Graphilla.com :: Преглед на тема - МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi shto da ia zakliuchva... vij kvo hubavo izlagane se poluchi:))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mel



Регистриран на: 13 Авг 2004
Мнения: 461
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

absoliutno pravilno:))))) ne e nujno da mrazish teenageri, dostatachno e da haresvash teenagerki. moje pa da si napraime tema "za i protiv stimulantite, i lekuvat li te tapotiata". az lichno glasuvam za alkohola:))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dEmON



Регистриран на: 16 Юли 2004
Мнения: 322

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Довиждане.

Правя, както много други хора са направили, и както много мои приятели са ми казали, че рано или късно ще направя.

На всички, които са ми помогнали в тоя форум - искрено благодаря, чест ви прави момчета/момичета, че се занимавахте с мен.

Айде, със здраве на всички. Не искам да се караме. Просто явно мястото не е за мен.

И скъпи "царе на дизайна", слезте от златните си трончета и се дръжте с хората с уважение. Поучете се от западните си колеги и се дръжте нормално, колко ли пъти съм виждал да се нахвърляте като някви бесни кучета върху хората и да се правите на "кой съм аз". Те хората, обясняват учтиво и ти бият шута учтиво.

Ай...
_________________
site
blog
behance
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 9:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dEmON написа:
Довиждане.

Правя, както много други хора са направили, и както много мои приятели са ми казали, че рано или късно ще направя.

На всички, които са ми помогнали в тоя форум - искрено благодаря, чест ви прави момчета/момичета, че се занимавахте с мен.

Айде, със здраве на всички. Не искам да се караме. Просто явно мястото не е за мен.

И скъпи "царе на дизайна", слезте от златните си трончета и се дръжте с хората с уважение. Поучете се от западните си колеги и се дръжте нормално, колко ли пъти съм виждал да се нахвърляте като някви бесни кучета върху хората и да се правите на "кой съм аз". Те хората, обясняват учтиво и ти бият шута учтиво.

Ай...


Знам че се бях оттеглил ама.............

ПИЧ, НИКОЙ НЕ ТИ КРИТИКУВАШЕ ДИЗАЙНА!!! КРИТИКУВАМЕ ИДЕЯТА, А ТЯ НЯМА НИЩО ОБЩО С ИЗПЪЛНЕНИЕТО!!! РЕКЛАМА ЗА ДЕЦА С НАРКОТИЦИ, АЛКОХОЛ И ЖЕНИ....... ЗА ТВА ИДЕШЕ РЕЧ. АМИН.
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer: be sha mu mine be .. ot vyzrastta e.. :)
Uspeh na flotata!
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 9:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kekata написа:
dreamer: be sha mu mine be .. ot vyzrastta e.. :)
Uspeh na flotata!


Абе нещо съм по пара тук и се изнервих май :Р
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dEmON



Регистриран на: 16 Юли 2004
Мнения: 322

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ви говоря, че не затова не ми е мястото тук, ами защото не усещам уважение, няма приятелска атмосфера тука. Само се кара и се плюе.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 10:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dEmON написа:
I don't give a fuck really.


Хех, кво казваш за уважението.......? Някой да ти е казал, пич, тъп си....? Ху да фак? Някакви такива неща? Приятелството и уважението са едно, подтикване на младежта към лоши неща е друго ;))
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 10:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много лесно се обиждат децата днес
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 12:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

..a uvajenie se pe4eli dosta trudno...s nervni izblici nai-malko
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mel



Регистриран на: 13 Авг 2004
Мнения: 461
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 9:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

"dEmON написа:
I don't give a fuck really."

puk posle ne go uvajavali:))) verno "da tragnesh s deca na bania, da ti iziadat sapuna":))))) demoncho po stechenie na obstoiatelstvata poznavam dosta 15 godishni, koito ne se darjat kato ushtipani. nai me e iad che podhodih s uvajenie kam tebe. za drugite ne znam..mai i te. aide kasmet
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 11:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми вие като му обърнахте толкова внимание и той реши че е велик... после като видя че не е и се нацупи.
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 4:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dEmON samo4ustvieto ti e dosta visoko - tova e dobre, ama malko bez pokritie mi se stuva. Ne si misli 4e vsi4ko koeto e pravilno za teb defakto e pravilno.Spoed me kritikata za ne6tata koito podnasq6 na zritelq e osnovatelna. Ponqkoga kogato 4ovek se samozabravi trqbva da izqde edin 6amar zad vrata i da mu bude pokazan praviq put, bugi siguren tuka ima mnogo kadurni hora ot koito moze6 da nau4i6 mnogo. I ne se pravi na surditko ami se pou4i, taka mozebi 6te stane6 po dobur v vsqko edno otno6enie.
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kruchmar



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 180
Местожителство: i otnovo Sofia Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2005 2:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

То той не е виновен, това си му е от възрастта. Смята че идеята му е много гениална и ... като всеки такъв е неразбран и онеправдан. Просто не са му обяснили че този вид реклама е наказуем от закона в един куп страни, а доколкото знам и в България и собствениците на това нещо трябва да са благодарни, че още няма такива организации, които се занимават с това да съдят компаниите за такива неща и с парите да финансират програмите си и да си вдигат имиджа пред обществото с цел привличане на по- широк кръг спонсори. Ако такава реклама се появи тук кадето съм, една камара такива организации ще се сбият пред вратите на съда за да са първите завели дело срещу фирмата.
_________________
hayde dnes po-edno ot zavedenieto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ironhacker



Регистриран на: 08 Сеп 2003
Мнения: 590
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Апр 16, 2005 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда....от възрастта е. Някой ден и на него ще му влезне акъл в главата, а пък до тогава здраве да е. ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov