Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fori



Регистриран на: 13 Авг 2005
Мнения: 10
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Авг 13, 2005 8:29 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Не разбрах точно какво трябва да направя, но се представям. Нормално е във форума да можеш да отговориш или да помогнеш ако някой търси или иска нещо. Т.Е. затова се преставям.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
casper



Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 30
Местожителство: Sofia City

МнениеПуснато на: Съб Авг 13, 2005 11:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За да се представиш и да те приемат и да ти дадат права да пишеш в някой специализиран форум трябва да представиш твои неща (логота, картини, рисунки, 3D-та, фотографии или нещо друго зависи от това за кой раздел кандидатсваш). Качваш (upload-ваш) ги на някой free сървър, копираш адреса на картинката (ако са няколко една по една) и го слагаш ето така
[img]тук трябва да е пълния адрес на картинката[/img]
Хората тук ще изкажат мнения, ще ти дадат съвети и препоръки и ако решат, че си достатъчно добър, всеки ще каже, че според него трябва да бъдеш приет и когато се съберат достатачно такива мнение администраторите (май така се казваше) ще ти дадат права за раздела, за който кандидатстваш. Ето така трябва да стане представянето ти. Сега пусни твои неща в тази тема, когато имаш възможност и чакай да видиш ще излезне ли нещо. Успех от мен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fori



Регистриран на: 13 Авг 2005
Мнения: 10
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 14, 2005 12:29 pm    Заглавие: Преставяне Отговорете с цитат

Здравей Casper и благодаря за информацията.

ето два линка, където има неща за гледане. Нямам достатъчно време за ъпдейт, но се добивеа обща представа. Вторият още не е готов, но до месец ще го оправят.

http://www.bfs.bg/webindex.html
http://www.film-maker.org
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fori



Регистриран на: 13 Авг 2005
Мнения: 10
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Авг 14, 2005 12:43 pm    Заглавие: Интереси Отговорете с цитат

Основно ме интересуват темите за 3D, Web, Графики и лого.

Благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Нед Авг 14, 2005 6:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип за да ти се дадат права за постване в спец форумите задължително условие е да представиш работи които си правил лично ти,както ще е лично и мнението ти във форума, а не фирма или организация от която си част.

Нещата от сайта са зверски готини.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fori



Регистриран на: 13 Авг 2005
Мнения: 10
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Авг 15, 2005 10:46 am    Заглавие: За Представянето Отговорете с цитат

Ами всичко е мое, но не съм аниматор. Надявам се, че това не е проблем. Тези неща от един човек не се правят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Авг 15, 2005 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееее супер тогава , щом всичките неща са твой, супер !!! Много готино, много. Особено нещата за дигитал + ...
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2005 12:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mda za mene s welcome syshto - mnogo pipnato!
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fori



Регистриран на: 13 Авг 2005
Мнения: 10
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2005 1:18 pm    Заглавие: THX Отговорете с цитат

Благодаря за отзивите, но какво става с правата за постване?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2005 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami moje otgovornia za tova da e v otpuska... nai veroiatno...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2005 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

вече съм тука... може ли още нещо да видим за уеб дизайн...
тези сайтове твое дело ли са?
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fori



Регистриран на: 13 Авг 2005
Мнения: 10
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Авг 16, 2005 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не гледай уеб дизайна - повърхностен е и е временен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fori



Регистриран на: 13 Авг 2005
Мнения: 10
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Авг 31, 2005 9:11 pm    Заглавие: Whazzzup? Отговорете с цитат

Какво стана с правата? Има неща, на които мога компетентно да отговоря на питащите. Нали това е форум в края на краищата - от какво толкова се страхуват администраторите?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fori



Регистриран на: 13 Авг 2005
Мнения: 10
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Авг 31, 2005 9:23 pm    Заглавие: За DR2 Отговорете с цитат

Аз не се занимавам с уеб дизайн. Ако имам свободно време, тогава може да се позабавлявам. ЗАпочнал съм с пост продукция от 1996. Понеже виждам че много хора се интересуват от един прецедент в анимацията в България (тролчето на HVB) мога да си кажа ПРОДУЦЕНТСКОТО мнение. Мисля, че някои неща за кината сме ги правили със Сокеров, така че не ме мисли за спамер или някой малоумник дето ще пише глупости тук. И nick-a ми е истински - така ми казват всички в бранша.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2005 12:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

welcom
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2005 8:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещата от сайта са супер. Опасявам се само че отпускарският сезон си казва тежката дума и ще трябва да дочакаш завръщането на модераторите за 3D.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
oza



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 180

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2005 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Kade sa praveni post-produkciata i 3d-to na zastavkite na Digital?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BSC System



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 725
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2005 10:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам за другите неща, ама webовете нещо са недовьршени или само аз така го виждам...да не говориме, че с ие единствено се справят..
Иначе успех де!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TchudO



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 1175

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2005 11:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

A da ne bi da si onzi Fori - rejisiora btw
_________________
Кой е най-високо летящия бозайник?

КАТЕРИЧКАТА НА СТЮАРДЕСАТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Сеп 01, 2005 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BSC System написа:
Незнам за другите неща, ама webовете нещо са недовьршени или само аз така го виждам...да не говориме, че с ие единствено се справят..
Иначе успех де!



Mi toi choweka nqkolko pyti si kaza za webowete che sa wremenni, che ne sa mu silata i pr.


za ostanalite neshta (koito dokolkoto az razbrah sa osnownoto neshto w towa predstawqne), az ne bih se osmelil da komentiram tochno w momenta, pyk i ne mi hrumwa kakwo ewentualno bih mogyl da napisha. Shte kazha samo che sam mnogo priqtno iznenadan. :)


welcom.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov