Graphilla.com :: Преглед на тема - доработка на бързата корица
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

доработка на бързата корица
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 1:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

този инициал седи добре... особено където е правен на ръка, по автентично звучи.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нека му на импланта! като подсказва... навремето 1-ици се пишеха

иначе, един първоначално отчайващ проект сега изглежда точно на място и доста добре!

това за арката го забрави. можеш обаче да ги ползваш като първи букви на параграф.
_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
M0



Регистриран на: 13 Дек 2005
Мнения: 680
Местожителство: Paris

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="TIFF"]

иначе, един първоначално отчайващ проект сега изглежда точно на място и доста добре!

[/quote]

horata suzdali "ГРПХЛЛА" ... trqbva da se gordeqt :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mo• написа:
TIFF написа:


иначе, един първоначално отчайващ проект сега изглежда точно на място и доста добре!



horata suzdali "ГРПХЛЛА" ... trqbva da se gordeqt :)


бате, не чеквай "Изключи BBCode в това мнение" ;-)
_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Буквичката е супер. Ще е интересен крайния вариянт ако съомееш да не прекаляваш с натруфеността в другите елементи по дизайна...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bicubic



Регистриран на: 07 Сеп 2005
Мнения: 396

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[img] [/img]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хайде пак отначало със състаряването
_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bicubic



Регистриран на: 07 Сеп 2005
Мнения: 396

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам КАК да постигна тоя ефект дето го направи импланта на първата кръглата плетеница. Моля ви пишете ми стриктно последователните стъпки на ЛС !!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Queller4



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 28
Местожителство: най-долу

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...извинявайте че се набърквам така, но все си мисля, така като гледам, че са писали с перо или четка ;) ...Бикубик - пробвай си ръчичката друг път, бате, и съм сигурен, че ще успееш!!! (за шрифта)


пс

тия 4артежи на букви...

мъчиш се нещо ...Успех!!!
_________________
being not ready is the best kind of ready to be
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bicubic написа:
Не знам КАК да постигна тоя ефект дето го направи импланта на първата кръглата плетеница. Моля ви пишете ми стриктно последователните стъпки на ЛС !!


Имплантеее, пращай му направо готовата курсова работа, стига се е мъчил кат' грешник.


Вече не ме е яд, че не записах Графичен дизайн, ЯВНО няма полза....
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bicubic



Регистриран на: 07 Сеп 2005
Мнения: 396

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[img] [/img]
final art !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
::лого::тип::



Регистриран на: 10 Юни 2003
Мнения: 444
Местожителство: Offline

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва "Б" се слива ужасяващо с фона. Чете се "ЕОВУЛФ". После виждаш че има Б и .......буквите на староанглийски епос са нехармонични....yanyan ти ги беше маркирал много по-добре. То само с механичен трейс не става....трябва и да се разбира логиката на рисунъка на буквата. Освен това Б-то е по-детаилно от основната картинка и седи дребнеещо и джвъчкаво. Освен това доста си личи че е прекопирано като с паус. Заглавието и подзаглавието ми седят доста нехармонично като шрифт едно спрямо друго и като композиция.Пергамента може леко да изсветлее, особено в горния край за да се чете по-добре текста.

Иначе това е начина. Радва ме, че се размърда и почна да работиш сериозно (с доста помощ разбира се:))

Успех!
_________________
В интернете много психов, каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо, может я один из них...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 12:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

пич... ти си отчайващо зле с композицията, цветоусещане, графика и всичко останало..... даже не можеш и да гепиш една работа като хората!!!
аз не знам човек, който претендира да дава акъл на всеки до чиято тема се добере да изака (меко казано) това творение като последното....
не !! не искам да те отчайвам, ама за да правиш нещо свързано с изкуството , трябва да имаш първо талант, а после и умения....
а при тебе дет се вика, кат почука човек и нема никой....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Silvia



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 23

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bicubic ти си се хванал с нещо дето е бая advanced - хем арт за книга, хем търсиш историческа автентичност някаква. За първото не мога да говоря, но второто е абсолютно неуспешно.
Първо, не знам защо ти е хрумнало, че е яко в съвременна книга да имитираш шрифт на ръкопис в самия основен текст. За да стои разкривено и да не може да се чете? Или за да дразни с фалшивостта си, понеже оригиналният шрифт не е бил на кирилица, все пак? Човек ако търси the real thing, ще си вземе фототипното издание и ще си зяпа заврънкулките там. Ти си освободен от необходимостта да представяш автентичност, защото така или иначе не можеш да я постигнеш.
Второ, "архитектурата на вътрешните страници" с тази арка дето си я замислил се очертава като тежък кич, който ще отблъсква потенциалния читател още щом разтвори страниците за първи път. И всеки път ще трябва да преодолява погнусата си, за да прочете нещо. Да не говорим, че такива арки в оригиналните ръкописи няма.
Трето, относно автентичността. Картинката на корицата добре, но останалото е майка плаче. Заглавното Б не знам откъде си го взел, но е някакво анахронично недоразумение. Импланта ти е показал как изглежда оригинална страница на ръкописа. Гугъл може да ти покаже и стила на заглавна буква в него. Далече е от това, което си се опитал да направиш. Майсторски илюстрираните английски средновековни ръкописи (какъвто Беоулф не е) са произведения на изкуството, правени от сръчни и добре школувани художници. Твоята картинка не бие натам.
Изобщо, една манджа с грозде се е получила... За teatable book не става, щото не е красиво. За практическо / учебно помагало не става, щото е претруфено. За луксозно издание, което просто да си кисне в библиотеката, не става, защото не стои стилно. За каква публика е предназначена книгата? Не че действително ще се издава, разбрах това, но дори в курсова работа трябва да е помислено за адресата...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е вие го разбихте...

бикубик, просто следвай посоката зададена от имплант. основата е добра. Б-то и подзаглавито стоят залепени грубо. струва ми, че от рисуваческите ти способности просто няма смисъл ако не знаеш и можеш да обработиш изображението после.
_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bicubic



Регистриран на: 07 Сеп 2005
Мнения: 396

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да плача ли, да се смея ли...
Корицата ОСТАВА. Вътрешната арка ОСТАВА. Задната корица, която си е моя работа, както буквицата и плетеницата, ОСТАВА.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
::лого::тип::



Регистриран на: 10 Юни 2003
Мнения: 444
Местожителство: Offline

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде пак се разсърди....
_________________
В интернете много психов, каждый пятый - это псих.
Говори со мною тихо, может я один из них...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай човек обаче това Б не може да бъде по-зле. Или го състари (убий му и цветовете, че това лилаво бърка много сериозно в изнемощялата ми психика :) ) или знам ли... Отделно не се връзва с нито един елемент от корицата и изглежда все едно някой го е добавил после(не автора на останалото). Незнам дали се разбира какво имам предвид.
_________________
Funko POP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bicubic написа:
Да плача ли, да се смея ли...

По-добре се посмей сега, че после ще има да ни плачеш как не можеш да си намериш работа. :)
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Queller4



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 28
Местожителство: най-долу

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...хора, според мен това момче се шегува с вас...

Бику', еби му майката! Велик си!

... направо смаза публиката ...


ЕВАЛА!!!


(ze poor little...)
_________________
being not ready is the best kind of ready to be
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov