Graphilla.com :: Преглед на тема - FiXar
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

FiXar

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NikoharD



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 53
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 3:25 pm    Заглавие: FiXar Отговорете с цитат

Относно името на фирмата, коментарите са излишни, ясно е каква е асоциацията. В случая търся градивна критика за дизайна на самия сайт.
Логото и сайта са моя изработка. Не се получи нещо сайта и затова търся помощ. Не се представям ама няма де другаде да пиша тука.

fixar.org

Предварително благодаря на отзовалите се.

_________________
Колкото и да се въртиш, гъза ти е все отзад.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Махни бевела и много от проблемите по визията ще се изчистят.
На моменти ако държиш на обемен ръб замествай с Иннершадоу на обратен ъгъл(да е отдолу а не отогре както е по дефолт), или Сатин но при изключена отметка "Инвърт" за да обикаля по края на леера а не да стои в средата му този ефект.
Предполагам онова чудо под менюто дето е три реда сиви наблъскани нечетими букви ще си го оправиш.
А инак... задълбал си според моя скромна милост само в една посока и това ти пречи да си изчистиш структурата в страницата. Поради което виждаме
Едно огромно и гарнирано с каквото се сетиш лого, твърде сбито в междуредие меню. Твърде малки шрифтове на, всичкото отгоре бевеланти, там долу в дъното....абе...бевел.... :)
Айде успех:)
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NikoharD



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 53
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eй тва търсех точно. Градивна критика:). Ще пробвам нещата, щото явно фотошопа още има твърде много тайни за мен. Но да видим кво ще излезе. Хикс-а на логото е твърде зловещо пресилен, ама човека така го харесва. Ще видим кво може да се направи.
_________________
Колкото и да се въртиш, гъза ти е все отзад.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това ще ти е от помощ

http://www.snecx.com/core.php?sect=tutor
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NikoharD



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 53
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 4:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много яко, мерси. Ще ми е от great help.
_________________
Колкото и да се въртиш, гъза ти е все отзад.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Io_the_STEALTH



Регистриран на: 21 Дек 2002
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като гледам логото + част от страницата, би трябвало да оставя илюзия за (изометрично) 3D, но нещо като цяло изглежда доста плосък. Та ако се стремиш към по релефен вид на сайта според мен трябва да наблегнеш върху сянката (хвърлена от обектите) на по-горните "платформи" така да се каже, както и на менюто + бутоните.

Както каза @niki michailov също трябва да пооправиш менюто, прекалено малко е особено спрямо сравнително големите обекти в сайта и логото ...

За логото мисля че трябва да акцентираш само на 1 от буквите в надписа, явно по-изразено и по-красиво е "Х"-то, за това "ар"-то след това може да се сбие малко, да се премахне окото от "а"-то и да стане почти симетрично цялото - Х-то да е в средата.
_________________
"Винаги когато хората ме хвалят много се притеснява, че когато свършат да го правят ще са пропуснали нещо" - Жул Верн
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov