Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kai ren



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 35
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Мар 16, 2003 3:28 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Хей ви на саир, гледайте!

саир 2.06b



Ей това е!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kai ren



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 35
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Мар 16, 2003 5:48 pm    Заглавие: oтговор Отговорете с цитат

Оставяйте някакво мнение ПЛИЙС! Надявам се да ме повишът и ако някой каже дали тея неща става шъ съм Муууу благодарен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Нед Мар 16, 2003 6:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еееми... господарю демон, какво да ти кажа, най-добре почвай на чисто, обърни сериозно внимание на композицията. Попаднал си в плен на възможностите на софтуера и си го оставил да той да води и да маже, маже... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kai ren



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 35
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Мар 16, 2003 6:33 pm    Заглавие: I need help Отговорете с цитат

10x за откровенността Dark Lord (между другото се учудих, малко хора се сещат от къде ми е ника, дори и да са чели книгата).
Значи та интересува мъ по точно КАКВО трябва да постна за мъ приемете(амбицирал съм се и няма да ви оставя докато не ме повишите). Та мой неща ли да постна, някакви семплирани шитове, някакви драсканици да пусна през скенера?
P.S. За първите две неща съм съгласен че не струват, ама 3-ия пик си ме кефи, няма никъв блър в него, цветовете съм ги търсил много време, и композицията е що годе прилична, затворил съм го от ляво, а останалите обекти са отдясно за баланс (текста не се чете защото е изпозван само от гледна точка на визуалния ефект създаван от него, т.е. се тая ще е ако долу в десният ъгъл пишеше че Пешо е пич! И се кефи на осмокласнички).
10х за разбирането
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
uDuoTa



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 1:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Men si me kefjat. Ma koj she trugne da spori s powelitelja na prustenite.
_________________
::: Живопис :::
Летете огнени ракети,
Ирак във пепел превърнете,
С кървта Садамова се обагрете.
И свободата донесете.

Летете огнени ракети.
С победостна стъпка се върнете.
Но освободители ли сте кажете,
Свободните ги вече няма.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 2:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

a ne se li pishe BREAKBEAT? :)
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
kai ren



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 35
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 3:29 pm    Заглавие: breAck beat Отговорете с цитат

Da be breakbeat se pi6e, ama kato sum gao savefal kato jpeg ne sum vidjal, ei sa 6e go opravja
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkin



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 434
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

uDuoTa написа:
Ma koj she trugne da spori s powelitelja na prustenite.


morgoth nema nishto obshto s prustenite - tam edni kamuni sa zameseni :)
_________________
Няма абсолют, всичко е относително. Но това е абсолютно твърдение. Ergo, има абсолют.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Време беше някой да ме реабилитира :)
Бтв някой чел ли е "Morgoth's Ring"? :)
Там Толкин пише, че "The whole Arda is Morgoth's Ring" ;) Не си играем на дребно, ей!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Там Толкин пише, че "The whole Arda is Morgoth's Ring"


ама Арда-та качак ли е...? или с филтър...?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 5:40 pm    Заглавие: Re: I need help Отговорете с цитат

kai ren написа:
10x за откровенността Dark Lord (между другото се учудих, малко хора се сещат от къде ми е ника, дори и да са чели книгата).
Значи та интересува мъ по точно КАКВО трябва да постна за мъ приемете(амбицирал съм се и няма да ви оставя докато не ме повишите). Та мой неща ли да постна, някакви семплирани шитове, някакви драсканици да пусна през скенера?
P.S. За първите две неща съм съгласен че не струват, ама 3-ия пик си ме кефи, няма никъв блър в него, цветовете съм ги търсил много време, и композицията е що годе прилична, затворил съм го от ляво, а останалите обекти са отдясно за баланс (текста не се чете защото е изпозван само от гледна точка на визуалния ефект създаван от него, т.е. се тая ще е ако долу в десният ъгъл пишеше че Пешо е пич! И се кефи на осмокласнички).
10х за разбирането

neznam kolko vreme si izbiral cvetovete, no te opredeleno ne sa edin za drug. vaobshte ne si pasvat. Tia shriftove det si gi izbral sa otvratitelni (probvai s nekvi pravi font-ove i da ne sa Bold)
Tva rozovoto ot dqsno e mnogo gadno s tozi gradient kam sivo v dolnata mu 4ast - basi... izglejda kato izcapano i posle razmazano.
Sqnkata puk na sivia obekt pak v diasno e neshto kato OPIT za sqnka shtoto nishto ne se e polu4ilo. Po-skoro prili4a na defekt
Opravi tva za sq pak posle she se vidi :)))
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
morgoth написа:
Там Толкин пише, че "The whole Arda is Morgoth's Ring"


ама Арда-та качак ли е...? или с филтър...?


Мхъ-Мхъ-Мхъ :)

Що бой изяда горкия от Булгартабаковците за тоз качак без бандерол ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kai ren



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 35
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 1:44 am    Заглавие: nof BB Отговорете с цитат

Koseto sega kak e?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kai ren



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 35
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 3:31 am    Заглавие: ADF Отговорете с цитат

Ей са направих още една простотиика и я поствам, та да видя кво ше кажете. 10х предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Oh,kato si predstavya kakav trud si hvarlil za tozi font /variant 2 na breakbeat/... Samo 4e mi se struva, 4e ne se 4ete. neka i specovete si kajat dumata. Vav variant 1 vse pak ima6e nekva idea, tuk ne moga da otkria takava. Moje bi triabva da smeni6 formata na tova sivoto - ne6to po-zaobleno, ili kombinacia. Syankata e dosta dale4 i vstrani. Sledite v dolniya kray sa mnogo interesni, no syaka6 ne se vrazvat kato forma i cvyat s ostanaloto. A tova prazno prostranstvo za kakvo e? I za kakvo vsa6tnost se kasae - proekt na web stranica, broshura, plakat ili opakovka na nosni karpi4ki?
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 12:32 pm    Заглавие: Re: nof BB Отговорете с цитат

kai ren написа:
Koseto sega kak e?

сега е по-разхвърляно
фонтовете не са сменени и все още не се четат да не говорим че т'ва BREAKBEAT ко не беше вариант 1 нямаше да знам к'во е
Цветовете също не са сменени
Та общо взето как да е :))
Пробвай тези неща да оправиш а не само да разместваш композицията.
На първо време задълйително смени цветовете - тези не си подхождат
дано съм ти помогнал братле
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kai ren



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 35
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 12:47 pm    Заглавие: Eй тоя биит Отговорете с цитат

Ах тоя breackbeat, скривам се в дупката и няма да се показвам докато не го оправя. А verry special 10x mr. Косето - помага6 много.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kai ren



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 35
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 19, 2003 4:00 am    Заглавие: Вариант три! Отговорете с цитат

Ще апришиейтна много някое друго мнение за вариант 3, ако пак смятате че смърди го зарязвам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
uDuoTa



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Сря Мар 19, 2003 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Biwa. Sega se 4ete i cvetowete sa gore-dolu dobre podbrani. Zaglawieto moshesh da go naprawish trnasparent sus o4ertanija ili da polzwash po svetul cwjat. No sjankata ja mahni. Imam i edna zabeleshka: Psihe se This ne Dhis.
_________________
::: Живопис :::
Летете огнени ракети,
Ирак във пепел превърнете,
С кървта Садамова се обагрете.
И свободата донесете.

Летете огнени ракети.
С победостна стъпка се върнете.
Но освободители ли сте кажете,
Свободните ги вече няма.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Мар 19, 2003 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе като начало тоя уайърфрейм на тая фуния го разкарай, ако ще е 3Д гледай нещо по-така.. тва кво е всъщност, някакъв високоговорител?
Тази оранжевата история с 45-градусовите ъгли е много груба, огромни са тия чупки....
Тъмносивата сянка на черния фон дали е много удачна, как мислиш? :)
Шрифта долу вдясно бих го сменил, за такива ситни буквички си е направо удар в главата...
И за край - тия тъмните правоъгълници горе вляво не само че не са хубави, ами ти затвърждават композицията "квадратче в квадратче" едно много странно подредено всичко :)
Като цяло май е най-доб-.. най-малко зле от другите варианти. Но все пак най-добре го почни наново, като не ползваш НИЩО от това до сега - ни шрифтове, ни елементи и композиция... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov