Graphilla.com :: Преглед на тема - ...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

...
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Donkey



Регистриран на: 17 Апр 2003
Мнения: 20

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 9:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Paparaka ili Parapa-edi-kvo-rapper mai se e razsurdil na celia forum, zatril si e mneniata navsiakade. Neshto s e e obidil ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 9:38 am    Заглавие: :( Отговорете с цитат

Mnogo stranno....ne razbiram zashto pravi mnogo hubavi neshta....Moje da ne e v foruma problema. Nevyarvam nyakoi tuk da vzema nasiriozno, nyakoi po ostri podmyataniya...nishto che povecheto puti e s pravo.No nego mai ne sa go emnali....:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Парапа, недей така бре
аз какво ще гледам
тамън се разснимах, апаратчето ми вече излезе от ремонт и тоя уикенд почти цял филм съм изснимала
ако не си ти и Пикс...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
parappa_the_rapper



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 187

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 12:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Zdraveite za kratko pak.
Iskam da blagodarya na vsichki za mneniyata i zatova che otdeliha vreme kakto da hvurlyat po edin pogled na neshtata, koito postvah, taka i da komentirat. Iskam da se izvinya na vsichki /ako ima takiva/, koito nevolno /ili narochno/ sum zasegnal ili obidil s neshto. Glupavo e, no iskam da se izvinya i na tezi, koito sum podraznil s prisustvieto si, sus photosite si ili s mneniyata i reakciite si. Az sushto se draznya na opredeleni hora i bi mi bilo smeshno i nelepo da mi se izvinyavat za tova, no sled kato sum zapochnal s izvineniyata - da gi podnesa pone na vsichki nared.
Tova da iztriya vsichkite si mneniya i vuobshte postove /s izklyuchenie na 1-2 ot zaklyucheni temi/ be spontanno reshenie i to doide zatova, che se pochuvstvah zasegnat ot neshto konkretno, koeto ot svoya strana me podseti za vsichki predishni momenti, v koito sum se pochuvstval taka v graphilla.
Razbira se, da se zasyagash e glupavo i nenujno... nyakoi biha kazali i detsko dori... no e fakt, che pochti vseki ima svoite slabi mesta i chuvstvitelnost kum opredeleni neshta... taka che, molya vi, ne me sudete za tova, che sum se zasegnal.
Znam, nai-veroyatno shte se nameryat nemalko chlenove na graphilla, koito shte mi se izsmeyat, podigrayat, shte podhodyat s prezrenie, zaradi tova mi izkazvane.
Nyama da mi e priyatno, kakto mislya ne bi bilo priyatno na nikoi, koito ne e totalno pretrupnal, nechuvstvitelen ili samozabravil se, no tova estestveno e bez znachenie. Nyamam nishto protiv koito ima jelanie da se chuvstva po-dobre po otnoshenie na sebe si na moi grub... ili na chiito grub si izbere...

Mislya, che tryabvashe da izlyaza ottuk mnogo po-rano... no imah jelanie da pokaja i sravnya tova, s koeto mi e priyatno da se zanimavam. Imah jelanie da naucha neshta i da napravya svoite po-dobri. I da, v tozi forum tova e vuzmojno.
Kakto e vuzmojno i da se pochuvstash ujasno zle.
Nyama da obyasnyavam podrobno, izlishno e da gubya i vasheto i moeto vreme. Prosto mi omruzna chlenove na graphilla da podhojdat kum men s prezrenie ili prenebrejenie. Ne e zaradi rabotite mi... dali sa dobri ili loshi... tova nyama znachenie. Edna negativna ocenka za neshto, koeto sum napravil ne me obijda... az znam, suznavam i ogranicheniyata i vuzmojnostite si, taka che tazi ocenka moje da mi e samo ot polza. Ne ochakvam da chuya "ei bravo" za vsyako neshto, ili vuobshte za koeto i da e ot neshtata, koito postvam.
Ne mi e priyatno obache da poluchavam zlobni, prezritelni ili prenebrejitelni podhvurlyaniya. Nyama da stoya na myasto, kudeto e vuzmojno hora da si pozvolyavat personalni napadki i nameci edin kum drug v publichnoto prostranstvo na foruma.
A tova che poluchih 10tina podmyataniya za nick-a si... tova veche e ultrasmotano. Na tezi, koito imaha zatrudneniya da mi prochetat ili zapomnyat nicka :-) - uspeh!
Nyama da postvam poveche snimki tuk, reshih, che nyama nujda i da prisustvat poveche neshtata, koito sum postval dosega. Shte se opitam da namerya nyakakuv drug nachin da razbera kude gresha kato suzdavam neshto.
Oshte vednuj, blagodarya i uspeh! Mnogo ot horata tuk shte mi lipsvat, chao.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piks



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2382
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@parappa
sygalqvam, 4e taka se polu4i :(((((((((((((
ne spiraj da snimash, ima hlqb v tebe :)))
na men shte mi lipsvash!
..
nadqvam se da si promenish mnenieto i da ne si otivash...
_________________
°
°In an unseen forest they can hide
just like a child's hidden minds°
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 1:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

или си почини малко от нас и с пресни сили се върни, ще те чакаме...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Юли 07, 2003 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kvo e stanalo vsushtnost? :oO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sunnyfrog



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 378
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юли 10, 2003 3:05 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Na mene lichno mi lipsvash mnogo...pravish strahotni neshta.....za vsichko si prav.Moje bi zashtoto i az sum ot po chuvstvitelnite na tema cenzura....v rabotata imam tochno takiva problemi,ama karai.
Tuk moje bi polvin godina vlizam i ne posmyah da se predstavya dulgo vreme tochno zaradi nyakoi po ostri izkazvaniya. Mislya che ne e neobhodimo takava krainost, vseki si znae myastoto nikoi ne se e rodil nauchen.
Shte se radvam ako se vurnesh pod kakvoto i da e ime, ako imash jelanie estestveno

Uspeh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov