Graphilla.com :: Преглед на тема - Скромно представяне-Петко Петков
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Скромно представяне-Петко Петков

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ppdesigned



Регистриран на: 20 Апр 2012
Мнения: 2
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 10:28 am    Заглавие: Скромно представяне-Петко Петков Отговорете с цитат

Здравейте на всички. Малки и големи.:). Много се чудих дали да се представя и да покажа някои мой неща които съм правил, тъй като се постарах разгледам форума и летвата е доста висока. Аматьор съм и това факт които няма да крия (точно за това се чудя и притеснявам от реакциите тук, но въпреки всичко се престраших). Не съм ходил на допълнителни уроци по рисуване, нито съм го учил в гимназиалния етап по-усилено, само това което са ни предавали веднъж, два пъти седмично. Всичко останало съм се постарал да го постигна с рисуване, прерисуване, гледане и т.н., и то не защото съм целял някакво ниво, а защото ми харесва да го правя.:). Сложил съм няколко проекта, по-точно разработки на герои за комикси и анимация, защото това ме влече и харесва най-много, а и адски обичам класическата анимация. Някои от тях са оцветявани със моливи, флумастри и маркери (аматьорска му работа), а други съм ги правил в Illustrator. Сложил съм и няколко проекта на лога, тъй като съм графичен дизайнер по професия и работя като такъв. Представям ги, защото искам да им хвърлите по едно око, тъй като до сега не съм ги показвал пред хора които се занимават и вадят хляба с рисуване. Малко мнения, конструктивна критика и насоки ще са ми от полза.

red angel



Demons XTR




Quest HUnters


Wing Riders


-----------------------


Лого дизайн




тук има още рисунки, скици и недовършени неща, ако някои има интерес, може да хвърли едно око :)
http://profile.imageshack.us/user/spliterbg/

_________________
Живота е прекалено кратък за да бъдеш някой друг!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 10:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми рисунките са детски-наивни по един не много готин начин. А логата изглеждат като правени от човек който няма никакви знания в областта.

А логото на фокус е почтни 1 към 1 с логото на IMS, което съм сигурен, че е съвпадение.


И да поясня че това което съм написал, съм го написал с възможно най-незаядливите намерения на които съм способен. Не целя да обиждам никого.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sovellis



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 112

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Логата част от работата ти като дизайнер ли са?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

red angel is cool, ostanaloto mojeshe i bez nego davai oshte neshta?
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ppdesigned



Регистриран на: 20 Апр 2012
Мнения: 2
Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Sovellis- да които съм изработил логата са ми като работа на графичен дизайнер-доброволец към тези две неправителствени организации. Исках да направя нещо по нестандартно като лого.

LuPi
- с удоволствие бих показал още, но това по моя си преценка е най-доброто което имам и което съм направил. Имам и други неща, но не искам да спамя и отежнявам форума излишно. Ето тук може да видиш всичко което съм правил като аматьорски драсканици.
http://profile.imageshack.us/user/spliterbg/
_________________
Живота е прекалено кратък за да бъдеш някой друг!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2012 4:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да беше пуснал това
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov