Graphilla.com :: Преглед на тема - пушенето
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

пушенето
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Отарк



Регистриран на: 28 Фев 2004
Мнения: 49

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Народна демокрация...и буржоазна демокрация...изтървал си ги тез работи...донаучни периоди...ама аз ги хванал...даже ги учил в училище и викал "хайл Х...", пардон, "винаги готов". Всъщност виках хайл Хитлер, ама никой не ме чуваше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galileo



Регистриран на: 15 Юли 2003
Мнения: 222
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Яну 18, 2005 11:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Отарк написа:
.............................................................


Е именно за това говорим, всеки като има работа сяда и си я върши.
Колко полицаи си вършат съвестно работата????? Колко държавни служители въобще?????????

На мен шефа като ми каже работи - бачкам(той ми дава заплата).

На един полицай му кажи да отиде да хване за гушата оня отсреща за т'ва, че кучето му ти сере на изтривалката(ние всички му даваме заплата), той какво ще направи??????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alex



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 904

МнениеПуснато на: Сря Яну 19, 2005 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Лайната в МакДоналдс са по-полезни от цигарите. Хапвайте лайна на чист въздух. После се радвайте на тлъстия пес как сере в тревата. Ма то да стъпиш там дори си е природно, кво. Тва тении, глисти и метили и то хайванчета, нема да мрът я. Хранителната верига требе се затвори.

Хапвайте и пуешки бутчета (от магазина до вас - хамерикански) дето са само леви, щото там им бият инжекцийката с природни хормончета.

Аз ще набия един шут на глупака с пумияра дето го изхожда в пясъчника, па после ще си запаля една цигарка разхождайки се.
_________________
-= Всяко нещо има край, само саламът има два края =-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Сря Яну 19, 2005 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

heheh da ne si sprql cigarite? ;P
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 19, 2005 11:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Alex написа:
Лайната в МакДоналдс са по-полезни от цигарите. Хапвайте лайна на чист въздух. После се радвайте на тлъстия пес как сере в тревата. Ма то да стъпиш там дори си е природно, кво. Тва тении, глисти и метили и то хайванчета, нема да мрът я. Хранителната верига требе се затвори.

Хапвайте и пуешки бутчета (от магазина до вас - хамерикански) дето са само леви, щото там им бият инжекцийката с природни хормончета.

Аз ще набия един шут на глупака с пумияра дето го изхожда в пясъчника, па после ще си запаля една цигарка разхождайки се.

...и успешно ще се включиш към веригата "щом и другите така правят, що не и аз?!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гарван



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 436

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2005 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Alex написа:
Лайната в МакДоналдс са по-полезни от цигарите. Хапвайте лайна на чист въздух. После се радвайте на тлъстия пес как сере в тревата. Ма то да стъпиш там дори си е природно, кво. Тва тении, глисти и метили и то хайванчета, нема да мрът я. Хранителната верига требе се затвори.

Хапвайте и пуешки бутчета (от магазина до вас - хамерикански) дето са само леви, щото там им бият инжекцийката с природни хормончета.

Аз ще набия един шут на глупака с пумияра дето го изхожда в пясъчника, па после ще си запаля една цигарка разхождайки се.


Случвало ми се това - около пясъчника. Барабар с цигарката.
_________________
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
headshot



Регистриран на: 03 Окт 2004
Мнения: 230

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2005 2:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ue ue, tuka poveche maje otkolkoto v datata be...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ironhacker



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 590
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 23, 2005 8:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще ви разкажа една кратка история. Седя си аз и чакам 18-ката на Семинарията и до мене една жена. И тя си пали една цигарка като пич все едно не е чувала за закона...и по едно време минава една патрулка покрай спирката, тя изобщо не крие цигарата и патрулката си продължава все едно нищо не е станало. Сами си направете изводите. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov