Graphilla.com :: Преглед на тема - Преса за графика
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Преса за графика

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
miridi



Регистриран на: 13 Ное 2003
Мнения: 30
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Окт 02, 2008 9:27 am    Заглавие: Преса за графика Отговорете с цитат

Здравейте, предполагам че тук има доста хора които са завършили или се занимават с графика и се интересувам, дали някой знае откъде може да се закупи малка графична преса за печат и също така дали съществуват някакви по-специализирани форуми или сайтове на тая тематика. Ако някой има информация по въпроса ще съм му много благодарен :D Благодаря предварително!
_________________
Ne e jaba ama vyrshi syshtata rabota...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
StarFish



Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 320
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 02, 2008 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

сайтове и форуми мисля няма, да закупиш... от някой, който продава, евентуално из академията или ХГ-то трябва да питаш. Иначе СБХ имат база, която може да се ползва срещу някакво минимално заплащане, но не съм ходила отдавна. Там може и да знаят ако нещо се продава. Ще се разровя за телефон, но дали е актуален... нямам идея.
_________________
Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
miridi



Регистриран на: 13 Ное 2003
Мнения: 30
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб Окт 04, 2008 8:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

StarFish мерси много за инфото :) Да графичната база я знам и заплащането е доста символично все още, но мисля за членове на СБХ само а и по ред други причини там не е твърде удобно... Както и да е жалко е наистина, че няма поне един форум или място в нета, където хората занимаващи се с тоя род дейност да дискутират и показват свободно нещата си, но уви е факт.
_________________
Ne e jaba ama vyrshi syshtata rabota...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
StarFish



Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 320
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Окт 04, 2008 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

прав си, жалко е... на мен това ми е специалността, но точно заради липса на база, рядко правя вече такива неща. А в базата на СБХ не е само за членове, може всеки да печата, а и персонала е доста благоразположен, винаги помагат. :) съжалявам че не мога да помогна с друго, но ако намериш инфо, сподели, моля, мен също ме вълнува.
_________________
Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov