Graphilla.com :: Преглед на тема - Зли!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Зли!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Capt.



Регистриран на: 15 Ное 2004
Мнения: 35

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Io_the_STEALTH,
земи се стегни и постни нещо тука :)

обещавам няма да ти се смея мнооооого :))) ако е много зле ранботата!!!

Grrr :P
_________________
What?
Are you surprised?
I'm stayin' alive, I spit in your eye, Drive a stake in you.
Take me away, take me away.
I gave you the world, it was all for you.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами всичките тези работи ще ги имам в предвид, и ако при анимацията си личът, ще ги оправя :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Io_the_STEALTH



Регистриран на: 21 Дек 2002
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Capt. написа:
Io_the_STEALTH,
земи се стегни и постни нещо тука :)

обещавам няма да ти се смея мнооооого :))) ако е много зле ранботата!!!

Grrr :P


@Capt. трябва ли ?

Може би нямам какво да постна тук или да не искам ...

Критиката е хубаво нещо, от нея се учиш, не ме интересува кои и на какво ще се смее (от моите работи), знам какво мога и какво съм направил и се гордея с всяко едно нещо което съм направил, защото съм го правил с мерак и удоволствие. Пък и никои не се е родил научен нали ?

БТВ какво очакваш да постна, нещо супер красиво или нещо супер зле ? И какво значение има какво ще е, за да мога да си позволя да критикувам (критикувам - обсъждам работите и се опитвам да му дам ценен съвет) някой значи знам какво ми е нивото и каде са ми грешките и в повечето пъти как да ги оправя, но за съжаление нямам достатъчно време за това.

П.С. Не е приветливо това посрещане/подканяне "обещавам няма да ти се смея мнооооого :))) ако е много зле ранботата!!!" - не допускаш ли, че може да има и по-кадърни от теб и това да се окаже ненужно изхвърляне от твоя страна? Или просто имаш нещо против мен (Ако е така сподели, ако съм сгрешил в нещо ще ти се извиня публично)?
_________________
"Винаги когато хората ме хвалят много се притеснява, че когато свършат да го правят ще са пропуснали нещо" - Жул Верн
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az lichno sam tvardo ubeden, che za da ima tejest mnenieto i saveta ti, to togava triabva da si ako ne na po visoko, to nai-malko na nivoto na rabotata za koiato razsajdavash.... men da si mechul niakoga da se izkazvam za 3D da rechem...a????
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
xtazi



Регистриран на: 31 Май 2004
Мнения: 36

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@ Io_the....

абе ти точно на това досадно [censor] ли намери да се оправдаваш?
_________________
...I'll show you some MADNESS...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Io_the_STEALTH



Регистриран на: 21 Дек 2002
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 5:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тема: Информация за новите юзъри! Важно!
Автор: morgoth
Пуснато на: Пет Ное 29, 2002 6:33 pm

Цитат:
А иначе във форума ГРПХЛЛА за всеки може да пускате всякакви ваши неща за мнение/съвет и т.н. Може да коментирате нещо, което ви е направило впечатление от видяното в горните форуми. Така дори без да се представяте може да бъдете повишени, разумни, кадърни и ентусиазирани хора са добре дошли!


Имайки предвид написаното от модератора на форума и това, че аз не нарушавам правилата му аз съм в правото си да коментирам някои от нещатата в "по-горните" групи (примерно).

@LoveHate да прав си, след като аз не съм показал нещо грандиозно (да речем) може би думите ми нямат особена тежест тук, но не са ли те обективни ? А и не е ли най-важното КАКВО ти казват а не КОЙ ?

Поне за мен го приеми така - неискам името ми да говори, а да се чуват думите ми!

Само 1 нещо не ми харесва в този форум или по-точно ме дразни, особено изявено е това в темите с имена "представяне", независимо от това кой и как се "представя" в тази си тема ако някои от по-"изявените" се изкаже (понякога неправилно) поне 5 човека след него подкрепят мнението му и почти никои никога не се изказва обратното, а не е ли целта (особено когато някои е отхвърлен за "повишение" към по-горните групи) хора с голямо желание, амбиция и може би недообработени умения да се насърчават да продължават напред, да обменят опит с по-напредналите в това отношение.

Гледах наскоро няква тема, някои си се "представя" и понеже това негово деиствие и част от нещата му явно не се харесаха ня някои от гореспоменатите... В последствие доста хора му се "нахвърлиха" като вълци на представящия се като на крехко агънце...

Аз лично ако бях на мястото на този, с това отношение на доста от хората, не бих се върнал тук, да бяха казали примерно постараи се повечко, но то си стана направо "касапница" ... темата е това (примерно), има и други, но тази е достатъчно показателна... Не искам да участвам в това (и по принцип и в частни такива случаи) както и да се стига до подобни ...

Ако не ви "кефя", разбирам от 1 дума ... Ще си тръгна ако това е целта (както янвно беше в "темата") ...

Приятен ден!

П.С. @xtazi - не те разбрах, предимно редовно чета тук, но не схванах, явно ми бяга идеята ... оправдания ?
_________________
"Винаги когато хората ме хвалят много се притеснява, че когато свършат да го правят ще са пропуснали нещо" - Жул Верн
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
xtazi



Регистриран на: 31 Май 2004
Мнения: 36

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Io_the_STEALTH написа:


П.С. @xtazi - не те разбрах, предимно редовно чета тук, но не схванах, явно ми бяга идеята ... оправдания ?


Имам предвид да не се оправдаваш и обясняваш какво защо и как точно на Capt. - защото ще започне една дъъъълга полемика по въпроса, главно съдържаща "муахахахахах", "амамолявисе" и други подобни.

постът не се отнасяше до Love Hate :)))
_________________
...I'll show you some MADNESS...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Io_the_STEALTH



Регистриран на: 21 Дек 2002
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цялата тема се отнасяше до това: тук

Цитат:
След като прекарах около почти един ден да се ровя из нета да търся качествени фотоси на ръце, искам да кажа, след като толкова търсих и не намерих нищо (да му се невиди), май ще трябва сам... да се гърча да скалъпя нещо.


Толкова ли е лошо да кажеш/покажеш на някой грешките без да си "някой" изявил се ?

Няма перфектни произведения или поне със сигурност на част от хората няма да им хареса всичко ... нали ?
_________________
"Винаги когато хората ме хвалят много се притеснява, че когато свършат да го правят ще са пропуснали нещо" - Жул Верн
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mladi mi priateliu, darjish se kato gospojica ot progimnaziata, pri tova oshtipana na publichno miasto...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Io_the_STEALTH



Регистриран на: 21 Дек 2002
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@LoveHate

Просто по някога се държите прекалено кофти (я надменно, я нещо друго) с хора идващи тук за 1-ви път ...

"Млади" - c0ol не се мисля за такъв :)))

Мисля, че оффтопик темата приключи, яиде със здраве и успехи :)
_________________
"Винаги когато хората ме хвалят много се притеснява, че когато свършат да го правят ще са пропуснали нещо" - Жул Верн
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami ti naprimer... kolko vreme ti e nujno da zacepish edno prosto pravilo - AVATAR MAX 100x100pxl - 2 godini?, 3 godini?....
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

yo_the.. s teb sme komunikirali i predi po toq vapros :)

ne6tata li4no za men stoqt po sledniqt na4in..

imame dvama imaginerni usera X i Yo
razlikata m/u dvamata e 4e X- e pokazal visoko nivo s rabotite si
a Yo .. to4no obratnoto.. ( a kakto se slu4va mnogo 4esto Yo ima jelanie da dava pove4ko akul ) e pri tazi situaciq v na koi dumite bi se vslu6al 4ovek..

aa da.. samo da ne kaje6 pak 4e iskam da ograni4avam pravata ti.. ;)

s pojelanie za bude6ti tvor4eski uspehi..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Capt.



Регистриран на: 15 Ное 2004
Мнения: 35

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Io_the_STEALTH написа:
Capt. написа:

...
Grrr :P

@Capt. трябва ли ?...


STEALTH :::)))
ne si me razbral pravilno :)
(az sum Kapitana bre :) )
absoliutno nishto protiv tebe niamam - NAPROTIV!!!

tova koeto kazah - imah predvid che shte mi e interesno da vidia tvoi raboti!

postvai - shte te kritikuvat, shte se skrate s nekoi - golem praz
obache shte vidish che ste ima efekt vurhu misleneto ti
se shte se nameri nekoi da vidi neshto deto ti ne si vidial dokato rabotish!
interesno e :)

USPEH!!!

P.S. KAKA LOLA - ima li si gaje? :::))))

Grrr ili Vanity Fair - kakto ti po haresva :)
_________________
What?
Are you surprised?
I'm stayin' alive, I spit in your eye, Drive a stake in you.
Take me away, take me away.
I gave you the world, it was all for you.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
panagonov



Регистриран на: 07 Апр 2004
Мнения: 1355
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aбе аз казах ли че трябва да имаме щатен репортер от "Лична драма"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
delfo



Регистриран на: 17 Май 2004
Мнения: 147
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nominiram Kenny ot South park
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Io_the_STEALTH



Регистриран на: 21 Дек 2002
Мнения: 86
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 26, 2004 8:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Boteff

Явно не четеш какво пиша или просто те дразня с нещо и междодругото както казах по-горе гордея се с всичко което съм направил колкото и "под нивото" да е на всеки от тук, независимо от това колко е хубаво в деиствителност и кога/как е правено.

По повод показаното от мен, работил ли си някога с Bryce 3 - сравни с показаното от мен и ако имаш нещо направено под тази програмка?
П.С. Ако не беше крашнал харда можеше и да няма квадрати и да е довършено ...

@Capt.

Знам те кои си, съжалявам за тона си, бях малко ядосан ...
Не искам да поствам още нищо - много съм самокритичен за това :)
П.С. Може скоро да пусна нешто за отценка мисля да направя 1-2 странички ...

@LoveHate

Не бях забелязал за аватара от преди толкова години е и не съм поглеждал от тогажа размера му - fixed
_________________
"Винаги когато хората ме хвалят много се притеснява, че когато свършат да го правят ще са пропуснали нещо" - Жул Верн
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пет Ное 26, 2004 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Io_the_STEALTH написа:
По повод показаното от мен, работил ли си някога с Bryce 3


Ауууу, е не, Ботефф мисля че тука губиш по точки - къде скачаш с някакъв си Мах, човека владее Bryce 3...
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Ное 26, 2004 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пък колегите горе си изпекоха месо и опържиха картофи пък аз долу пазя офиса видиш ли...и чета небивалици.
Аде да се изненадаме с някой и друг качествен WIP един друг - ко ше кажете?
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Съб Ное 27, 2004 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че тука вече върви към подигравка, лошо.
Човека казва нещо, и понеже в момента не е много добър, и хайде на мелето.

Аз само по форумите получавам критика за нещата си, и най-вече в този форум. Тва е така, защото, за сажаление нямам много лични контакти с хора дето се занимават с 3д. Но това ще се промени. Е ония ден бях на презентацията на Никсън и онова филмче с роката, после бяхме в някаква кръчма. Видях Ботефф (не знам що не се обърнах не не му казах едно здрасти), Нокс, Джови, Синър... Ридлър... бая хора от форума. Както и да е.

Тва което искам да кажа, е че съм търпял критика и от програмисти, въобще от хора които не се занимават с 3д, и това не значи че не бива да се изслушат.

Не че и аз не съм правил така. Спомням си, че преди много време, години, се бях изрепчил на моргота, че къв бил той та да ми казва на мене какво да правя. Тогава не го знаех кой е, ама след това видях една негова работа, и го намерих и му се извиних, май беше по чата. Абе той 100% не си спомня тая случка, пък и по-добре :))

Конкретно за Йо, той се занимава с графика от доста години, но преди две (май) - спря (поради лоши причини). Гледам, че сега отново му се връща интереса, и чакам с интерес да видя нещо негово ново. Така че, моля ви, аре стига с неприятните подхвърляния.

10х
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Ное 27, 2004 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
@Boteff

Явно не четеш какво пиша или просто те дразня с нещо и междодругото както казах по-горе гордея се с всичко което съм направил колкото и "под нивото" да е на всеки от тук, независимо от това колко е хубаво в деиствителност и кога/как е правено.

По повод показаното от мен, работил ли си някога с Bryce 3 - сравни с показаното от мен и ако имаш нещо направено под тази програмка?
П.С. Ако не беше крашнал харда можеше и да няма квадрати и да е довършено ..


leleei.. kakva drama stana..
ok de.. ni6to protiv teb nqmam.. 6to li puk da imam.. ni te znam ni te poznavam...
komentirah ei taka.. 4udeh se v pismena forma edin vid..
nqma qdove ''pomagai'' kritikuvai na volq.. ne sum az toq deto moje da kaje ''ne go pravi'' puuk i nqmam tova jelanie.. prosto pitah.

@Bryce-to deto pita6.. mislq da zapo4na da rabotq skoro na nego.. daje vuv vtornik tazi sedmica.. sled kato mi napravqt lobotomiqta..

btw az sum do tuk po tozi vupros... GL ..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov