Graphilla.com :: Преглед на тема - Logo Problem
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Logo Problem

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
iCko



Регистриран на: 14 Мар 2004
Мнения: 25
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 10:15 pm    Заглавие: Logo Problem Отговорете с цитат

Имам проблем с едно лого:



Логото е едноцветно и скучно, ама ми трябва точно такова. Нуждая се от идеи за шрифт, който ще си пасне. Приемам всякакви критики :-)
_________________
Pain is temporary, glory - forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 11:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тва конче ти ли го рисува? ако да защо не показваш такива неща а тези "колажи". още може да се пипне за да се получи от него лого. като за начало по-стилизирано и изчистено като форма. ако го оставиш така поне смени шрифта с някои блоков (безсерифен, не ръкописен) и за предпочитане е да не е болд а някой по фин. в тоя стил ще стой добре да има по голямо разстояние между буквите.
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
iCko



Регистриран на: 14 Мар 2004
Мнения: 25
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2004 11:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси. Аз го рисувах. Не разполагам със скенер вкъщи и затова не ми е лесно да се разхождам с скиците под ръка да карам някой да ги сканирва всичките, след това да ми ги слага някъде, че вкъщи да си ги обработвам и т.н. Няма да Ви занимавам с проблемите си :)
_________________
Pain is temporary, glory - forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 12:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

iCko написа:
Мерси. Аз го рисувах. Не разполагам със скенер вкъщи и затова не ми е лесно да се разхождам с скиците под ръка да карам някой да ги сканирва всичките, след това да ми ги слага някъде, че вкъщи да си ги обработвам и т.н. Няма да Ви занимавам с проблемите си :)

a kon4eto kak go napravi?
napravi o6te...
ako mahne6 bevel-a and emboss-a 6te stoi po-dobre
i bukvi4kite ne sa hubavi s tova tymnoto ot dolu - po-dobre gi napravi iz4isteni (bez ni6to)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
iCko



Регистриран на: 14 Мар 2004
Мнения: 25
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 11:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами, сега съм болен... като се оправя може и да намина край някой приятел със скенер :)
_________________
Pain is temporary, glory - forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
iCko



Регистриран на: 14 Мар 2004
Мнения: 25
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Мар 17, 2004 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето намерих нещо... от преди няколко месеца е. Ако го пообработя може и да се получи нещо:


_________________
Pain is temporary, glory - forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov