Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне [3D]
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне [3D]

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dankish



Регистриран на: 12 Юли 2003
Мнения: 44
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 30, 2005 12:15 am    Заглавие: Представяне [3D] Отговорете с цитат

http://dankish.illuminative.org/
След толкова години посещениа по Graphilla, да хвана и аз да кандидатствам :).
Основен софтуер - Maya. Април 2004-та си казах, че това е Занимавката през свободното ми време. Оттам се оказа, че само свободното време не стига за новото "хоби" и задълбах по-дълбоко.
Знам че за 1 година някои хора чудеса правят, но след дъги часове моделиране, рендиране и т.н., намерих кое ме влече най-много и се ориентирах към Lighting & Rendering повече отколкото в другите сфери.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Мар 30, 2005 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

welcome:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NikoharD



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 53
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Toлкова яка кибритена кутия, а да няма дебелина. Срамно е чак. Супер текстуриране, ама нещо дет викаш моделинга не ти върви:).



_________________
Колкото и да се въртиш, гъза ти е все отзад.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov