Graphilla.com :: Преглед на тема - ПРЕДСТАВЯНЕ- INSEKTO
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПРЕДСТАВЯНЕ- INSEKTO
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sKuL



Регистриран на: 17 Юни 2009
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Сря Юни 17, 2009 11:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма какво толкова да се обясняваш брат ми , те хората виждат , а някой ако не иска да не гледа...това е начин на изразяване , както го чустваш ти така ще го представяш на хората , а негативи винаги ще има , извличай изводи от тях.
Голям респект , и знаеш , че семейството винаги ще е зад теб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2009 10:04 am    Заглавие: Re: ето това чаках Отговорете с цитат

insekto написа:


maceman-Причината , по която не спазвам анатомията е че просто предпочитам да я изменям както я усещам по графичен начин (5 години в НУИИ и 1000 скици на анатомични теми , мога да кажа че съм силен в анатомията) .За 3Д-то съм абсолютно съгласен с теб , ще работя над това.
)


извинявам се за "анатомията", но изказването ми беше въз основа на 3Дтата :)
имаш права и добре дошъл в 2Дто :)
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
insekto



Регистриран на: 14 Юни 2009
Мнения: 21

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2009 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

извинявам се за "анатомията", но изказването ми беше въз основа на 3Дтата :)
имаш права и добре дошъл в 2Дто :)

maceman -Извинението е прието , полуката е взета (за 3д-то) :) :) :)

ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ПРАВАТА ,от сега нататък става интересно.
_________________
вижте каквото виждам аз
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2009 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мейс - толкова незаслужено здъвка човека, че ми се струва, че правата за 2D-то идват заедно с извиненията... ;))) Сега чакам да омесиш питка и да посрещаш с мед и шарена сол новобранците, та да ги предразположиш за месомелачката която ги чака в 'графики',... или просто си в настроение... :)))

Графиките са готини. Харесват ми подобни криви и шантави неща. Понеже не се застоя много в представяне, разчитам да видим още, съвсем скоро в подфорума.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov