Graphilla.com :: Преглед на тема - търсим готова онлайн игра да си купим
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

търсим готова онлайн игра да си купим

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Обяви
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 29, 2012 11:11 am    Заглавие: търсим готова онлайн игра да си купим Отговорете с цитат

Здравейте,

За развитието на нова масова услуга, Сирма Солюшънс (www.sirmasolutions.com) имаме нужда от Flash игра за онлайн маркетингова кампания за управление на програма за лоялни клиенти.

В играта ще се събират точки – потребителите на ден трябва да събират около 50 точки.
Принципно – когато съберат 500 точки това ще им носи безплатна бира или друга седмична и кампанийна награда.

Концепция на играта:
• Да се играе 1 път на ден, за да се връщат потребителите всеки ден;
• Да бъде проста за схващане- съответно да е очивидно какво трябва да се прави – само с мишка (без клавиши);
• Въпреки това да бъде предизвикателна – т.е. да не бъде лесно да се постигне максимален резултат, за да не се губи интереса към нея;
• Трябва да има около 5 “сценария” – които да се редуват произволно (или да се извикват чрез параметър). Идеята е визуално да не е едно и също всеки път – например ако е стрелба – да се стреля по различни неща. Или ако е стратегическа игра да са различни нива – всичките относително трудни – пример сложно ниво на AngryBirds – ясно е какво трябва да се направи, но трябват много опити, за да стане, а и не всеки път можеш да изстреляш нещо по точния начин.

Параметри:
• Играта приема параметър ID за потребител и трябва да връща информация с резултат – дали потребителят е успял да завърши нивото / или съответно колко точки трябва да му се начислят.

Бюджет:
• Бюджетът за кампанията е доста ограничен, поради което търсим готова игра, която леко да се преправи с особеностите на кампанията и да се минимизира разработката на самата игра. Без прехвърляне на авторски права.

Очакваме Вашите предложения за игра и цена според параметрите по-горе – благодарим предварително!

За подробности и контакт: campaign_ad12@sirma.bg
_________________
и един шоколад увива мармота в станиол
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Обяви Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov