Graphilla.com :: Преглед на тема - "Представяне"
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

"Представяне"
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2005 1:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Black Adder написа:

Точно този банер който приканва хиляди като теб, АЗ съм го правил. Качен е на сайт, който АЗ съм го правил, Аватарът ми - също е качен на сайт който АЗ съм правил.
Мога да кача снимки които АЗ съм правил, както и Етикети, достатъчни да запълнят поне 5 екрана. Но нужно ли е? Трябва ли да ползваме винаги поговорката - По дрехите посрещат, по ума изпращат?
Но това ли е целта? Гледайки ВАШАТА лична страница, уважаеми longjohn, едва се сдържах да не кажа нещо за професионалните ВИ умения.


Следа като посетих уникалните, посочени от вас сайтове и аз едвам се сдържам да не кажа нещо за професиолналните ви умения...
http://24gafa.unixsol.org/
http://6lyokavitza.org/
Би било добре, да ви се дадат модераторски права за клуба на арменския поп, който напоследък е малко позанемарен в нашия скромен форум Графила....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Baldrick



Регистриран на: 15 Мар 2005
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2005 2:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, милорд!
Кажете им , че да знаят!Ха така им се пада на лигльовците от гръфилата!


И съвсем между другото- поставили сте един непълен член там , където не му е мястото - демек където трябва да е Пълният член,но дълбоко се съмнявам, че те ще забележат.Ако зависише от мене - знаете и администратор бих ви направил, но Уви, нямам тази възможност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov