат техните "специалисти" http://www.maksoft.net/web/images/upload/maksoft/NKJI.jpg

Група II
Някои които имат спешна нужда от редизайн
www.ad-bg.net
все пак това е сайт с около 30 000 посещения месечно
а ми е дипломната работа в ТУ и дизайна е оттогава

Държа да вметна, че аз съм програмиста и в определени случаи надзорния орган", мога да разбера кога нещо не е наред, но не мога да намеря решението.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз само като потребител да кажа че от първите четири сайта, един поиска някакъв незнаен плъгин, а другия ми смени размера на прозореца..... :((( УАААА
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля бъдете по-точни?

Кой сайт от 4-те е поискал plugin и какъв все пак.

Прозореца най-вероятно е преоразмерен от parnasse-bg.com
Да дразнещо е съгласен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.vamos-salsa.com/

Това ми иска някакви Куиктайм неща, ама не казва какви....... е може и ФайърФокса да се дъни :)
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kompot



Регистриран на: 19 Яну 2005
Мнения: 31

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 10:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I az sam taka kolega, samo deto imam 5 saita zad gurba si, ne powe4e ot 50 pleskawci za pe4at. Neznam horata tuk kak ste reagirat, no az lichno bih ti kazal ok, manadzer si, ok oceliawas na pazara ok, bulwas laina ok, ma tuka dokolkoto wizdam nestata sa pod siakwa kritika, ne gowora za Grafichen dizajn samo, ima idno nesto det mu sa wika Usability i t.n.. Zelaia ti uspeh.
Makar 4e oswen da lowis Baluci tuka ne wizdam kosa prais. Ma sedi de te na duno /priwate mesidz mu wikat mai/ baluci sa lowat. Wsmisal ako gi nemase,
shefowete na RA nemase da iurkat takiwa samoleti i da dzitkat Golf. Taka 4e Suck_sess in da Research Fielda.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maksoft



Регистриран на: 11 Апр 2005
Мнения: 12
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 11:06 pm    Заглавие: за безмислените приказки Отговорете с цитат

Виж мисля, че от безмислените приказки може и да се пресее смисленото.

Аз зад гърба си имам над 100 работещи сайта, а за печатните материали е невъзможно да ги броя.

Все пак ми трябват хора, с които да работя, а подобни форуми са едно от възможните места да се открият.

Длъжен съм да опитам!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 11:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer написа:
http://www.vamos-salsa.com/

Това ми иска някакви Куиктайм неща, ама не казва какви....... е може и ФайърФокса да се дъни :)


На мен направо ми пропя и ми изкара ангелите... с ИЕ отварях :)
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BSC System



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 725
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 12:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kompot много си прав бате, ама какьв е смисьла да храниш човека ?!
maksoft тука в тоя форум има хора, който спокойно могат да сменят олдскула в бачкането :))))))))) (стига да им плащаш де) :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук чете ли?
И с тези цифри едва ли ще Фпечатлиш някого точно на това място.
Явно искаш да предложиш нещо?! Бъди конкретен и точен!
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А какво конкретно значи "очаквам конструктивен диалог от който се ражда краен продукт." - какъв диалог за какъв продукт?
Вие сте влезли с определена цел все пак?
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 10:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

...някой някъде беше казал "...това е дизайн от 92-ра..."
представените тук неща са същите

като изключим факта че почти всички са не юзър френдли, не добре сглобени, с не добре подбрани елементи, цветове, общ дизайн.

и този пич, който прави флашовете... абе някой няма ли да го открехне, че има възможност да си направиш филмчето на ПОВЕЧЕ от 12 кадъра в секунда

P.S. това че работи, не значи че е добро
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ama 4oveka ne kazva e sa dobri be! - naprotiv - kazva - imat nujda ot opraqne - pomagaite ;)) sq na kva osnova sha sa pomaga e drug vyprosa.. tam kompot-a pisa ;)
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer написа:
http://www.vamos-salsa.com/

Това ми иска някакви Куиктайм неща, ама не казва какви....... е може и ФайърФокса да се дъни :)

Е за пръв път да ми забие Фокса! Cool!
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Аз зад гърба си имам над 100 работещи сайта, а за печатните материали е невъзможно да ги броя.


Rabota na kilogram. Az ne pisha mnogo naposleduk, no sega ne se sdurjam. Ti iavno saitovete i vsichko koeto pravish go pravish s grub kum monitora ...
_________________
Is simplicity best or simply the easiest ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SPIT



Регистриран на: 25 Апр 2004
Мнения: 1137

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 11:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hahahahahahahahha........dano si nameri nqkoi da mu bachka na toq pich, zashtoto se nadqvam takiva firmi, kudeto designa go pravi vishist geodesist i nqkva mazka ikonomistka, da falirat veche.......
_________________
http://dribbble.com/KossyoKOKALANOV
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SPIT



Регистриран на: 25 Апр 2004
Мнения: 1137

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bile написа:
...някой някъде беше казал "...това е дизайн от 92-ра..."
представените тук неща са същите

като изключим факта че почти всички са не юзър френдли, не добре сглобени, с не добре подбрани елементи, цветове, общ дизайн.

и този пич, който прави флашовете... абе някой няма ли да го открехне, че има възможност да си направиш филмчето на ПОВЕЧЕ от 12 кадъра в секунда

P.S. това че работи, не значи че е добро


to stana super modno da se polzvat nqkakvi termini ot sorta na user friendly i razni takiva......vie znaete li izobshto za kakvo se izpolzva tova ili prosto vi zvuchi entelektualno-designersko ?
_________________
http://dribbble.com/KossyoKOKALANOV
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov