Graphilla.com :: Преглед на тема - StarWars3 + Kvo ?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

StarWars3 + Kvo ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 5:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

>>> Bethoven > това, че на теб филма ти е харесал дори и в такъв
вид, не говори много добре за теб самия и не означава, че тези, които
го "критикуват" са нещастни тъпаци !
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 5:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ПЛЗ СЕГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ С ФЛЕЙМ ГАДОСТИ!!!!!

На някои филма им харесва, на други - не. Някои харесват Вейдър, други - Остин Пауърс..... Вапрос на вкус и на виждане :))))
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бг форум си е Бг форум. Кат се говори за нещо, само се плюе. Всички дет са от кол и въже станаа режисьори сценаристи - специалисти. Вярно е, имаше недостатъци - немалко. Ма само това ли беше филма за вас ? Аз ако съм с настройка да гледам гадните неща във филмите нямаше да ходя да гледам такива. Имам усещането че повечето хора се срамуват от това че са били ФЕНОВЕ на старварес като деца и сега за да покажат колко са различни започват да плюят. Що така с лошо ?
Лукас не е топ режисьор ама освен за кинти пича го прави и за да ни напеави кеф нали ?
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 5:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Опа, само да не вземете да изкарате Лукас филантроп (тези-големи-хуманисти) ;)))) кинти, слава, его....и пак същото в същата последователност.
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 6:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Che kakvo losho ima vuv flame-a :-). Tova e osnovna harakterna cherta na yavlenieto internet forum :P
--
Bio, ne znam zashto fakta, che na teb filma ti e haresal tryabva da porajda kato sledstvie da se zayajdash s tezi, koito ne sa sklonni da podminat neshta, koito ne sa im dopadnali.
Ne znam za drugite, no az lichno nikoga ne podhojdam kum edin film zayadlivo. Moga da polucha udovolstvie kakto ot Amelie, taka i ot XxX, part deux.
Moje chovek da si podhojda kolkoto si iska nepredubeden, no ima edni osnovni parametri, koito edin film tryabva da pokrie, za da e enjoyable.
Kachestvoto na dialoga i adekvatnoto predstavyane na obrazite na geroite i tehnite chuvstva opredeleno sa edni ot tyah.

A tova za sramuvaneto ot tova, che nyakoi e bil SW fen, leko shokirashto izkazvane mi idva. Dali ne bi mogul da probvash da go otteglish, zashtoto izglejda da e mnogo neobmisleno.

Interesno mi e da procheta koi sa neshtata, koito sa ti haresali vuv Ep3 dotolkova, che nedostatucite za teb da izglejdat malovajni.

Osven tova ne vijdam oplyuvane, horata sa razocharovani i se oplakvat. Normalno mi se vijda. Filosofiata da si zatvaryame ochite i da vikame ura, prosto shtoto e po-pozitivno, neshto kriva mi se vijda.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Osven tova ne vijdam oplyuvane, horata sa razocharovani i se oplakvat. Normalno mi se vijda. Filosofiata da si zatvaryame ochite i da vikame ura, prosto shtoto e po-pozitivno, neshto kriva mi se vijda."

Мисли повече преди да пишеш. Тва е тема кой какво мисли за филма, не е Жалби и Оплаквания. На никой нищо ли не му хареса ?

" A tova za sramuvaneto ot tova, che nyakoi e bil SW fen, leko shokirashto izkazvane mi idva. Dali ne bi mogul da probvash da go otteglish, zashtoto izglejda da e mnogo neobmisleno. "

Много лесно се шокираш. Тва е същия синдром ккато с Матрицата. Всички "уау" "Уоу" на номер 1, като излезе 2 , 3 - всички тръгнаха да оплюват. Както дечицата които искат да станат големи почват да се срамуват от шарените дрешки , почват да носят обички по носа и да носят черни дрешки.
Старварс винаги си е бил и си остава детски филм. Факт. Никой няма да ви се смее като кажете че сте били на този филм. Всеки знае че е за деца.

Тва е форум за визуална материя. Никой тук не обсъди визията на филма, ефектите, дизайна като цяло.

Нещата кото ме изкефиха :

Ефекти, Монтаж, кастинг, Дизайн на продукцията, Звук, изпълнението на Хейдън Кристенсен, Юън Макгрегър, Иън Макдиърмит, Мащабността на проекта, Лекотата с която е реализирано всичко, Дълбочината и цялостния поглед в/у историята, Манията. Битките с мечовете. Липсата на хепи енд.

дет не ми харесаха :

играта на Падме, сценарни щуротии като липса на воля за живот описани по-горе, на места режисурата, викът 'НЕЕЕЕЕ" на Вейдър :) , Йода верно ми беше омазан.

Полека и не се зимайте на сериозно.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sumo, яко бъркаш! Едно е да филма да не ти харесва и съжсем друго да се приказват неща от сорта на "naj-nekadurnia aktiorski sustav za takuv film". Това са явни неща, и всички виждат и модат да преценят на кой му отива ролята и на кой не. Аз лично не виждам зле избран актьор - напротив! (изключени прави само онзи с брадичката, дето взе да отгледа Леа, но той виниги ми е бил много антипатиче, така че тва е мое лично мнение).

Сега ако трябва да съм честен, ще кажа, че много бих искал да гледам филм за това как Йода се е появил, и вйобще малко за неговата история да разбера... но....
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде и аз като СВ фен от 20 години да си кажа: Всичко си има край, жалко че трябваше да е толкова жалък... "Ревейндж оф Дъ Шит", г*вна с л*йна...
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 8:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А това колко точно е преразказано, баси:(ама ти що са мина към дарк сайда? ми ей тъй, щото те обичам! въх, всъщност не те обичам, мразя те, ей са ще те убия! ай, ма ти не беше такъв едно време и що са тъй ще правиш? ми Палпатайн тъй ми каза и аз му вярвам, щото Мейс Уинду ме гледа лошо и е негър) - Snake
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
themagician



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 793
Местожителство: Sofeto

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 9:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:
"naj-nekadurnia aktiorski sustav za takuv film".


mda. kazah go predi i ne mislia da se otteglia ot dumite si. ot 20tina ili kolkoto sa tam osnovni aktiori v 3te novi chasti - da ima da niama 3-4 koito sa mi dopadnali. vapreki tva shte hodia da go gledam pak.

i ne mislia da pisha poveche po temata, che ne znam za filma, no temata sas sigurnost stana g**na s l**na.

are peace babo peace...
_________________
http://themagicianbg.wordpress.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 11:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:) Bethoven, az aktiorite gi zashtitih mislya. Sreshtu rejisior/scenarista imam neshto da kaja.
--
Bio, shteshe da ima smisul da ti otgovorya ako byahme gledali edin i susht film, koeto ne izglejda da e taka:

Цитат:
изпълнението на Хейдън Кристенсен, Юън Макгрегър, Иън Макдиърмит


?!?

Ne mi prechi, che me ironizirash. Stana mi malko neudobno, zashtoto mi beshe simpatichen do dnes.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
octagon



Регистриран на: 06 Яну 2004
Мнения: 73
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази вечер го гледах... МНОГО съм доволна, определено много ми хареса =) Предимно като сюжет, за изпълнението не мога да кажа нищо, защото в проклетото кино три пъти се смени качеството на филма =(((((

E, на драматизма който бяха вложили в "поставянето" на маската на Вейдър, се посмях доста... хубаво беше направено, ама малко в повече ми дойде =)
_________________
Love and respect!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 2:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За това на кой колко му е харесал филма има и един на пръв поглед незначителен момент, а именно ЕГН-то. Не познавам повечето хора тук лично. Доста ги знам, стари кучета са, някои обаче може и да са на по 19-20 години и няма как да разбеrat някои неща. Все пак 84,5,6 година не са били родени още. Не че съм толкова олд ама когато бях 1-2 клас с приятели или покрай роднини съм изминавал космически разстояния до някой забутан град щото на стрелбището имало снимка на Люк и Йода до Х-уинга ( ЦВЕТНА с логото STARWARS) Някой ще каже иронично " И кво да пророним сълзица ли ?" ама тия неща имат значение. Не че правят настоящия филм по-едикъфси, ама имат голямо значение.

сумо не съм щял да те засегна, още повече че не те познавам. Па и аз от форума извод за хора не си правя. ама ми е кофти че няма кой да защити филма не като каже че няма недостатъци а просто като вземе да каже пък и какво му е харесало, да сподели така...
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 2:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:
За това на кой колко му е харесал филма има и един на пръв поглед незначителен момент, а именно ЕГН-то. Не познавам повечето хора тук лично. Доста ги знам, стари кучета са, някои обаче може и да са на по 19-20 години и няма как да разбеrat някои неща. Все пак 84,5,6 година не са били родени още. Не че съм толкова олд ама когато бях 1-2 клас с приятели или покрай роднини съм изминавал космически разстояния до някой забутан град щото на стрелбището имало снимка на Люк и Йода до Х-уинга ( ЦВЕТНА с логото STARWARS) Някой ще каже иронично " И кво да пророним сълзица ли ?" ама тия неща имат значение. Не че правят настоящия филм по-едикъфси, ама имат голямо значение.

сумо не съм щял да те засегна, още повече че не те познавам. Па и аз от форума извод за хора не си правя. ама ми е кофти че няма кой да защити филма не като каже че няма недостатъци а просто като вземе да каже пък и какво му е харесало, да сподели така...

Bio, остави да се поуталожат страстите, доколкото си спомням и с предишните 2 части беше така. Аз лично ще го гледам още няколко пъти на кино и ще си взема ДВД-то в крайна сметка. Просто повечето коментари /ВКЛЮЧИТЕЛНО И МОЯ/ са си чиста проба първична реакция от типа: Аз исках това ама го немаше, а това дето го имаше що не са го направили както на мене ми 'аресва, айм? ;)
Аз още си пазя албума със снимките на СВ дето си ги купувах по стрелбищата наред с "бърбулетата" и после от съученици, имам цял албум, и дори си пазя първите видеокасети с филмите... на италиански език :)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 9:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сички плачете ама сте го гледали, нали?
Дори тези дето вече "знаят" че е "гаден" филма и те ще го гледат.

На мене ми се струва че сте давали много повече парички и за много по-големи лайна.

Аз мисля че за да има даден индивид правото да оплюва нещо, той самия требе да е над това което оплюва.

За да правиш детайлен разбор и да се обяснява за КАСТИНГИ, ФРИЗУРИ, ТЕКСТУРИ, ДРАМАТУРГИЯ требе бате да си направил нещо поне толко добро... или да не си се занимавал въобще с таз работа.
Най-неуспелите "специалисти" стават критици, помислете над тва...

Аз знам и съм виждал как се снима и как се реди осветление по 2 часа за симпъл кадър примерно за сапунена реклама.

Бих казал само ДИЙП РЕСПЕКТ на авторите на филма.
Искате много от един филм-приказка.

и нека не забравяме..... ФИЛМА НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 9:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:
...( ЦВЕТНА с логото STARWARS)...


eeeeх, какви времена бяха. Имаше и пластмасови играчки (като онези малките оловни войници) аз имах Вейдър, Йода, Люк... бяха хит :))

Био, къде ме върна бе братко :))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носталгия а? Рисувал съм фалшификати на билети с цветни моливи, хартията беше специална - от последните страници на телефонните указатели, късах ги от едната страна се едно са от кочан.
До играчки не съм се добирал ама съм взимал по 50 стинки за детайлна рисунка на "Сокола" във 2ри клас , а тва си бяха пари.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
octagon



Регистриран на: 06 Яну 2004
Мнения: 73
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Към Bio =))))))))) Хареса ми сюжета, хареса ми как бяха навързали историята към "старите - следващи" серии... Харесаха ми последните "инженерни" измишльотини... За мен тази серия беше най-хубава от трите, които излязоха през последните години. Мойта класация е:

I-во място: трета серия
II-ро място: първа серия
III-то място: втора серия

За мен трета серия се приближава най-много до сериите от моето детство =))) може би затова толкова ме зарадва... Излязох много усмихната от киното... и същевременно тъжна, че свърши... а не исках... ще го гледам най-малко десетина пъти в къщи =)
_________________
Love and respect!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Май 22, 2005 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:
Носталгия а? Рисувал съм фалшификати на билети с цветни моливи, хартията беше специална - от последните страници на телефонните указатели, късах ги от едната страна се едно са от кочан.
До играчки не съм се добирал ама съм взимал по 50 стинки за детайлна рисунка на "Сокола" във 2ри клас , а тва си бяха пари.


хехе, жестоко :)))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Май 22, 2005 4:47 pm    Заглавие: опаа Отговорете с цитат

и аз го гледах вчера... да си кажа. Не съм разочарован. Напротив, като цяло ми хареса. Имаше детайли, главно откъм режисура и актьорска игра които не бяха пипнати добре, но не можеш да очакваш всичко от толкова мащабна продукция да е перфектно. CG-то и декорите ми се искаше да са по-дълги, но какво да се прави, не е като властелина три часа.

Честно казано, мечтая си тази година да бъда на SIGGRAPH, където ще има лекции както на Лукас, така и панел на екипа отговорен за ефектите от първите епизоди до последния (Rob Coleman,
Roger Guyett, John Knoll, Dennis Muren). Имам голям респект към тези хора и към работата им, така че ще направя всичко възможно да съм там. И да разказвам след това ;)
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov