Graphilla.com :: Преглед на тема - trenirova4ni
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

trenirova4ni

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
TETRAGRAMATON



Регистриран на: 07 Ное 2005
Мнения: 932
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 12:32 am    Заглавие: trenirova4ni Отговорете с цитат

Tuka celat koiato si biah postavil(kato trenirovka)da otkria vav celiat haos ot hora i sgradi podhodia6tite obekti za fotografirane ,praveni sa gore dolo vav edno i su6to nahojdenie,perimetara koito obhva6tah hodeiki pe6a be6e ogromen,biah gi po4nal ot koleda nasam ,praveni sa sas sapunerkata (kakto snooper obi4a6e da nari4acamerata mi;) za sega 6te pusna niakolko ima i o6teno iksat malko poopraviane.........ta prosto trenirova4no zaniatie koeto si biah zadal sam (be izkukala rabota)

Hora -razni

iskam da kaja samo 4e kolkoto i da vi e vtrusnalo tova momi4e ,prosto niama drug model za sega(6te 4akam mira kato doide do london da i napravia niakolko portreta;)




Goh ,priatel ot singapur ,koito asistira(i obu4ava) na na6ite 6efove za vavejdaneto na nova operativna programa ,koiato DHL-EXEL zakupi (500.000 liri)ot tiahnata kompania ,toi se okaza i toi zapalen,ta izlezohme edna subota da snimame








the man and the bridge






artisti razni








niakolko no6tni kadura







znam 4e na niakoi ne im dopadat pametnici ,ama i pametnici snimah...;)









mi tova za sega ....be edna posledna


_________________
London professional Portrait and Headshots photographer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Nyshtia



Регистриран на: 15 Дек 2003
Мнения: 135
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Pozdravleniq, mnogo dobri kadri ima tuk! Favoriti sa mi 9, 21 i 22.
_________________
photo group naos
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TPECHAT



Регистриран на: 29 Апр 2004
Мнения: 155
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



thumbz up
_________________
I pay no billz
'cause money killz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mira



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 992

МнениеПуснато на: Чет Мар 22, 2007 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дааа тази 9тата просто ме оставя без думи.
И ако това е каквото си мисля, че е (а имено фар), бързо бегай да правиш още снимки там. :)

Има много приятни кадри тук. Дори паметниците. :р
(с предпочитания към 1,9!, 14, 16, 18, 20 :р)
_________________
Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TETRAGRAMATON



Регистриран на: 07 Ное 2005
Мнения: 932
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пет Мар 23, 2007 1:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Thank you very mach,za mira da podskaja 4e ne e far a e viatarna melnica ,biah se zapalil ot edni kartini da hodia da snimam viaturni melnici,i se porovih vav e tozi sait http://windmillworld.com/millid/2617.htm da nameria naikoia blizka ,puk to se okaza 4e vav na6ta mahla imalo edna ,no kakto za pove4eto hubavi obekti taka i za tozi ,ima6e edin harakteren za tuka a i za vseki goliam grad predpolagam problem,zaobikalia6tata sreda i obstanovka(prenatrupana) okolo melnicata ma vaob6te ne predrazpolaga6e za niakakva po priatna kompozicia,be6e i edno dajdovno sas edno bialo izmito nebe(okolo 15:30 pm).Poniakoga mi e mnogo krivo ,4ak me nervi fakta 4e kato vida niakoi hubav obekt ,i se vartia i se su4a po 20 minuti da nameria misto ot kade da go hvana da go snima ,to 6te sa sfetofari darveta HORA koli znaci ,ma taka niam idealno 6tastie (puk uj izlizam da snimam i za da ubivam stresa malko ?)....ta taka,do skoro i spolai vi drujina ;)))))
_________________
London professional Portrait and Headshots photographer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пет Мар 23, 2007 1:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

В твоя случай "паметниците" много добре са се получили, има атмосфера осезаема, аз съм за! :)
Като цяло приятни кадри наистина.

И сега сори за офф-а, ама ме мързи и бележка да пиша: това въпросното момиче, което ти е моделка, случайно да е от английската във Варна? Много позната физиономия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TETRAGRAMATON



Регистриран на: 07 Ное 2005
Мнения: 932
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пет Мар 23, 2007 2:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Sumo ,momi4eto jivee dale4ko ot varna ,tia e ot ekvador ;) kazva se Ana ,i se mu4i sas edin balkanjia kato mene tuka,vav tazi tolkova "evropeiska durjava" :))))
_________________
London professional Portrait and Headshots photographer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov