Graphilla.com :: Преглед на тема - Без претенции 3
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Без претенции 3

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nub



Регистриран на: 06 Авг 2005
Мнения: 1557

МнениеПуснато на: Съб Окт 01, 2005 11:44 pm    Заглавие: Без претенции 3 Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kapitana!



Регистриран на: 11 Авг 2005
Мнения: 536
Местожителство: OC Оrange County

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 11:31 am    Заглавие: :) Отговорете с цитат

mnogo mi haresva!
oshte!

davai nubzaziUuUuu :D
_________________
no ads, no mercy!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Darksorrow



Регистриран на: 29 Сеп 2005
Мнения: 95
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Светлината е много кофти, не ми харесва как е центрирана цялата снимка и въобще като изпълнение...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nub



Регистриран на: 06 Авг 2005
Мнения: 1557

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Darksorrow написа:
Светлината е много кофти, не ми харесва как е центрирана цялата снимка и въобще като изпълнение...

Я са да ма светнеш кое и кофти на светлината, може би това че отзад светлината е топла а от монитора е студена. А си вземи линииката и чекни дали образа е центриран (малко наляво от центъра е). Доколкото знам изпълнение не се казва на процеса на снимане, заснемане и тн.:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
2S384U



Регистриран на: 25 Юли 2005
Мнения: 506

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ima neshto deto ne e vred v taia snimka...
_________________
"Най-добрите дизайнерски решения са прости, защото не съдържат елементи, които не са необходими... и съдържат необходимите елементи по начин, който изглежда логичен."

¬ƒŒ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nub написа:
Darksorrow написа:
Светлината е много кофти, не ми харесва как е центрирана цялата снимка и въобще като изпълнение...

Я са да ма светнеш кое и кофти на светлината, може би това че отзад светлината е топла а от монитора е студена. А си вземи линииката и чекни дали образа е центриран (малко наляво от центъра е). Доколкото знам изпълнение не се казва на процеса на снимане, заснемане и тн.:)))


Nali beshe bez pretencii, zashto skachash sega?
V tazi snimka nyama edno neshto, koeto da e ok. Probvai pak.
Uspeh!
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nub



Регистриран на: 06 Авг 2005
Мнения: 1557

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sumo написа:
nub написа:
Darksorrow написа:
Светлината е много кофти, не ми харесва как е центрирана цялата снимка и въобще като изпълнение...

Я са да ма светнеш кое и кофти на светлината, може би това че отзад светлината е топла а от монитора е студена. А си вземи линииката и чекни дали образа е центриран (малко наляво от центъра е). Доколкото знам изпълнение не се казва на процеса на снимане, заснемане и тн.:)))


Nali beshe bez pretencii, zashto skachash sega?
V tazi snimka nyama edno neshto, koeto da e ok. Probvai pak.
Uspeh!

Mersi i na teb.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
2S384U



Регистриран на: 25 Юли 2005
Мнения: 506

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bez da sum profesionalist, samo po useshtane imam 4uvstvoto 4e teia golemi 4erni praznini ot dvete strani ia ma4kat taia macka i zimat pove4e ot 50% ot cialata snimka. ako ideiata ti e bila da ia ma4kat ne si go izrazil dobre. osvetlenieto e stranno a i fizionomiata na jenata ne nosi emocia a po-skoro niakakvo opulvane.

ne tursi ataka v mnenieto. prosto ti spodeliam vijdaneto si:)
_________________
"Най-добрите дизайнерски решения са прости, защото не съдържат елементи, които не са необходими... и съдържат необходимите елементи по начин, който изглежда логичен."

¬ƒŒ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
soxy



Регистриран на: 03 Юни 2005
Мнения: 51
Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Нед Окт 02, 2005 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

лоша светлина, лошо изпълниние - само идеята е добра и то не е реализирана както трябва
_________________
по-полекичка с техничкааата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
bulLET



Регистриран на: 21 Юни 2004
Мнения: 372
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2005 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

тия модели идват доста неприятни, ма май няма как да е по друг начин
п.п. без претенции за нещо или че съм някой
_________________
:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Baldrick



Регистриран на: 15 Мар 2005
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2005 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

моделът е орунгел!да беше снимал/снимала аватара на капитана - мисля
щеше да се получи в пъти по-добре.
Светлината куца, понеже на места никаква я няма и затова е тъмно, че чак и тъмно черно даже.мисля че ще се получи ако снимаш нещо друго с повече светлина.снимката е квадратна - сложи по-голяма рамки за да стане по като правоъгълник и да не изглежда сякаш е излязла от полоароид.
друга идея която се явява в моето съзнание да сложиш на модела маска- така никой няма да разбера какъв орунгел е в действителност и всички ще мислят че си снимал маскирания странник.в друг по-лош случай може и очила да й сложиш.
аз също нямам претенции, че съм някой понеже съм много прост още от малък, па сега като пораснах така и не успях да поумнея, понеже съм си тъп...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2005 5:33 pm    Заглавие: ! Отговорете с цитат

Хайде да не обсъждаме моделите и техните качества!

Какво виждаш ти в модела е най-малко важното за една снимка!

Важно е какво е видял авторът, за да го използва!

Нека се ограничаваме до снимките - композиция, осветление, кадриране...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nub



Регистриран на: 06 Авг 2005
Мнения: 1557

МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2005 11:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Baldrick написа:
моделът е орунгел!да беше снимал/снимала аватара на капитана - мисля
щеше да се получи в пъти по-добре.
Светлината куца, понеже на места никаква я няма и затова е тъмно, че чак и тъмно черно даже.мисля че ще се получи ако снимаш нещо друго с повече светлина.снимката е квадратна - сложи по-голяма рамки за да стане по като правоъгълник и да не изглежда сякаш е излязла от полоароид.
друга идея която се явява в моето съзнание да сложиш на модела маска- така никой няма да разбера какъв орунгел е в действителност и всички ще мислят че си снимал маскирания странник.в друг по-лош случай може и очила да й сложиш.
аз също нямам претенции, че съм някой понеже съм много прост още от малък, па сега като пораснах така и не успях да поумнея, понеже съм си тъп...

Явно изгаряш от желание да ме срешнеш и да ми пробваш Уолкика, недей, че Живеем в малка държава, а както знаеш няма такива дето са се скрили.
Искрено те умолявам да се извиниш за тона си, и поведението си и го казвам само веднъж.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2005 11:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Baldrick, много си прост бе, бастун ... искрено и лично се надявам да срещнеш някои хора.
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Baldrick



Регистриран на: 15 Мар 2005
Мнения: 7

МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2005 11:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

дали ще го кажа това което го казах или няма да го кажа - това нищо не променя.не зная какво е Уолкик, но съдейки по това че е написано с главна буква(съществително нарицателно) стигам до извода, че е някой извънредно опасен домашен-любимец-звяр.Не ме заплашвай, защото мога да те съдя и не мисли да ми се криеш в малката държава , в която апропо доста успешно се крият по различни причини доста хора.

сега майтапа настрана - горният ми коментар беше пълна глупост в унисон с готиния ми аватр и шантавия ми мозък,и продиктуван от появата на коментара на лицето капитана(който не носи никаква отговорност за действията ми).така че кажи на Уолкик да си кротува, за не губи излишно нерви и нервни клетки(на сигурно и без това малкия му(типично за повечето животни..) мозък).разходи го и го нахрани.и разбира се ако искаш извинение - нямам нищо против да ти се извиня, но е хубаво да кажеш кое по-точно те обиди(това на снимката да не си ти всъщност?)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nub



Регистриран на: 06 Авг 2005
Мнения: 1557

МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2005 11:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Baldrick написа:
дали ще го кажа това което го казах или няма да го кажа - това нищо не променя.не зная какво е Уолкик, но съдейки по това че е написано с главна буква(съществително нарицателно) стигам до извода, че е някой извънредно опасен домашен-любимец-звяр.Не ме заплашвай, защото мога да те съдя и не мисли да ми се криеш в малката държава , в която апропо доста успешно се крият по различни причини доста хора.

сега майтапа настрана - горният ми коментар беше пълна глупост в унисон с готиния ми аватр и шантавия ми мозък,и продиктуван от появата на коментара на лицето капитана(който не носи никаква отговорност за действията ми).така че кажи на Уолкик да си кротува, за не губи излишно нерви и нервни клетки(на сигурно и без това малкия му(типично за повечето животни..) мозък).разходи го и го нахрани.и разбира се ако искаш извинение - нямам нищо против да ти се извиня, но е хубаво да кажеш кое по-точно те обиди(това на снимката да не си ти всъщност?)

Да това съм аз ма в джобната си версия сложи още по орунгелска мутра + към 70 килца месо и си помисли какво домашно жовотинче е Уолкика.
И за да затвориме темата извинението се приема, всеки се обърква, случва се.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PERO!



Регистриран на: 06 Апр 2004
Мнения: 1157
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2005 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

боже, кв`и хора има в графилата, боже?!?

едни ни карат с линйика на дерим дали е центрирана композицията :))

а други сипват комплексите с кофата

baldrick ли си кво си незнам ама многооооооо тъпо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2005 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

PERO! написа:
боже, кв`и хора има в графилата, боже?!?

едни ни карат с линйика на дерим дали е центрирана композицията :))

а други сипват комплексите с кофата

baldrick ли си кво си незнам ама многооооооо тъпо

_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
The_Cat



Регистриран на: 27 Май 2004
Мнения: 289
Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2005 1:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност след реформите в Графила, представяне май стана изключително забавно...
И на мене не им харесва снимката. Не ми харесва всъщност магентеното лице и топлото отзад. Не знам как да го формулирам по-правилно, но лицето ми стои много студено и ми липсва идеята за светлоизточник отпред... иначе е интересно като идея
_________________
Design your mind
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov