Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне за уеб
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне за уеб

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 11:30 pm    Заглавие: Представяне за уеб Отговорете с цитат

Това е дизайн-предложение на фирма за производство на пластмасови изделия "ТехноПласт".
http://gamedevbg.headoff.com/technoplast/technoplast_d3_final.jpg - макет първа страница
http://gamedevbg.headoff.com/technoplast/technoplast_d3_content.jpg - макет на вътрешна страница
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гарван



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 436

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 11:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://forum.abv.bg/cgi-bin/forum.pl?action=list&Board=graphdesign

http://forum.all.bg/postlist.php?Board=grafx
_________________
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 11:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре щом нема съвети, значи просто се заяждате. Доста време отделих да изпипам нещата. Но щом нямате време да ми дадете професионален съвет( Вземайки пред вид че сте професионалисти. Поправете ме ако греша.), а ме насочвате към форуми гдето се пита "как се трие с фотошоп", гдето реални дизайни не се обсъждат.
Хубаво. Свикнал съм. Здраве да е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гарван



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 436

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Заливаш форума с една и съща ......*******. Посъветваха те по всякакъв начин - какво да правиш, как да го правиш. Възприемай по - бързо.
Тва, мисля, също може да мине за съвет.
_________________
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 1:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Искаш съвет ли? Няма проблем - ето моя съвет: зарежи дизайна, не е за теб тази работа.
Казвам ти го най-откровено, просто очевадно нямаш усет към нещата.
Това което си пуснал не е уеб дизайн, реално изобщо никакъв дизайн не е... просто нахвърляни произволни черти, петна, цветове, шрифтове - за "изпипване" пък и дума не може да става!
За утешение ще ти кажа че и на мен едно време ми беше доста трудно да преглътна факта че не ставам за дизайнер, но... така е в живота, не всичко е цветя и рози.
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 2:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Гарван написа:
Заливаш форума с една и съща ......*******. Посъветваха те по всякакъв начин - какво да правиш, как да го правиш. Възприемай по - бързо.
Тва, мисля, също може да мине за съвет.


...now faster....
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexem



Регистриран на: 09 Мар 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 2:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре ето още неколко мнения които се опитват да ме откажат от дизайна. Знаете ли какво, дайте да направим една уговорка. Щом не може да изтъкнете причина защо дизайна ми не става. Ше го оставя за 1-2 дена и след това ше го погледна, па дано му видя сам кусирите.
Аре наздраве и лека нощ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
oho



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 453
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Кажи от колко време си се ориентирал към уеб дизайн и това първия сайт ли ти е изобщо? Ако е така - това е нормално. Щом си на 20 години се очаква, че трябва да напреднеш бързо, стига да слушаш критиките и съветите тук, недей да бъдеш такъв инат (в редки случаи не е хубаво). Никой тук не ти мисли нещо лошо, просто мненията са изцяло в следствие на това, което постваш.
Ето какво бих ти препоръчал аз - остави тоя дизайн или който имаш друг, недей да ги гледаш изобщо, забрави ги! Започни от начало, все едно не знаеш нищо по въпроса - чети, намери си материали за четене, аз имам една стара книжка на български дето предполагам е добра за начало (ако си от София, центъра, може да ти я дам). Разглеждай сайтове - тези най-лесните, които ти се струват. Или най-добре тия безплатните template-и. Научи Photoshop и някоя програма за правене на страници Dreamweaver, FrontPage и т.н. Това Pain и другите неща не са нищо добро в тая насока! После сваляй template-и или цели сайтове и ги разглеждай как са направени. Като си чел и знаеш, ще видиш че няма нищо трудно, просто трябва да знаеш какво искаш.
Това е от мен, доста път те чака, но е приятен. Никой не знае какъв ще е крайния резултат, той зависи само от теб - какво ще направиш и как ще се готвиш. Щом имаш желание - давай.
И ще си позволя да ти посоча една грешка - за начало си тръгнал май в неподходящия форум. Тук повечето хора се занимават професионално с нещата. Гарвана се е опитал да ти го подскаже това - отиди и сложи работите си в по-земен форум, а след като научиш нещата по-горе тогава пробвай пак тук. В графила се постват толкова хубави неща от всякакво естество и биват скъсвани от критика и забележки (почти винаги за добро), а за твоя първи опит (предполагам) какво да кажа - естествено че ще те върнат в първи клас :>
Давай смело и успех :>
_________________
The only rules that matter are these:
What a man can do
and what a man can't do.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SPIT



Регистриран на: 25 Апр 2004
Мнения: 1137

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tova e edin ot malkoto site-ove, koito sum pravil, po-tochno purviq mi site. Da znaesh, che, ako iskash s tova da izkarvash nqkakvi pari, po-dobre naistina zareza taq rabota. Web designa, bez da sum absoliuten v mnenieto si, e izkliuchitelno slozna i kompleksna materiq....az lichno veche site-ve ne se i opitvam da pravq :)
www.ceramicheclassic.com
_________________
http://dribbble.com/KossyoKOKALANOV
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov