Graphilla.com :: Преглед на тема - аз па лично съм доволен ...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

аз па лично съм доволен ...
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 9:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

вижте ко ся пичове...
аз Металика си слушам и мноо им се кефя. Може да се каже, че са една от любмите ми банди.
Ся по въпроса за това кво мисля за тяхното парче - ми тва което очаквах беше съвсем различно от това което е в действителност ма такъв е живота... на мене не ми харесва на други пък мноо им харесва. Истината е, че стилът им е коренно ама коренно различен и поне според мене към лошо. Който смята че е към хубаво ОК нека си се кефи ма нека на ми казвате, че за мене неможе да е "кенеф". А тва, че нищо ново не е като предишното ми е напълно ясно, само, че тука става въпрос не само за различно, а имах в предвид че целият стил им е различен(нали знайте, че секи иска неиска си има собствено звучене). Ай нека по-ревностните фенове на Металика да не приемат твърде лично нещата.

ПИЙС !!!

BMF, за глупостите стааше дума да не говорим цинизми, щото тука зе да говориш за Курове и т.н. Аз не съм те обиждал, не го прави и ти!!!

За металика... ОК ако съм ги обидил да ма прощават. Аз коментирам това което чувам. Ся дали причината е в това, че записа е Радио-рип, дали щото колонките са ми шибани дали щото саундкартата ми е насрана незнам ма чувах някво бенг бенг дет ми мяса на тенеке (за циганчетата беше метафора :))) ), Както разбирам и мноо други го чуват кат мене.

Ай ся накрая едно офицялно извинявайте и да забрайм темата!!!
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 10:30 am    Заглавие: На мен Отговорете с цитат

Metalica са ми малко млади, но им харесвам баладите.

Сега слушах няколко нови неща и хич не съм очарован.

Избягали са от легендата /повтарям се/.

Та - напълно подкрепям koceto.

И да не забравяме, че всеки си има предпочитания! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Borg



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 51
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз кат Аватарчето мисля че са добри песните. St. Anger можеше да е малко по-къса, ма и така не е за изхвърляне. Даже и мелодия си имат, колкото и да е странно за някои, мисля че са доста мелодични двете парчета. А Frantic си е направо хубаво :)) Ако и другите са като нея май ше им стана фен.
_________________
"За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 1:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ndaaaaaaa
chuhme go dnezi celiot albom
ami staaa aresa mi - osobenno bassa - ndaaaa - toi mai to suisadial mai da ?? :o))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gadta



Регистриран на: 04 Юни 2003
Мнения: 14
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 7:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

metallica rulzzz! mnoo kefi, makar che e neshto razlichno. 6to parche e zversko.
vyarno, jaymz malko izdisha, ama toi imashe neshto problemi...
ae, fenovete iskaha zdrave metal - e, poluchiha go!
daleche e ot cherniya album, da, obache e po heavy. za men leko napomnya na ...and justice for all, obache na nyakakva druga ploskost
---
za basa choveche da ti kaja - na zapisite e sviril bob rock, a ne trujillo.
nego po koncertnite izyavi shte go vidim kolko e suicidal
obache na koncerta po MTV v nedelya nikak ne me vpechatli. OSOBENO spryamo jayson. ave golemi obuvki ima da zapulva, kakvoto i da si govorim!
are!
_________________
gadta e povsemestna, estestveno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Съб Юни 14, 2003 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne snam kwi obuwki ma sled 3toto par4e si zabodoh demonic refusal TESTAMENT i sa rodih. ewala na larsi za gromanieto i na kirk det trash rifa me wrna w u4 godini ma JAMES sa omaza. obsto wpe4atlenie da bea samo instrumentali stese da mi e w faws za dlgo wreme:))a sa shift del
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov