Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне:Графики и илюстрации
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне:Графики и илюстрации

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aleksoft



Регистриран на: 10 Фев 2008
Мнения: 3
Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Съб Дек 26, 2009 7:56 pm    Заглавие: Представяне:Графики и илюстрации Отговорете с цитат

Здравейте!
Гледам тука цял отбор критици са събрали и тъй като до сега никой не ме е критикувал си казах защото пък да не сте вие. ;)







Тук има още http://aleksoft.hit.bg/

За съжаление все още нямам таблет и някак всички ми седят недовършени... :(

За себе си да кажа няколко думи.На 19 години съм от град Бургас, другата година завършвам средното си образование след което смятам да кандидатствам с Визуални изкуства - графичен дизайн в някой университет.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Дек 26, 2009 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като за начало прочети внимателно указанията за аватара и го направи по правилата! След което си махни картинката от подписа. Ако тръгнеш да ми задаваш въпроси, ще ти ги махна без да те предупреждавам!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aleksoft



Регистриран на: 10 Фев 2008
Мнения: 3
Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Съб Дек 26, 2009 8:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моя е грешката.

Сега бихте ли дали компетентното си мнение?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ducklin-th



Регистриран на: 02 Яну 2008
Мнения: 90
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 12:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен ти трябва още работа
тук не си показал нищо завършено, нищо, което да седи самостоятелно и да е конкретно, да се види по-дълбок замисъл в него :)
аз не съм член на спец. форумите и мнението ми не би следвало да е компетентно, но не мисля да ти спестя, че ти трябва още работа. имаш потенциала и ще е много готино ако го развиеш :)
поздрави,
d.
_________________
MEM Studio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 8:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В представяне се кандидатства със завършени и авторски неща. Дай да видим нещо по идейно и завършено, измисли си тема, композиция, разиграй повече от една фигура. Все още си на много ранен етап, но ще е интересно какво би се получило ако се напънеш още малко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да, и аз мисля че имаш ръка, но ти трябва малко по-сериозен подход. Вземи порисувай от натура - скици, портрети, натюрморти, пейзажи - каквото ти харесва. Прерисуването също е начало, но поне прерисувай от някоя анатомия като за начало :)
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aleksoft



Регистриран на: 10 Фев 2008
Мнения: 3
Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Съб Яну 09, 2010 6:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ви за коментарите.Ще си вземе забележка и другия път ще представя нещо завършено и по-задълбочено.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov