Graphilla.com :: Преглед на тема - StarWars3 + Kvo ?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

StarWars3 + Kvo ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ironhacker



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 590
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 11:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer написа:
OFF// С риск да си навлека цялата ярост на Силата......

http://www.milkandcookies.com/stuff/triumphvsw.asx


Преди време Дроне го беше пускал ама си мисля, че е отново актуално :Р


Ето това ме разби :)))

Аз ще си направя Star Wars маратон където да изгледаме 5 говеда от 1-ви до 6-ти всички епизоди, и тогава ще мога наистина да сравня всичко от ръцете на Лукас. Peace.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 12:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не съм капацитет по темата, ама не е ли СТАРУОРС приказка......?

Малко по технологична ама приказка все пак.....? И че когато сте, или сме, щото и аз малко участвах в това, гледали първите три части сме били малки...... разбирала ни е главата от актьорско майсторство и от специални ефекти.... разбирала ни е главата от сюжетни линии, технически подробности и т.н.........

Някакси не ми се вижда нормално да се радвам на една и съща история 20 години.... или греша....?!?!
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 12:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

snooper написа:
Искам 4-ти епизод - действието се развива в тъмна кръчма в село Долно Звездино. Повечето от героите са се превърнали в спиртосани и уморени квартални алкохолици с кръвясали очи, Йода е барман, а Вейдър е препасал омацана розова престилка и припка да разнася питиета...тук :)


episode 4 - new hope го има вероятно от преди ти да се родиш, батка... за повечето от вас тва е поредното некво там филмче със серии от капитализма... кво ми говорите лайнарщини... зле било алабала... ако на фона на новите говна е зле, кво остава за това колко е зле на фона на оригинала... оня ден пак си взех 4, 5 и 6 и не намерих нищо общо с новата идеология на филммейкинга... а на времето висях с часове пред касите на кино благоев, република и асен златаров, за да ги гледам по 100 пъти... сигурно щото в наше време друго е на преден план - парата... кво, ше ми кажете, че няма да правите шитове за пари, а ше правите арт цял живот? аре бегайте от тука, бе... арт хората... ви го тура... сигурно затова още ми пишете тука, щото сте много арт и ларж на тема изкуство...

лукас е паравил за квото е взел пари и не виждам кво има да се обсъжда... аман от елементарни копелета с донкихотовски принципи... продаваш лайна за тоя който има пари или ги ядеш... много сложно...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 12:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

те това е американска приказка :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 1:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мда :) есенцията ...
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
atmos



Регистриран на: 09 Яну 2003
Мнения: 859

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 1:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

CLICK ME
_________________
Nelson Inomvan's blog
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Дими



Регистриран на: 22 Фев 2004
Мнения: 1228

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 5:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Прави сте за много неща....

..и все пак ми хареса филма... Готини работи имаше; примерно как точно анакин си загуби крайницте... и битката между Йода и Сидиус,.. Разговорите на Анакин с Сидиус и Амидала.. Израдва ме и това че най-после Йода засичаше убииства и планове ... Също така джедаите говореха далеч по-малко празни приказки от преди!

Едно нещо много странно ми се стори: Как така Амидала и порасна корем за има-няма две седмици??? Че накрая даже и роди?!?! Всичко се случваше динамично и имах чуствотото че става въпрос за нещо от сорта на София, 10-11 Януари '97.. Пък девет месеца са минали...? :/

А за сцената където Вейдър става и ходи като Франкенщайн: НЕ МОГА ДА БЪДА ПО-СЪГЛАСЕН с ботеф..!!!!! Толкова лесно можеше да се подобри ..!!!

Докато чаках на опашката преди да нахлуем в салона (бях 3ти с 200 души зад мен :)))) и една мацка ми каза че имало някакви книжки за Междузвезни Воини, и също така в тях пишело за епизоди 7,8 и 9... Някои да знае нещо по въпроса?????
_________________
Would you like fries with your template, sir?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 6:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Trugnah da pisha dulug oplyuvasht komentar, ama posle se setih che tozi film prosto ne zaslujava klaviaturnoto uslilie. Prav e Jester - mnogo latino soap useshtane.
Podkrepyam Morty za aktiorskata igra, zashtoto i nai-golemia aktior nyama da izglejda dobre, kato mu slojish v ustata nai-tupite repliki vuzmojni i ako go rejisira infantilen glupak kato Lucas.

Nai-sramno: tolkova lesno da ubiat Jedi-te ... ama kak moje?!? Tolkova pretupana istoria... nyamam dumi.

Edno edinstveno neshto mi dopadna v celia film i tova beshe onzi youngling, koito izvadi britanskia akcent v zalata na Jedi suveta.
Vse edno izlyazal ot 2 dimyashti dula. Specheli me hlapeto vednaga :))

Eii sega se setih... tova nakraya sus the DeathStar... WTF bre?
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 6:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

цитат от cgtalk:

[QUOTE=erilaz]One of the animators told me that Lucas probably spends about 90% of his time with the effects team, and the rest on the actors.[/QUOTE]

oбяснява много неща :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
skynet



Регистриран на: 01 Апр 2003
Мнения: 354

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 8:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ABE VIE NORMALNI LI STE?!
q hodete da gledate star academy :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gafana



Регистриран на: 29 Яну 2005
Мнения: 281
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 9:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен пък филмът ми хареса и то много е
вярно има места където изглеждат неестествени но ако не бях чел първо тази тема нямаше да ги взимам на особено внимание

като аз съм си доволен от това което гледах само жалко че свърши:(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 10:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

skynet написа:
ABE VIE NORMALNI LI STE?!
q hodete da gledate star academy :)


abe az haresah ep. I i II na purvo gledane ... koeto ide da reche che sum dostatuchno maloumen da mi aresa i toq.. ma ne bi .. :) .. ta seshtai se ..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ByteSize написа:
как точно анакин си загуби крайницте...

Така не го харесвам тоя мазняр, актьора, че само заради този момент бих отишъл.

п.п.
Както и "Бандите на Ню Йорк" си струваха дори и само заради 4 минути в които размазват от бой ДиКаприо!

п.п.п.
JinMachine написа:
а нея не мога да спра да си я представям как танцува на пилон след 'Отблизо'

Някой да го има този филм подръка? :-)
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
JinMachine



Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малка поправка на твърдение, което прочетох вече няколко пъти.
Стар Уорс бил приказка.
Не е. Стар Уорс е религия.
Беше религия...

Когато религията и приказката се объркат... се получава нещо, което не е нито едно от двете.

Да го наречем ЕРЕС.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pro_01- Sta6no si prav da znae6. Ama ne mi dopada na4ina ti na izrazqvane, nalapal si se kato pate topli laina s tezi lainqni izrazi, q malko uvazenie kum kolegite a?[/b]
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

добре, аз не виждам за какво спорите. на някого му харесва, на друг не. ок, всеки си знае за себе си. всеки е имал някакви очаквания, но не забравяйте, че не може да се угоди на всички. факт е, че всички ще го гледат, което е била целта си мисля.
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех ех..... аре са всички да оплюем филма... защото нямало танкове... Йода бил леко блурнат... деба... плюйте си. Май за тва ви бива.

Филма ми хареса, достатъчно, че да кажа, че тази серия е достойна да затвори сагата! Мрачен, тьжен! Това трябваше да е, и това беше!

Нещо много всички много назнайвате, ми що не направите Епизод БГ... и да си сложите каквото искате. Абе яяяяя.....
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То погледнато реално е Новия завет може да е по-куц от Стария, ама е част от Религията и никой не го плюе. Съвземете се, фенове!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

panagonov написа:
То погледнато реално е Новия завет може да е по-куц от Стария, ама е част от Религията и никой не го плюе. Съвземете се, фенове!!!


Ххахахахахаха, Пнагонов, кефиш ма...честна дума;))) ще си записвам вече;)))
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гарван



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 436

МнениеПуснато на: Пет Май 20, 2005 5:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък не само не съм гледал нито една от новите, ами и преработените стари не си направих труда да прегледам.

Гледам си ги сериите отпреди 25 години и ми е много добре.
Не искам да пипам усещането от тогава...
_________________
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 2 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov