Graphilla.com :: Преглед на тема - [HELP!]Trust Wireless Tablet 400 problems
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

[HELP!]Trust Wireless Tablet 400 problems

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DeBreen



Регистриран на: 25 Дек 2003
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 10:14 pm    Заглавие: [HELP!]Trust Wireless Tablet 400 problems Отговорете с цитат

Извинявам се ако темата не е точно за тук...

Та значи притежавам въпросното чудо на техниката.Откакто го имам обаче имам и страхотни ядове.Не знам дали е драйвърен проблем или хардуерен но когато започна да рисувам таблета се държи много странно - понякога курсора залепва и не мърда примерно секунда, понякога си прави самопроизволи движения(обикновенно като щриховам)
Има и един друг вид залепване все едно постоянно е натиснат, и си рисува нонстоп независимо че вече няма контакт с повърхността.
Ако го вдигна прекалено високо и след това пробвам да рисувам пак загубва всякаква чувствителност на натиск и преминава в релатив мод, после два часа докато го оправя.

Въобще проблемите не са един или два.Та чудно ми беше някой да е изпитвал същото?

Сега знам че всички в един глас ще ревнат да си купувам Wacom таблет:)Но ми е интерсно те нямат ли някакви такива проблеми?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 10:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi da ti kaja problema ti e trustov...sa ne che s wacom nmqma da imash problemi..ama naj mnogo 1 i da ti se sluchva 1 pyt v meseca i da se opravq s edno alt+tab primerno. Moje da imash nqkakyv shans ako si v garanciq...taka de moje da se nadqvash prosto modela da e defekten naistina i da ti go smenqt ili pyk da go change-nesh za neshto drugo...
no s trust ne sym se zanimaval ta kak bi mogyl da si opravish problemite ne znam...moga samo da ti pojelaq uspeh...:)))
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Юли 06, 2004 10:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

btw..moje da probvash da izteglish naj-novite driveri-moje i da pomognat..a i s kakyv port si - USB ili serial?
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
JinMachine



Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Сря Юли 07, 2004 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Coldblooded написа:
i s kakyv port si - USB ili serial?


и с каква машина? да не ти е Виндоуса в криза, нещо?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
54ka



Регистриран на: 15 Окт 2003
Мнения: 1198
Местожителство: space

МнениеПуснато на: Сря Юли 07, 2004 12:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Na men podobni problemi mi se poqviha sled kato si kachih XP ... do predi tova bachkashe perfektno ???
... ama takova chudo kakvoto opisvash .... ne mi se e sluchvalo...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Юли 07, 2004 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

be da ne ti e ot wireless-a...t.e. da nqma nqkakvi smushteniq ili neshto v blizost da smushtava wireless-a...tova kato ideq de..ne znam dali e vyzmojno
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DeBreen



Регистриран на: 25 Дек 2003
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Сря Юли 07, 2004 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи с Уиндоус ХР съм, на сайта драйвърите са по-стари от моите на диска...
Wireless при тоя модел значи просто че няма кабел на писалката:))
Иначе е USB.
Батериите ги сменях скоро.
Мащината не е много зле, 1700мхз, 768мб рам.

Явно май е дефектна бройка или просто не се разбира с винХР.
Може да пробвам да го инсталирам на друга машина и ако не стане ще му мисля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Сря Юли 07, 2004 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

основният ти проблем е в drivers... които специално trust са ги написали много неграмотно - един приятел си беше взел пак някакъв такъв и имаше подобни проблеми. отделно, че като цяло на въпросната марка таблети, pressure sensitivity-то им е доста натаковано - от чисто хардуерна гледна точка - просто сензорите или плаките за натиск дават фира... така че дори и да си оправиш всичките проблеми сега, очаквай не в близко, но не и в много далечно бъдеще да забравиш за натиск
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Юли 08, 2004 4:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Kabel?
Baterii?
/e sa razbiram sto wacim ne im padat cenite:)/
Върнете се в началото
llex



Регистриран на: 26 Юли 2003
Мнения: 55

МнениеПуснато на: Чет Юли 08, 2004 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ммдам значи отвори пен-а и провери дали не прави контакт през цялото време при мен поне има такъв проблем. а също провери дали не ти се откача от ненормално мъничкото зъбче, на което се държи цялата вътрешна конструкция. С две думи положението само на зле ще отиде:) не го мисли, ползвай го докато изкара, после го хвърли през прозореца:))))
Аиптек до стената!:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DeBreen



Регистриран на: 25 Дек 2003
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Чет Юли 08, 2004 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
/e sa razbiram sto wacim ne im padat cenite:)/


мдааа..:)
Е, поне дано този топик да е за предупреждение да не си взима никой Trust ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DeBreen



Регистриран на: 25 Дек 2003
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Чет Юли 08, 2004 10:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема е че не ги правеше тези магарии през цялото време.Понякога си работи супер, обаче след 10 мин примерно и почва номерата, забравих да кажа че и почва да записва на харда все едно не му стига рам, при което залепва за секунда, ако правиш щрих е доста неприятно.Имам чувството че има някакъв буфер който се пълни и после само рестарт го оправя.Това обаче беще преди.Сега не бачка от самото начало..Абе ще се хвърля.Сега за подложка на мишката го ползвам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov