Graphilla.com :: Преглед на тема - някой мои рисунки-като за начало
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

някой мои рисунки-като за начало

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
niki78



Регистриран на: 01 Окт 2006
Мнения: 6
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Ное 05, 2006 8:28 pm    Заглавие: някой мои рисунки-като за начало Отговорете с цитат

[img] [/img]
[/img] [img]
[/img] [img]
учителя съм го правил по поръчка за нет фирма[/img]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AleXXX



Регистриран на: 04 Юли 2005
Мнения: 453

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2006 3:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Първият е много страхотен. Ма много. В топ 10 на най-яките неща в Графила последните 2 месеца.
Вторият, ако изключим смъджа, теехнически е добре. Но като типаж не ме вдъхновява.
Третият е ОК.
Още! :)
_________________
Hello, 911 emergency? There's a handsome guy in my house! Oh, *huh*, wait a second, cancel that. It's only me...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2006 1:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe haresvat mi...ima ne6to mnogo obe6tava6to v tqh, no mi sedqt nqkak si...neobeditelno...nenam kakvo iskam da kaja ako nqkoi znae da go kaje vmesto men!
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2006 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен втория ми харесва най-много. има някакъв заряд като изображение, нещо старовремско даже. Малко Брьогеловско дори.
на 3-я само 1 нещо ми харесва, фактурата на дъската. всичко останало е мъка. тва дет няма глезени няма и да го споменавам.

в първия има нещо, ама е в много ранен етап. и пак кофти поза.

поработи в/у това как застават фигурите, таз рамене, център на тежестта... за типа на работа, не ти се отдават декоративните стилистики много, поне от това което показваш. търси повече цвета, материалността и фактурите. има нещо там.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niki78



Регистриран на: 01 Окт 2006
Мнения: 6
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2006 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Даскалът няма глезени,защото на тяхно място ще има черно поле с информация за фирмата,над главата му също.Това е рисунка за флаер и така са ми го поръчали.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov