Graphilla.com :: Преглед на тема - Heinkel He-222
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Heinkel He-222
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
anonimen anonimen
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 12:10 pm    Заглавие: Heinkel He-222 Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

защото смятах да използвам кокпита на He-111, но вече не съм сигурен. Май ще го сменя, но обозначението си остава :)

та това е бомбардировач (за несведущите - космическия бомбардировач носи противокосмическокорабни торпеда /или "антизвездолетни"...:) / ) на 23тия Хилядолетен Космически Райх. Който всъщност изтрая само 4 звездни години....но това е една друга тема ;)

превюта





P.S. благодарности на NUBIZUS за хостването
Върнете се в началото
anon
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 2:06 pm    Заглавие: heh, Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

hubav mixer uuuh moje bi seshoar?
Върнете се в началото
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 2:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnou Y-wing prilika dea:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sluggard
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

Abe dobro e. Az sum mnogo dowolen ot poslednite nqkolko koraba, a tozi mai nai-me radwa :)))) keep up!
Върнете се в началото
anonimen anonimen
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

R1dler написа:
mnou Y-wing prilika dea:)


а, добре че с него асоциираш че други ми казаха "ep.1 racer" при което излязох от кожата си :)

но все пак не мисля че чак толкова много прилика има освен формата ;)
Върнете се в началото
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

anonimen anonimen написа:
R1dler написа:
mnou Y-wing prilika dea:)


а, добре че с него асоциираш че други ми казаха "ep.1 racer" при което излязох от кожата си :)

но все пак не мисля че чак толкова много прилика има освен формата ;)


be ne che ne si pomislih i za racer...ama:PPP
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Двигателите са супер, само сперматозоида в средата да оправиш, може би е прекалено малък за тая мощ отзад? ;)
Мене па ми напомня малко за Enterprise ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da, be i na men na popova luji4ka mi mqza. :P Ama ina4e e zehr Kewl! :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
skycycle



Регистриран на: 16 Мар 2003
Мнения: 7
Местожителство: beyond the frontier

МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като замисъл е добре, но не виждам как това крехкото телце ще поддържа тези огромни booster-и и няма да се прекърши. Помисли върху въпроса :)
_________________
no future?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
anonimen anonimen
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

по принцип смятах кокпита да е вдъхновен от този самолет, който споменах в началото:



само че сега ми идват други идеи, май няма да е той :)

освен това това е космически кораб, така че всичко може ;)
Върнете се в началото
XY
Гост





МнениеПуснато на: Пон Мар 17, 2003 11:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

LIBUREYTA s sma4kana Topka .)

tva za spermatozoida prosto me sabori ot stola


oshte me boli korema ot smiax
Върнете се в началото
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Вто Мар 18, 2003 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бомбандировач ... антизвездолетни торпеда ... искам да видя въоръжението че засега тоя бомбандировач не мога да си го представя в действие нещо ;-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Myxata



Регистриран на: 06 Фев 2003
Мнения: 55
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Skycycle (ака Небосипеда) написа:
Цитат:
Като замисъл е добре, но не виждам как това крехкото телце ще поддържа тези огромни booster-и и няма да се прекърши. Помисли върху въпроса :)


Космически кораб = кораб, който пъува из космоса, нали така?
Космоса = няма гравитация!
Сега някой ще ми обясни ли, как по дяволите може да се прекърши
този кораб от "огромните" и свинско тежките буустъри? Мерси.

Мухата
_________________
Everything decays.
We're just here to help it along.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi razni raboti kato 2-ri Zakon na Newton, impuls, vector na tyagata, prilozhna tochka na silata da ti goworyat neshto?

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOX



Регистриран на: 17 Мар 2003
Мнения: 147

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Myxata написа:

Космоса = няма гравитация!
Сега някой ще ми обясни ли, как по дяволите може да се прекърши
този кораб от "огромните" и свинско тежките буустъри? Мерси.


освен сили на гравитация, имаш и сили на ускорение.

предполага се, че такива огромни двигатели ще придават и огромно ускорение на огромна маса, което създава инертен момент който.. БТВ когато видях огромните двигатели на 747 и ме фана параноята че това нещо не би трябвало да може да лети...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hihihi :))))))))))


twa li wi e sa problema? kyde tochno shte se stroshi, kato nastypi gazta. Breh brei....

:))))

oh, are da si hodime. pone she ni e weselo taq wecher :) bye graphillci. do utre!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Пон Мар 31, 2003 8:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение

men li4no twa mi napomni za sedmorkata na bleik samo oste ednahuinia i malko prenicata po ostra i se rewna DZENAAAAAAAA, ORAAAAAK ,ZEEEn
Върнете се в началото
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 9:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
men li4no twa mi napomni za sedmorkata na bleik samo oste ednahuinia i malko prenicata po ostra i se rewna DZENAAAAAAAA, ORAAAAAK ,ZEEEn



Aaaa... daaaa. eeeh. Stiga obache s tiq zabezhki w detstwoto che she ni biqt weche :)

Ama onzi korab ot sedmorkata na blake mai imashe i nqkakwa topka otzade, m? Eeeeh kak pomnq be! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 9:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vapreki che po-gore beshe obesnenno che Spase Shipa ne moze da leti, na men pak mi haresva
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 01, 2003 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gospoda!!! ako ot vsqko ne6to deto se pravi pod znamenatel Sci-Fi se iska6e da bude ULTRA nau4no obosnovano nqma6e da ima i Star Wars sigurno X-(( btw v4era to4no gledah po Discovery za bombardirova4a B-2 Spirit ( ot tipa letq6to krilo ) ta ima6e interviu s nqkakuv pilot koito kato vidql B-2 ( i o6te kup hora sa misleli kato vuprosniqt pilot , i to ne diletanti v taq oblast ) 4e tova 4udo nqma kak da poleti kamo li da si izpulnqva zaduljenqta!!!! no kakto znaem toi vzel 4e litnal mrusnika!!!! ta izkam da kaja 4e ne6ta koito do predi 20 godini nikoi ne e mislel 4e 6e litnat sega hvurkat na volq :)))) a v kraina smetka nqma za6to da si ograni4ava 4ovek fantaziqta !!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - космически кораб Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov