Graphilla.com :: Преглед на тема - холограма върху идентификационна карта
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

холограма върху идентификационна карта

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dreik



Регистриран на: 27 Ное 2002
Мнения: 13
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 23, 2005 3:05 pm    Заглавие: холограма върху идентификационна карта Отговорете с цитат

Здравейте,
пускам тази тема с молба за помощ, ако някой знае нещо по въпроса.
Ето за какво става дума.
Налага се да направя дизайн на идентификационни карти. Ще бъдат във формат на кредитна карта, ще имат чип, защитен стикер и много инфо за съответния човек - с две думи, нещо като личните карти, но за определена група хора. Допълнителна защита ще има и от холографски слой, с който ще е покрита цялата карта. В този слой ще има изображения, които се нанасят с лазер. Та въпросът ми е, как се подготвя дизайн за холографския слой на картата? Лазера може да гравира както вектори, така и разстерни изображения, а самите изображения могат да са едно върху друго и после гледани под различен ъгъл се показват различни елементи от тях. Как се подготвя дизайн за такова нещо? Просто слагам елементите един върху друг или си има определени изисквания?
Ще съм благодарна на всеки, който знае нещо по въпроса и ми отговори. Благодаря ви предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov