Graphilla.com :: Преглед на тема - ПРЕДСТАВЯНЕ- INSEKTO
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПРЕДСТАВЯНЕ- INSEKTO
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
insekto



Регистриран на: 14 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2009 12:21 am    Заглавие: ПРЕДСТАВЯНЕ- INSEKTO Отговорете с цитат

Супер много- се радвам че се регистрирах тук , всички ми казват че е трябвало преди много време да го направя и че тук съм щял да получа вниманието което всеки млад артист търси, ето и няколко мои неща 3d ,2d animation , design.ДЕМО-2009








2009 DemoReel
Простичкият ми сайт:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SPIT



Регистриран на: 25 Апр 2004
Мнения: 1137

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2009 7:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

опа, батко :) а добре дошъл! Пусни още неща и кажи за какво кандидатстваш, за да може шефовете да те прослушат :)))) ааааааай
_________________
http://dribbble.com/KossyoKOKALANOV
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
insekto



Регистриран на: 14 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2009 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ohooo zdravei 4ove4e , radvam se da te vidia tuk .
Ami za kakvo kandidatstvam to edno da be6e , no nai glavno mi se 6te da animiram razni ne6ta 3D vizualizacii i character design moje i 2D . I su6to pri4inata 4e se registrirah tuk e 4e si tursia rabota v BG (ne mi se izliza obi4am Bulgaria) kato animator ,motion graphic dizainer ,concept artist v niakoe brutalno studio :)) ei tva mi e mukata
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
hristov2256



Регистриран на: 13 Сеп 2008
Мнения: 458
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2009 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Втората Coool ;)
_________________
Номерът не е да видиш нещо, което другите не са виждали. А да видиш онова, което всички виждат, но така, както никой друг не го е виждал до този момент.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
insekto



Регистриран на: 14 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2009 9:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hristov2256 radvam se 4e ti haresva :) Kak moga da polu4a pravoto da pi6a i v drugite forumi ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2009 10:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

по-принцип е добре да се прочете: http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=163

на мен ми допадна една скица от сайта повече от нещата които показваш тук...
Успех!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Вто Юни 16, 2009 1:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

che te vsichki studia sa brutalni po edin ili drug nachin :))))
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
insekto



Регистриран на: 14 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Вто Юни 16, 2009 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



Eto ia skicata koiato ti e dopadnala nai mnogo DR2 sega mi se iska da si promenia zaglavieto na Temata na "ПРЕДСТАВЯНЕ-3D INSEKTO" no mai niama EDIT POST ili az ne go namiram
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Юни 16, 2009 9:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Макар препоръките на DR2 виждам, че правилата на форума все пак са ти убягнали. Аватара 100х100!

Последното и на мен ми допада, но за да получиш права за 2D секцията ще трябва да покажеш още неща.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
insekto



Регистриран на: 14 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Eto i niakoi ne tolkova novi tvorbi , dano vi haresat .
Nai hubavoto na tozi forum e 4e ne ste kato amerikancite da kazvate "tva e super , i t.n. na vs risunki a imate mnenie .RESPECT




Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
AndonastY



Регистриран на: 23 Юли 2008
Мнения: 1105

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 11:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми харесват нещата ти, чисто по български! А нещо в цвят да си изпрося? А?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 12:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

графичните ти работи са интересни.... имаш собствен стил....
самата техника прикрива доста от нещата които не владееш
/с риск да се клиширам бих казал че ти липсват начални познания по анатомия/....

но при 3Дто работата е друга - там най- много си личи какво можеш и какво не.....
фигурата е като направена от пластелин, няма конструкция, скелет....
всичко е меко и не седи убедително...
при главата работата е същата - заиграл си се с материала за разлика от обемите....
по анимациите трябва още доста бач и повече търпение....
давай още работи....
_________________
... gief more epix ...


Последната промяна е направена от maceman на Чет Юни 18, 2009 10:00 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 12:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много агресия има в тези рисунки и злоба. От там нататък качеството им като техника вече не ме вълнува. Не ми се гледат такива неща. Лично мое мнение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
Много агресия има в тези рисунки и злоба. От там нататък качеството им като техника вече не ме вълнува. Не ми се гледат такива неща. Лично мое мнение.


Трогателно...
_________________
Funko POP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 12:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Велкоме!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

зърната на 3д пича цепат мрака :>
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nuanda



Регистриран на: 12 Мар 2007
Мнения: 142
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз като един страничен човек ще си позволя само да отбележа колко ми харесват графичните неща. Без значение на анатомичните пропуски и т.н. Агресията в рисунките е прекрасна :) .
_________________
http://tezishibanigulubi.blogspot.com/
https://twitter.com/comiXtron
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гарван



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 436

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз лично не бих обяснявал на света какви са ми вкусовете, но за сметка на това бих споменал, че тия рисунки имат собствен облик, стил, рисунък и атмосфера, което (за мене) е най-важното.
_________________
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
swann



Регистриран на: 23 Мар 2009
Мнения: 225

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 5:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nuanda написа:
Аз като един страничен човек ще си позволя само да отбележа колко ми харесват графичните неща. Без значение на анатомичните пропуски и т.н. Агресията в рисунките е прекрасна :) .


Подкрепям. Има характер в тия моливи :) . Браво!
_________________
CGHub
Facebook
DeviantArt
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
insekto



Регистриран на: 14 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 10:44 pm    Заглавие: ето това чаках Отговорете с цитат

gluster-съжалявам , но в момента решавам да не показвам цветни решения по причината ,че не се чувствам достатъчно компетентен в тази насока .Предимно рисувам с графични материали и предпочитам по тъмната страна на нещата .

maceman-Причината , по която не спазвам анатомията е че просто предпочитам да я изменям както я усещам по графичен начин (5 години в НУИИ и 1000 скици на анатомични теми , мога да кажа че съм силен в анатомията) .За 3Д-то съм абсолютно съгласен с теб , ще работя над това.

pipi-Агресията и злобата се усеща в рисунките ,защото я има и в сърцето ми (няма да ви губя времето с излишни изповеди).

gopher's и Kliment -Благодаря ви много :)

Boteff-Така го санувах с такива зърна ХАХА.

nuanda и Гарван -мисля че сте усетили атмосферато която съм искал да се усети в рисунките ми , за което съм ви наистина благодарен

Гарван- Благодаря и за точния анализ и искреността .

swann-Благодаря ти за подкрепата .Аватара ти е супер :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov